Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Други интервенции (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Да повдигна въпроса за "срамните устни " (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=2120)

bimbi 1st August 2006 12:49

аз що не виждам някакъв проблем :?

liophy 1st August 2006 12:52

Цитирай:

Първоначално написано от diastemma
Физическо неудобство до степен ограничения в обличането.

Защо ли си мисля, че при обличането всеки един мъж има да напъха далеч повече в гащите, отколкото и най-мутиралите срамни устни. И въпреки това се справяме без проблем и досега не съм чул някой да иска да му изрежат достойнството защото му е неудобно да се облича.

diastemma 1st August 2006 12:59

Аз имам този проблем и тесните панталони определено ми причиняват болка. Особено като седнеш. Прашките също са труден избор. Женските дрехи не са предвидени за жени с дълги срамни устни:)

apoklistika 1st August 2006 13:00

Цитирай:

Първоначално написано от liophy
Защо ли си мисля, че при обличането всеки един мъж има да напъха далеч повече в гащите, отколкото и най-мутиралите срамни устни. И въпреки това се справяме без проблем и досега не съм чул някой да иска да му изрежат достойнството защото му е неудобно да се облича.

Мисля че авторката има предвид не колко има да напъха в гащите,а че не може да носи тесни и прилепнали по тялото дрехи.

Chujdata 1st August 2006 13:28

Цитирай:

Първоначално написано от diastemma
Никакво изцяло!
Реже се до нормална дължина. И клиторът трябва да си остане покрит, простете за подробностите. :)

Съгласна съм напълно, а и доколкото знам в малките срамни устни има някакви нервни окончания, жлези и т.н., които са необходими за нормалния полов живот, а той не е маловажен :wink: Пък и да ви кажа две жени с еднакви полови органи няма и мъжете май много не се впечатляват от това, стига да е чисто и подредено :wink:

bimbi 1st August 2006 13:34

подредено :girl_haha:

Excel 1st August 2006 19:34

Точно заради многото кръвоносни съдове и нервни окончания - постоперативния период е неприятен за пациента , а самата операция- нежелана за хирурга . Само че не се сещам къде съм чела това .

slan4iceto 4th August 2006 16:41

Абе ти си наистина голяма скица..извинявай,знам,че въпроса за теб е важен,но искам да ти кажа,че надали мъжете са толкова вещи как изглеждат срамните устни,даже си мисля,че това,че са големи би ги възбуждало повече!!! Те са на принципа:Колкото повече-толкова повече!Ние жените май имаме различен поглед и виждане върху тези неща..аз пък мисля,че моите са доста скромни и недоразвити,но наистина няма две еднакви,дето се вика..лошото е,че ако наистина изпитваш неудобство с дрехите..иначе хич да не ти пука!

skica 7th August 2006 10:15

Някъде бях чела : "Ако не ме харесваш, такъв какъвто съм, няма да ме харесаш и такъв, какъвто искаш да бъда"
Желанието ми да го напрявя не е вседствие на мъжко мнение или забележка. Искам, заради себе си.

vinaria 10th October 2007 19:16

A някой знаели колко струва една такава операция??


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:03.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.