Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Тренировки вкъщи (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Домашни Тренировки и Ефект.. (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13194)

makPaC 2nd February 2013 16:36

Домашни Тренировки и Ефект..
 
Здравейте всички фитнес маняци.. Сравнително нов сам тук но сам ползвал този сайт за доста информация и тъй като сам останал с добро впечатление реших да пусна една тема и аз.(Вижте знам че има такива теми но аз искам да пусна своя собствена и да ми споделите опит на моите характеристики на тялото) Така аз сам момче на 17г. висок сам 170см и тежа 70кг(не-знам как и кога станах толкова,макарче пак сам си кокал ;д;д) тренирам в домашни условия от 5-месеца но в последствие разбрах че програмата ми е била меко казано боклук, разполагам с два дъмбела по 9-кг и една малка гиричка 5кг( мога да си купя и лост за набиране или успоредка зависи кое е по-добро, вие как мислите ?) Искам да ви попитам за упражнения и за подредба на програмата в смисъл колко дена в седмицата да тренирам , колко мускулни групи на тренировка и подредба на упражненията( знам че сам нагъл но като разбрах че с тая програма само съм си хабил 1.30-2.00 часа на тренировка направо ми идваше да заплача.) И най важното да ми кажете дали има ефект и горе долу какъв би бил той..!! пп:ако имам правописни грешки съжалявам клавиятурата ми е доста захабена... Благодаря И моля не ме хейтвайте много поставете се на мое място...всичко ми е объркано на тема тренировки..

voilaislington 2nd March 2013 09:22

Здрасти, тренирането в домашни условия е като готвенето в домашни условия, демек ако искаш да постигнеш добър резултат трябва да ходиш на фитнес , за да натоварваш повече мускулни групи (с 2 гирички това е невъзможно). Най-доброто за домашни условия е лицеви упори и коремни преси с гиричките можеш да тренираш някои основни мускулни групи, но не забравяй - всеки мускул трябва да почива поне 3 дена :)

Cleaning company Islington

24Carat 2nd March 2013 15:32

Започни фитнес, защото само си губиш времето като тренираш вкъщи с тези две смешни гирички.

stan_ko 25th March 2013 18:33

според мен пък и тренировките удома са си достатъчно ефективни - аз поне успявам да постигна много добри резултати, но при мен основна роля за това играе и плуването ;)

marit7 27th March 2013 17:40

Да но, при теб вече има и допълнителен спорт! Пак и плуването е невероятно, развива всички мусколи :)

___________________
Vrati Метални Решетки Цени Врати За Апартаменти Входни Врати

cvety_45 24th April 2013 11:41

коремни преси
 
Някъде бях прочела, че е достатъчно да правите само по 26 коремни преси всеки ден, за да имате плоско коремче :) това би ви отнело по 10 минути на ден в домашна обстановка.

Marietka88 21st May 2013 14:03

Това с 26-те коремни преси би било супер, ама едва ли е вярно...;-) Все пак започвам от днес да проверя лично! :2035:

Шоки 21st May 2013 20:58

Цитирай:

Първоначално написано от cvety_45 (Публикация 786257)
Някъде бях прочела, че е достатъчно да правите само по 26 коремни преси всеки ден, за да имате плоско коремче :) това би ви отнело по 10 минути на ден в домашна обстановка.

Дрън, дрън та пляс. а и 26 коремни преси се правят за 26 секунди.....

titi1 21st May 2013 21:10

Цитирай:

Първоначално написано от cvety_45 (Публикация 786257)
Някъде бях прочела, че е достатъчно да правите само по 26 коремни преси всеки ден, за да имате плоско коремче :) това би ви отнело по 10 минути на ден в домашна обстановка.

тази глупост чак ме разсмя:-o
за 10 минути се правят поне 20 пъти повече преси от обявените.
И накъде с тези 26 преси...хих:grin:

Мариса 24th May 2013 11:21

Цитирай:

Първоначално написано от 24Carat (Публикация 783403)
Започни фитнес, защото само си губиш времето като тренираш вкъщи с тези две смешни гирички.

Това щях да напиша и аз.

Цитирай:

Първоначално написано от cvety_45 (Публикация 786257)
Някъде бях прочела, че е достатъчно да правите само по 26 коремни преси всеки ден, за да имате плоско коремче :) това би ви отнело по 10 минути на ден в домашна обстановка.

КАЖИ ЧЕСТНО,ТВА СЕРИОЗНО ЛИ ГО НАПИСА....да ме разревеш от смях чак...хахаха
АКо това беше вярно всеки щеше да си бръмчи с яко коремче и от диети смисъл нямаше да има.Корем се прави в кухнята,не забравяй това!МОжеш да живееш във фитнеса,но ако не ядеш чисто само си губиш времето!


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:54.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.