Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Общи приказки (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Вашият най-оригинален подарък (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=6027)

Mirami 4th March 2008 19:36

Вашият най-оригинален подарък
 
Какъв е най-оригиналният подарък, който сте правили?
Надявам се темата да е полезна за всички, които са в търсене на интересни идеи за всеки повод.
Ето някои подаръци, които съм правила:
1. Календар за Коледа, 12 еротични пози при професионален фотограф. Всяка една от снимките беше посветена на нашата история, например една върху маса за билярд (играхме на първата ни среща), друга в хотелската стая, където бяхме заедно за първи път и т.н. Време за изпълнение: 1 седмица за снимките (ако са на различни места, ако ги направите в студио ви стигат 1-2 дена), 2 дена за печат, 1 месец за обмисляне на темите за снимките, една седмица за избор на фотограф
2. Мозайка със снимки, разпечатана на плакат 100х100 см. Препоръчвам ви програмата на Andrea Mosaic (безплатна е, макар че аз направих 5 евро дарение в сайта му, заслужава го). Всички снимки са мои и на неща, които са специални за нас, свързани със спомени или закачливи фрази, включих и всички снимки, които сме си разменили с телефоните. Отне ми 2 седмици за обработка на снимките с Photoshop и 2 дена за печат. Използвах общо 490 снимки, доста от които еротични. Евтин и оригинален подарък.
3.PPS презентация за Коледа, стана доста забавна. Използвах смешни снимки, намерени в Интернет. Отне ми 2 седмици като подготовка и му я изпратих по e-mail. Нулева инвестиция, огромен ефект. Препоръчвам ви да накарате някой негов приятел да му я изпрати (като нещо смешно от Интернет), но не забравяйте да се подпишете на последната страница, ще остане много изненадан и поласкан (и горд пред приятелите си!)
4.Звезда с неговото име. НЕ Я КУПУВАЙТЕ обаче! Тези, които се *продават* в Интернет нямат никаква реална стойност. Никоя световна организация не ги признава. Купете си една хубава хартия за грамота и дневна рамка от книжарница, намерете един хубав font (препоръчвам Интернет -1000fonts) за надписа, намерете координатите на звездата, която ви интересува. Текста ми беше копиран от сайт/а за продажба на звезди, като последният ред беше мой личен текст. Разпечатайте снимка на съзвездието, купете една хубава книга за астрономия и сложете всичко в красива кутия. Общо разходи за около 15 лв, голям ефект, още е убеден че съм я купила за много повече.

Сега е ваш ред

:computer_coffee:

gwendoline 7th March 2008 10:57

Няма как да ти отговорят хората, защото рядко някой си прави труда да замисли оригинален подарък или изненада - по-лесничко е просто да скокне в близкия магазин за някой парфюм или за мече със сърце :wink: Иначе споделям желанието ти да изненадваш приятно човека до теб; за ме също измислянето на подарък е цял ритуал... Но определено съм на светлинни години в идеите си, в сравнение с тези, които описваш... Дано поне описаното от теб зарадва и някой друг... :? :)

Dia_t 7th March 2008 17:03

Аз бих написала кой е най-щурия който съм подарявала :1241:
  • За рождения ден на една приятелка и подарихме кашон с малки бозички,защото много обичаше. :girl_haha: А за такива супер специални подаръци даже и не се сещам.А иначе браво :cool_new: на теб strangenick за яките идеи.

seduce 7th March 2008 17:18

:girl_haha: моето е малко банално...за един свети валентин си направих интимна прическа във формата на сърце,боядисах го в кърваво червено и се появих пред гаджето само по една огромна червена панделка на кръста и чифт високи токчета...не беше върха на великата мисъл,но пък ефекта беше уникален :wild_sex:

gwendoline 7th March 2008 17:24

Цитирай:

Първоначално написано от seduce
:girl_haha: моето е малко банално...за един свети валентин си направих интимна прическа във формата на сърце,боядисах го в кърваво червено и се появих пред гаджето само по една огромна червена панделка на кръста и чифт високи токчета...не беше върха на великата мисъл,но пък ефекта беше уникален :wild_sex:

