Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Общи приказки (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Вашият най-оригинален подарък (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=6027)

Mirami 19th June 2008 16:33

Още една интересна идея за подарък: поръчайте тематична торта. Изберете си вие каква да бъде, много фирми ги правят. Трябва да се поръча 5-6 дена предварително.
Но един съвет от мен: не я правете при Двете фукли, една моя приятелка си поръча торта при тях и не остана възхитена.

secretk 19th June 2008 16:35

Ник, aмa ти си пълнa с идеи , милa :), кaто си нaмеря момче, ще знaм кой дa питaм за подaрък :)
Супер идеи дaвaш, мъжa ти е късметлия:!:

Mirami 19th June 2008 16:39

Мани, заради тази идея с тортите се опитах да направя сладкарски цех в Италия (тук такива торти няма!), та още изплащам заеми към банката...
Разори ме тяхната бюрокрация :girl_cry2:

secretk 19th June 2008 16:41

Клетaтa , не е лесно с бюрокрaцията, aмa поне имaш хубaви идеи :)

3y3ka 19th June 2008 20:30

Миличка, ти направо си пълна с идеи!!! На мен лично никога не са ми идвали чак толкова екстравагантни идеи, а и съм 100% сигурна, че момчето ми ще се зарадва да ме види по разкрепостена... И наистина не вярвам той да очаква такова нещо от мен - затова сексшопа е идея! :twisted: Но мисля, че за този рожден ден няма да стане... :?

Така че до 26 ще обиколя магазините и каквото намеря... Много късно се сетих да ви питам и съжалявам... :cry: Но за др. година или по скоро за края на тази... - правим 3 години пак ще ви дам знак! :lol:

Ник, много много ти благодаря за идеите и мисля, че скоро ще ти пиша на ЛС. Имам няколко въпроса към теб! :wink:

Mirami 5th July 2008 21:39

Току-що разгледах този сайт и бързам да ви разкажа за какво става дума. Във Франция е възможно да си поръчаш марки с твоя собствена снимка. Цената е 1 евро за всяка бройка и трябва да поръчаш минимум 10 бр. Предполагам, че е невъзможно да се изпрати писмо от България с нея, но във Франция е валидна. Смятам да направя такъв подарък за Коледа на зълва ми, която е луда на тема марки и има страхотна колекция (вече си избрах една нейна снимка). Идеята много ми харесва...
Някой, който говори френски, може ли да ми каже дали могат да ми ги доставят в Италия? Благодаря предварително!

Lilith 7th July 2008 16:39

Най-трогателния и хубав подарък който съм получавала (от вече бившето гадже) беше пъстен от вътрешната страна на който беше гравирано "Моята сладурана". Определено страшно ме развълнува...жалко че вече не мога да го нося

Mirami 7th July 2008 16:58

Лилит, твоят е още един пример, че подаръците трябва да са ЛИЧНИ :wink:

А защо не можеш да го носиш вече? Аз бих си го носила, нищо, че е от бившия :twisted:

Lilith 7th July 2008 16:59

не знам. струва ми се вече някак..неправилно :( въпреки че пръстенът е мн хубав...

Mirami 7th July 2008 17:07

Разбирам те. Наистина жалко...
Аз съм непукист в това отношение, всичките ми бижута са от бившия и си ги нося чат-пат :twisted:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:29.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.