Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Спорт (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Тенис на корт (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=1382)

pyceHka 21st January 2007 21:52

и аз мисля че е Роже :)

а иначе не ме кефи, защото e прекалено перфектен :2014:
затова един Марат Сафин ми харесва 100 пъти повече-в неговите мачове има интрига и шоу (външността няма да я коментирам :2038: :girl_in_love: :1207: )

Devil_wears_Prada 28th January 2007 13:11

Аз освен да честитя на господин '' перфектност'' поредната титла :2004: :2013:


А иначе също харесвам Сафин, но той е прекалено емоционален, колкото до Федерер - един от основните фактори, които го правят победител е премерена и сдържана емоционалност!

SsS 28th January 2007 15:26

Моя фаворит беше Багдатис,но за жалост той отпадна.
И все пак браво на Роджър,но и Гонсалес беше доста добър,е нищо другата година... :)

Devil_wears_Prada 28th January 2007 15:32

Да, достойно се представи чилиецът, за него е голямо постижение, че стигна до финала!
Аз пък за никой не бях, щото знаех, че ще спечели Федерер :lol:

mairo 28th January 2007 15:57

Цитирай:

Първоначално написано от SsS
Моя фаворит беше Багдатис,но за жалост той отпадна.
И все пак браво на Роджър,но и Гонсалес беше доста добър,е нищо другата година... :)

и аз бях за Багдатис, с него тук в Мелбоурне е голям сиир, сyпер е кyпонжия, а и е интересно на мачовете my! ама падна :cry:

Speedy Гонcалес също се представи добре на тyрнира, ама накрая ... то ... човек sreshty машина ... :roll: :roll:

Police MAIN 28th January 2007 22:18

Федерер е новият стар шампион от Мелбърн:

Без да загуби нито сет световният номер 1 Роджър Федерер спечели Аустрелиан Оупън, надделявайки на финала над Фернандо Гонсалес с 7/6, 6/4, 6/4. Браво!

Gavr1 29th January 2007 08:28

Цитирай:

Първоначално написано от Police MAIN
Федерер е новият стар шампион от Мелбърн

Мдаммм и аз за него бях.По-добър беше, пък и ме кефи! :1252: :2035:

smahna77a 3rd February 2007 19:45

Можете ли да ми кажете къде е възможно да се запиша да тренирам тенис?И какви са горе-долу цените на месец,за тренировки в група?
Благодаря Ви предварително!

Ади 16th April 2007 01:38

Да възродя малко темата :wink:
Тенисът е страхотен спорт! Тренирала съм 4-5 години...от 1-ви до 4-5-ти клас обаче :lachen: Сега, когато мога, си го играя за кеф. Не се отличавам с кой знае какви умения, но стават добри разигравания. Доста уморителен спорт е, много подвижен - за цялостен тонус. Само че лятото много-много не мога да го играя, освен вечер, защото усиленият спорт в жегите ме изтощава много и обикновено след 15-на минути игра съм пред припадък :2019: Пак зависи, де :wink:
Любими тенисисти нямам. Спорта обичам да го практикувам, а не да го гледам, въпреки че се случва и да позяпвам, че дори и да се зарибявам на моменти :) Но винаги с мерак май гледам само фигурно пързаляне, спортна и художествена гимнастика, модерен балет, който също съм тренирала...и евентуално още някои спортове :wink:

Devil_wears_Prada 5th June 2007 15:48

Някой гледа ли Ролан Гарос? Много ме е яд, че Хюит отпадна, ама така е срещу Надал! :lol: Надявам се "батко му" Роджър да го натупа на финала в неделя.
Аз като един пророк предвещах кои ще са финалистите! :lol:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:35.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.