Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Общи приказки (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Вашият най-оригинален подарък (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=6027)

Mirami 7th March 2008 19:11

На последния му закупих позлатен ролер Черути и го гравирах с едно малко "Д" точно под клипса (от името ми), но така и не му я подарих и едва ли някога ще го направя :girl_cry:[/quote]

tory, ако не заслужава вече този подарък можеш да му изпратиш една луксозна кутия, а в нея червено кадифе и въже с хубава примка накрая. :connie:

Dia_t 7th March 2008 21:04

strangenick2 чак сега видях,че си доста далечко :oops: Съжелявам ако съм те раздразнила с тази бозичка :(

Mirami 8th March 2008 15:50

Никакъв проблем, мила, ще си стягам куфарите скоро и после
боза на корем :drinking_more:

Пипилота 9th March 2008 22:27

Цитирай:

Първоначално написано от strangenick2
tory, ако не заслужава вече този подарък можеш да му изпратиш една луксозна кутия, а в нея червено кадифе и въже с хубава примка накрая. :connie:

Хаха, жестоко! Хубава идея наистина, но не смятам да си правя труда. Всичко, което ще получи от мен е едно голямо НИЩО. :twisted:
Ще ползвам идеята за някой друг в подходящ случай ако ми разрешиш.

Babri 9th March 2008 22:32

Туй с примката много ми хареса! :girl_haha:

Не съм се сетила да го направя преди!

Mirami 10th March 2008 10:51

[quote]
Ще ползвам идеята за някой друг в подходящ случай ако ми разрешиш.



Никакъв проблем, нали темата е затова. Само се надявам, че никой вече няма да те ядоса толкова. :good_luck:

Serpentina^ 10th March 2008 16:40

Ние сме мислили да си направим някоя наша снимка като календар или нещо такова, но досега не сме реализирали идеята.

Най-странният подарък, който съм му правила-едно гранулирано какао, опаковано в красива подаръчна хартия и с панделка. Беше без повод, за майтап. Наблюдавах как се радва, че има подарък, старателно отваря опаковката и накрая...какао! :lol:

Бившата ми съквартирантка беше опаковала така едни лекции като подарък за РДто на приятеля си. Много се смял като ги видял. А истинския подарък му го беше дала по-късно.

Mirami 10th March 2008 16:48

Имам да си отмъщавам на мъжлето, на Коледа ми подари един голяяяяяяяяяям кашон, разопаковах половин час, а накрая > картичка. :girl_cry2:
Ще взема да му свия номер като този с какаото, thanks за идеята! :girl_haha:

gwendoline 10th March 2008 17:07

Цитирай:

Първоначално написано от Serpentina^
Най-странният подарък, който съм му правила-едно гранулирано какао, опаковано в красива подаръчна хартия и с панделка. Беше без повод, за майтап. Наблюдавах как се радва, че има подарък, старателно отваря опаковката и накрая...какао! :lol:
.

Това ми напомня като бях дете и съседските момичета ми подариха за един рожден ден - голяма кутия, която след 20-минутно разопаковане и още около пет-шест кутийки в нея - извадих лепкава хартия, която като я отмотах- вътре имаше няколко баклавички...А те се заливаха от смях, аз също се опитах да отговоря на майтапа - ама ми беше приседнало нещо... :evil:

Mirami 10th March 2008 18:12

Ама вие ще ме побъркате с тези бозички и баклавички :candy:

Идея за подарък: на Коледа подарих на брат ми пъзел от негова снимка, много се изкефи. В София прави ли някой пъзел по поръчка? Ако ли не, можете да си поръчате тук:


В този сайт е възможно да поръчате еленгантни пъзели върху дърво, много ме изкушават :apple:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:58.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.