Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Диети (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   5-6кг за 1 месец (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=4053)

Winter 30th April 2007 11:19

5-6кг за 1 месец
 
Здравейте. Знам че не е хубаво да се бърза...но нямам избор наистина...Имам само 26дена....в момента съм около 58кг, височина 166-167см, 22год, момиче. Искам да сваля 5-6кг за 26 дена, дали е възможно и как? Имах хормонален проблем и така ги качих.Вече съм здрава, но свалям много по-трудно от преди.Спортувам почти всеки ден - тичане по 30-40мин, кростренажор, понякога йога или пилатес.Намеренията ми са следващата седмица да изкарам доста стриктно - само на плодове за закуска, салати и айряни.И много вода. Това са любимите ми храни, няма да ми е трудно.От другия понеделник мисля да направя така : 5 делнични дни само протеини, уикенд само салати, 5 делнични дни протеини....и така до 25-ти.....
Малко е сурово, имам голямо желание и амбиция да успея. моля кажете ми дали ще се получи. Не мога да започна с протеините от днес,защото съм в почивка в къщи и ми е трудно, изкушавам се, но при голям избор на салати и плодове ще е по-лесно.
Бихте ли ми помогнали моля :)
И моля не ме съдете че бързам със срокове, просто...така се получи, не съм привърженик на диетите "5кг за седмица", нито на стриктни по часове и грамажи.
Благодаря ви.

Цвета С 30th April 2007 11:25

Това е сигурно 120 такава тема , прочети по надолу все пак

Winter 30th April 2007 13:34

:)))
 
Ooo чета доста, и тук и на други места. Не съм от тези които питат без да са погледнали нищо. Не искам да ми изреждате режими, а просто да споделите дали този който аз съм решила да спазвам, заедно със спорта, биха дали нужните резултати. Нарича се подкрепа и окуражаване. Явно имам нужда от тях в момента...:)))

Ceko 30th April 2007 18:03

Пак ще ме оплюят, но с тия плодове и салати и глупости после пак ще си ги върнеш килограмите и само си бавиш метаболизма. Добре са тренировките, тресни едно стриктно НВД или ако си твърдо решена кетонна диета и няма да съжаляваш никак.

Errika 30th April 2007 18:11

Какво представлява тази кетонна диета?

Nezinka 30th April 2007 18:28

Цитирай:

Първоначално написано от Errika
Какво представлява тази кетонна диета?

Ниско или без-въглехидратна диета- въглехидратите идват само от салатки. ( 20гр въглехидрати на ден максимум) Тялото ти изпада в кетозис от липса на глюкоза и започва да гори само мазнинки...Не бива да се практикува за продължителен период от време, защотото натоварва черния дроб.

Winter 30th April 2007 19:03

Ами аз като плод ям за закуска 1 ябълка или 1 грейпфрут,нещо такова. Права си че с тази кетонната май по-добре ще бъде. Ограничения в салатите има ли? Не че ще ям по 1кг на ден, но ако има е хубаво да го знам :) Ох много ми омръзна месото да ви кажа...и рибата и яйцата...Но още 3 седмици ще стискам зъби, трай бабо за хубост.
Благодаря за коментарите, дадохте ми кураж :))

Errika 30th April 2007 21:27

Благодаря ти,Nezinka!То това всъщност е Аткинс,ако не бъркам. :roll:

Winter,салатките се ограничават,за съжаление...тя Nezinka го е написала по-горе
Цитирай:

Ниско или без-въглехидратна диета- въглехидратите идват само от салатки. ( 20гр въглехидрати на ден максимум)

estrella 30th April 2007 21:46

Няма събитие на тоя свят, което да си заслужава да рискуваш здравето си. Ти сама си решаваш какво да правиш.

Ceko 30th April 2007 21:48

Не е особен риск, когато е за 1-2 месеца, спокойно. Тука става въпрос за години.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:50.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.