Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Диети (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Черешова диета (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=4318)

didi_sladka 28th May 2007 21:16

Черешова диета
 
Здравейте....искам да ви попитам какво мислите за черешовата диета ? Дали е добра идея и едновременно с това ефикасна за сваляне на кг? Някой изпробвал ли я е? Ще се радвам да дадете своето мнение...Аз лично съм чувала че много помага за изчистването на организма и за свалянето на излишните кг, а и за тена на кожата :)

flakita 28th May 2007 21:48

didi_sladka, може ли само да напишеш диетата :D .
Ще ти бъда много благодарна :1242: !

denissse 28th May 2007 22:50

имам познат, който си направи нещо на крака, а беше пълен и доктора му беше казал че трябва да отслабне доста, за да не си натоварва крака и така този мой приятел прави черешовата диета - само череши и чай, ма не знам колко дни, отслабна наистина много, сори че не давам подробности, ма то беше отдавна и не се сещам, само знам че беше мн доволен от резулатата, ако знае някой повече да пише. че то сега е момента за тази диета

flakita 28th May 2007 23:01

Охх да, сега е момента :? ! И за съжаление сега ми трябва доста бързо(1месец горе-долу) да смукна малко килца(около 4-5 :roll: ).
И сега си търся някаква диетка. Може и по-жестока да е, но наистина ми се ще да смъкна тея килца :( !

Вижте няколко неща, които намерих :wink: .
И за тази ли става въпрос. Защото не ми се вярва с тази диета да се смъкнат килцата :? .
Или за ето тази имате предвит :) . Тя ми се стръва мааалко по-строга и май по- ще има резолтат :roll: .

apoklistika 29th May 2007 01:03

Майка ми преди години откара около 40 дни само на череши и вода. И отслабна много. След това направи едномесечно стриктно захранване. Само по време на него си върна една трета от свалените килограми.
Извод: ако не я правиш по медицински причини, заради високо кръвно например, въпросната диета е глупост.

flakita 29th May 2007 01:19

Цитирай:

Първоначално написано от apoklistika
Майка ми преди години откара около 40 дни само на череши и вода. И отслабна много. След това направи едномесечно стриктно захранване. Само по време на него си върна една трета от свалените килограми.
Извод: ако не я правиш по медицински причини, заради високо кръвно например, въпросната диета е глупост.

Хмм май си права! То организма ти като свикне само на череши, то после всичкооо, което хапнеш ти се лепи :? !
Ама пък тази втората диета дето я пратих не е само с череши :roll: . Не знам, аз не съм особено вежа в тази област(въпреки, че съм вманиечена на тема: диети, килограми и калории :cry: :oops: ).
Но за ЗДРАВОСЛОВНО, мисля си, че знам, ама май нищо не знам :oops: :lol: .

"Който много говори, нищо не прави" :lol:

apoklistika 29th May 2007 01:21

Не знам, аз плодовете съм ги изключила тотално, така че по- добре да не се изказвам, ама за мен има ли плод, не ми го хвали :lol: :lol:

flakita 29th May 2007 01:46

Цитирай:

Първоначално написано от apoklistika
Не знам, аз плодовете съм ги изключила тотално, така че по- добре да не се изказвам, ама за мен има ли плод, не ми го хвали :lol: :lol:

Ох знаеш ли, и аз ги бях изключила. Ама пак ги включих :? .
Ама аз сега съм решила и всякакви млечни продукти да стра да ям и да стана пълна вегетарианка. Аз от много време не ям месо, но млечни продукти не съм яла от около месец и половина(с изключение на един път, преди около половин месец, когато ядох баница със сирене) и се чувствам ОК :) .
Но и плодовете да спра :( .... То почти нищо не ми остава за ядене.. А пък хлябове, спагеи и такива тестени неща не ми се иска да ям :wink: .
Та сега стъм на: соево мляко, плодове, зеленчуци, риба и маюонез хапвам също :? , ама ниско калорична :cool: . ОО, да и мноого мед и от време на време sirop d'

apoklistika 29th May 2007 01:51

Защото по принцип не обичам плодове, а и никак не ми се вписват в НВД :)

flakita 29th May 2007 02:01

Цитирай:

Първоначално написано от apoklistika
Защото по принцип не обичам плодове, а и никак не ми се вписват в НВД :)

Ахааа, сега ми стана ясно :D ! Де и аз да не обичах плодове :1246: .
Ама ниЙ дай да спре да спамим в темичката на Диди, че да не ни се разсърди :oops: :cool: :D .


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:48.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.