Защо :?: :roll: убийствено ми хареса идеята ти :2043: :1223: Аз пък така на един Св. Валентин тайно му пъхнах във вътрешния джоб на якето гащичките от предната нощ, когато бяхме правили секс... Не че е оригинално като подарък :oops: , но знам, че си е ...изненадаааааа :2009: :2035:

Пипилота 7th March 2008 17:24

Хаха, тва последното кърти :lol: Аз не мисля, че някога съм правила специален подарък на някого. На последния му закупих позлатен ролер Черути и го гравирах с едно малко "Д" точно под клипса (от името ми), но така и не му я подарих и едва ли някога ще го направя :girl_cry:

Mirami 7th March 2008 17:24

ММММ обожавам бозата.... И ми липсва страшно много! И аз бих се зарадвала на такъв щур подарък!
:2018:

Dia_t 7th March 2008 17:51

Защо така бе :2016: Да не си на диета :?:

Mirami 7th March 2008 17:53

Цитирай:

Първоначално написано от seduce
:girl_haha: моето е малко банално...за един свети валентин си направих интимна прическа във формата на сърце,боядисах го в кърваво червено и се появих пред гаджето само по една огромна червена панделка на кръста и чифт високи токчета...не беше върха на великата мисъл,но пък ефекта беше уникален :wild_sex:

Много ми харесва идеята ти, с каква боя се боядиса?

За една Коледа си поръчах от еbay един секси коледен халат (50$). Проблемът беше, че го поръчах късно :2014: и пристигна с един месец закъснение. Крих го по гардеробите цяла година преди да му се поява с него и с едни високи червени обувки. Заслужаваше си чакането :1259:

Mirami 7th March 2008 18:05

Цитирай:

Първоначално написано от Dia_t
Защо така бе :2016: Да не си на диета :?:

Делят ме около 1500 километра от бозата, баклавата и всички български вкусотии. А иначе не отказвам нищо вкусно, неспособна съм да пазя диета :girl_eat:

Mirami 7th March 2008 19:11

На последния му закупих позлатен ролер Черути и го гравирах с едно малко "Д" точно под клипса (от името ми), но така и не му я подарих и едва ли някога ще го направя :girl_cry:[/quote]

tory, ако не заслужава вече този подарък можеш да му изпратиш една луксозна кутия, а в нея червено кадифе и въже с хубава примка накрая. :connie:

Dia_t 7th March 2008 21:04

strangenick2 чак сега видях,че си доста далечко :oops: Съжелявам ако съм те раздразнила с тази бозичка :(

Mirami 8th March 2008 15:50

Никакъв проблем, мила, ще си стягам куфарите скоро и после
боза на корем :drinking_more:

Пипилота 9th March 2008 22:27

Цитирай:

Първоначално написано от strangenick2
tory, ако не заслужава вече този подарък можеш да му изпратиш една луксозна кутия, а в нея червено кадифе и въже с хубава примка накрая. :connie:

Хаха, жестоко! Хубава идея наистина, но не смятам да си правя труда. Всичко, което ще получи от мен е едно голямо НИЩО. :twisted:
Ще ползвам идеята за някой друг в подходящ случай ако ми разрешиш.

Babri 9th March 2008 22:32

Туй с примката много ми хареса! :girl_haha:

Не съм се сетила да го направя преди!

Mirami 10th March 2008 10:51

[quote]
Ще ползвам идеята за някой друг в подходящ случай ако ми разрешиш.



Никакъв проблем, нали темата е затова. Само се надявам, че никой вече няма да те ядоса толкова. :good_luck:

Serpentina^ 10th March 2008 16:40

Ние сме мислили да си направим някоя наша снимка като календар или нещо такова, но досега не сме реализирали идеята.

Най-странният подарък, който съм му правила-едно гранулирано какао, опаковано в красива подаръчна хартия и с панделка. Беше без повод, за майтап. Наблюдавах как се радва, че има подарък, старателно отваря опаковката и накрая...какао! :lol:

Бившата ми съквартирантка беше опаковала така едни лекции като подарък за РДто на приятеля си. Много се смял като ги видял. А истинския подарък му го беше дала по-късно.

Mirami 10th March 2008 16:48

Имам да си отмъщавам на мъжлето, на Коледа ми подари един голяяяяяяяяяям кашон, разопаковах половин час, а накрая > картичка. :girl_cry2:
Ще взема да му свия номер като този с какаото, thanks за идеята! :girl_haha:

gwendoline 10th March 2008 17:07

Цитирай:

Първоначално написано от Serpentina^
Най-странният подарък, който съм му правила-едно гранулирано какао, опаковано в красива подаръчна хартия и с панделка. Беше без повод, за майтап. Наблюдавах как се радва, че има подарък, старателно отваря опаковката и накрая...какао! :lol:
.

Това ми напомня като бях дете и съседските момичета ми подариха за един рожден ден - голяма кутия, която след 20-минутно разопаковане и още около пет-шест кутийки в нея - извадих лепкава хартия, която като я отмотах- вътре имаше няколко баклавички...А те се заливаха от смях, аз също се опитах да отговоря на майтапа - ама ми беше приседнало нещо... :evil:

Mirami 10th March 2008 18:12

Ама вие ще ме побъркате с тези бозички и баклавички :candy:

Идея за подарък: на Коледа подарих на брат ми пъзел от негова снимка, много се изкефи. В София прави ли някой пъзел по поръчка? Ако ли не, можете да си поръчате тук:


В този сайт е възможно да поръчате еленгантни пъзели върху дърво, много ме изкушават :apple:

Mirami 12th March 2008 00:18

http://www.demludi.com/Users/Strange...liPraznici.pps

valeto 12th March 2008 11:23

От всички подаръци, които съм правила няма да забравя един - Гащи с перка! :2055: Подарихме ги на една позната за рождения ден - купихме класически бели кюлоти до коляното, с дантелка, а от детска играчка взехме перката. Пришихме я на дупето и цялата компания написахме по послание, рисунка или нещо друго - кой квото му скимне. Накрая ги опаковахме луксозно и ги поднесохме с букет от метличка - увита като истински цветя - там хартии, украси...

Мацката много оцени майтапа и още на вечерта ни демонстрира подаръка. Само дето не полетя... хаха... веселба беше... :) :) :)

Serpentina^ 12th March 2008 11:28

Цитирай:

Първоначално написано от valeto
От всички подаръци, които съм правила няма да забравя един - Гащи с перка! :2055: Подарихме ги на една позната за рождения ден - купихме класически бели кюлоти до коляното, с дантелка, а от детска играчка взехме перката. Пришихме я на дупето и цялата компания написахме по послание, рисунка или нещо друго - кой квото му скимне. Накрая ги опаковахме луксозно и ги поднесохме с букет от метличка - увита като истински цветя - там хартии, украси...

Мацката много оцени майтапа и още на вечерта ни демонстрира подаръка. Само дето не полетя... хаха... веселба беше... :) :) :)

:yako: :2055: :2023: То оставаше и да полети...като Карлсон :lol:

NESCAFE 12th March 2008 11:51

Вале, горката мацка - хем букета скъп, хем подаръка хубав , сигурно и е идвало да ви разчекне :girl_hysteric: :yako:

valeto 12th March 2008 11:53

Цитирай:

Първоначално написано от NESCAFE
Вале, горката мацка - хем букета скъп, хем подаръка хубав , сигурно и е идвало да ви разчекне :girl_hysteric: :yako:

еее, ние си й подарихме и истински подарък, тоя беше за бъзик само. :girl_haha:

NESCAFE 12th March 2008 11:57

Цитирай:

Първоначално написано от valeto
Цитирай:

Първоначално написано от NESCAFE
Вале, горката мацка - хем букета скъп, хем подаръка хубав , сигурно и е идвало да ви разчекне :girl_hysteric: :yako:

еее, ние си й подарихме и истински подарък, тоя беше за бъзик само. :girl_haha:

Ам тъй кажи де, че я съжалих милата :1241:

Mirami 13th March 2008 10:39

Вале, направо си я представям :3000: :lachen: :lachen: :cool_new:

Dia_t 14th March 2008 16:13

Цитирай:

Първоначално написано от Serpentina^
Цитирай:

Първоначално написано от valeto
От всички подаръци, които съм правила няма да забравя един - Гащи с перка! :2055: Подарихме ги на една позната за рождения ден - купихме класически бели кюлоти до коляното, с дантелка, а от детска играчка взехме перката. Пришихме я на дупето и цялата компания написахме по послание, рисунка или нещо друго - кой квото му скимне. Накрая ги опаковахме луксозно и ги поднесохме с букет от метличка - увита като истински цветя - там хартии, украси...

Мацката много оцени майтапа и още на вечерта ни демонстрира подаръка. Само дето не полетя... хаха... веселба беше... :) :) :)

:yako: :2055: :2023: То оставаше и да полети...като Карлсон :lol:

:2055: :2055: :2055:

Mirami 17th March 2008 14:18

Айде бе, хора, давайте с идеите, че моичкия има рожден ден на края на месеца и нещо тая година съм в шах. :girl_cry2: :sos:

valeto 17th March 2008 15:51

Ние преди малко си продумахме с мъжо на тази тема и решихме да си подарим като начало по едни слънчеви очила, защото и на двамата ни се счупиха наскоро.

Ама искам и някаква изненада да поднеса, ама засега не ми идват идеи. Ще помисля и ще споделя ако ми дойде нещо наум.

п.с. Няма да са гащи с перка, но явно всички го оценихте :girl_haha:

Mirami 17th March 2008 16:21

Мерси, Вале, че си винаги така отзивчива!:2015:
А и гащите с перка са върха :lachen:
Ето една идеа за нещо екстра, брат ми тази година го подари на баща ми за Коледа и ни спря часовника на всички.
Подбираш интересни негови и ваши снимки (брат ми беше изнамерил много семейни - от празници - и такива, на които сме снимани като деца),ако има шеговити още по-добре. Ако са на хартия, ги сканнеризираш. Съветвам те да ползваш и снимки на приятели, роднини, на скъпи за него неща, хоби, работа,спортисти, ястия, питиета и т.н. ВСИЧКО, КОЕТО ОБИЧА, ти си го познаваш най-добре. Ако имаш и готини къси филмчета от телефона, можеш и тях да ползваш.
После намираш някоя готина песен.
Сега си е играчка, ама ще ти е забавно да се занимаваш. И не се стряскай, ако не си на ти с компютъра, сама ще видиш колко е лесно.
С две думи трябва да направиш клип върху песента.
Има много програмки за тази цел, аз знам да ползвам PowerPoint, ако се спреш на нея мога да ти помогна много.
Брат ми беше ползвал една друга, после ще ти напиша коя, че сега не ми отговаря на телефона.
Гледай да стане забавно, ние се скъсахме от смях на Коледа и всички завидяхме на татко за хубавия подарък.
Ако ти харесва идеята, пиши, ще ти помогна.
Имай предвид, че най-трудното нещо е избора на снимките и песента, много време отнема. После за 3-4 дни си готова (брат ми е направил всичко за 2 часа, ама той и разбира).
Видя ли линка на мойта презентация? Мога да ти кажа,че преди това никога не бях ползвала такава програма, в началото си мислех, че няма да успея. Е, не е кой знае какво, ама на него му хареса страшно много.

Желая ти успех!





:Flying_wings:

secretk 17th March 2008 18:48

по-лесно ще ти е с Windows Movie Maker, имa повече възможности, е пaк си е примитивнa, но лесно се използва :)
инaче идеятa е нaистинa много добрa :)

valeto 17th March 2008 18:57

Ник, идеята е върха! :2043:

Но има толкова работа, че до 26-ти няма да смогна с такъв подарък. По-бързо май ще стане това:

Цитирай:

Звезда с неговото име. НЕ Я КУПУВАЙТЕ обаче! Тези, които се *продават* в Интернет нямат никаква реална стойност. Никоя световна организация не ги признава. Купете си една хубава хартия за грамота и дневна рамка от книжарница, намерете един хубав font (препоръчвам Интернет -1000fonts) за надписа, намерете координатите на звездата, която ви интересува. Текста ми беше копиран от сайт/а за продажба на звезди, като последният ред беше мой личен текст. Разпечатайте снимка на съзвездието, купете една хубава книга за астрономия и сложете всичко в красива кутия. Общо разходи за около 15 лв, голям ефект, още е убеден че съм я купила за много повече.
Харесва ми много като идея, та мисля да го изкопирам от теб. :2015:

Mirami 17th March 2008 19:09

Ами супер тогава, радвам се!

Колкото до Windows Movie Maker, брат ми казва, че и тя става.
Той е ползвал една друга програма, ето линка>

цък

Ще го накарам да качи и неговия клип, та да видите как е станало, може би утре... Жалко, че за мен тази идея не става, още съм в търсене, помагайте...

:good_luck:

Mirami 18th March 2008 01:53

Не става, не може да качи филмчето, защото е много тежко, станало е няколко Giga-bites и затова го е направил на DVD, много съжалявам :cry:
Ама е много готино, поддържам идеята... Ако някой има търпение и желание да се пробва ще гледам да помогна с колкото мога.

valeto 18th March 2008 23:18

Ник, кажи от кой сайт свали координатите на зведата, че нещо не мога да се справя. :2045: Иначе другото съм набавила вече :1231:

Mirami 19th March 2008 00:36

Аз си бях избрала една от звездите на Голямата мечка, защото исках едно лесно съзвездие, което да познаваме и двамата, звездата принципно се казва Alioth и координатите й са>
Stella con il Numero 3845-1190-1, la Posizione Astrale 12h 54m 01.7494s e la Declinazione +55° 57' 35.356" Epoch J2000.0, nella costellazione Ursae Majoris,
ако искаш ползвай нея.
Ако ли не първо си избери съзвездието, отиди в някой сайт за астрономия и виж кои са звездите в него (обикновено си имат имена). Веднъж като избереш звездата, ще намериш точните координати много лесно с Гугъл и ще намериш и снимка сигурно.
Ако не можеш, пиши ми ЛС, ще потърся и аз в италианските сайтове.
Бях намерила и безплатен софтуер на цялото небе, ама съм го изтрила вече :(
Taka че засега си избери звездата и после пиши коя е,
успех :girl_kiss2:

Mirami 20th March 2008 21:07

Още една идея за евтин подарък>
Подарете диск с готина музика Mp3, като подредите песните така, че с инициалите на песните да се получи съобщение.
Накарайте го да разбере, че в диска се "крие" някаква енигма.
Аз така за пръв път му казах, че го обичам.
Изглежда лесно, но цяла седмица си играх, все не можех да реша кои песни да включа и за някои букви не се намират лесно готини песни.
Той ми върна подаръка "тъпкано" след време: направи ми диск и четейки целите заглавия се получи много готина "поезия".
Направо ме разби! :2017:

MILI 20th March 2008 21:11

Цитирай:

Първоначално написано от strangenick2
Още една идея за евтин подарък>
Подарете диск с готина музика Mp3, като подредите песните така, че с инициалите на песните да се получи съобщение.
Накарайте го да разбере, че в диска се "крие" някаква енигма.
Аз така за пръв път му казах, че го обичам.
Изглежда лесно, но цяла седмица си играх, все не можех да реша кои песни да включа и за някои букви не се намират лесно готини песни.
Той ми върна подаръка "тъпкано" след време: направи ми диск и четейки целите заглавия се получи много готина "поезия".
Направо ме разби! :2017:

Много готнино, мнотго ми хареса

{Boni} 20th March 2008 21:29

strangenick2 какво въображение имаш за подаръци... не е истина :1246: . Ще знам кого да питам следващия път за идеи.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:52.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.