Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Други интервенции (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Да повдигна въпроса за "срамните устни " (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=2120)

Monique 13th October 2007 04:27

Цитирай:

Първоначално написано от slan4iceto
Абе ти си наистина голяма скица..извинявай,знам,че въпроса за теб е важен,но искам да ти кажа,че надали мъжете са толкова вещи как изглеждат срамните устни,даже си мисля,че това,че са големи би ги възбуждало повече!!! Те са на принципа:Колкото повече-толкова повече!Ние жените май имаме различен поглед и виждане върху тези неща..аз пък мисля,че моите са доста скромни и недоразвити,но наистина няма две еднакви,дето се вика..лошото е,че ако наистина изпитваш неудобство с дрехите..иначе хич да не ти пука!

Мисля 4е при положение 4е я притеснява не е кой знае какъв проблем да си направи операцията. Предполагам 4е девойката не се интересува особено какво мислят мъжете (имайки предвид принциипа-колкото пове4е-толкова пове4е) или поне аз,когато исках да си правя операцията не се интересувах от това дали някой го притеснява вида на междукра4ието ми, единствено исках аз да си го харесвам :lol:

mousy 13th October 2007 20:03

Преди време и аз мислех като вас, че няма значение и че мъжете не обръщали внимание. Не е вярно, обръщат внимание!

За сега нямам проблем, ама ако имах, мисля че бих го поправила :wink:

karilka 14th October 2007 12:08

Доста гинеколози могат да направят корекцията, просто говори с гинекоголога си. Не е нищо особено, но не е безболезнен постоперативния период. Аз лично не бих си посегнала на достойнството.. :lol: За цената провери в няколко клиники, безсмислено е да се набутваш с повече пари..

жоро66 17th September 2008 18:38

Бих искал да се включа като мъж, който обръща сериозно внимание на положението Там долу.

Както писах в друг форум по този въпрос, повечето мъже ще предпочитат някаква индивидуалност на жената с която са. Много (макар и да не го признават) харесват различното в жената стига да не граничи с някакви извън земни форми. Всичко е нормално щом го имат част от хората и то не малка, това че е по рядко срещано може само да радва собственичката.
"Цепки" тип "войнишко кепе" има много. На тях би им било трудно да изглеждат по различно.
Аз лично обожавам гърди увенчани с големи зърна, и "котета" с големи малки ср. устни или клитор. (естествено, че клитор тип "черешка" би ме шокирал, но такъв вероятно не съществува).

Така, че - доколкото можете бъдете индивидуални, бъдете това което сте, това ценим мъжете.
(а вероятно и жените)

diastemma 17th September 2008 20:16

Въпросът за корекцията изобщо не е естетически - просто пречи:)

жоро66 18th September 2008 08:02

Оооох, а питате ли ни нас мъжете, как седим с дънки, с боксери, как караме колело, мотор и т.н. Някои се възмущават, като видят мъж, който си хваща пакета и го преразпределя от левия в десния крачол или обратно. Такова е положението..... жените поне можете да го коригирате.
но помислете преди това. Има в нета снимки преди- след на такива операции и аз лично не харесвам резултатите, но както каза Диастема - става въпрос за личен комфорт.

П.П. Ще ми е неприятно да се разделя със устните на моята приятелка, (тя за съжаление няма такива, но не това е най-важното) и ще се опъвам до край на подобна интервенция.

Celine 18th September 2008 10:01

Цитирай:

Първоначално написано от жоро66
Оооох, а питате ли ни нас мъжете ...............как караме колело..

Много пъти съм се питала :lol:

жоро66 18th September 2008 12:02

:D :D :D И аз съм се чудел на времето, дали една жена ако се пусне с колело, по калдъръма надолу, може да стигне до оргазъм....Оказа се че не :lol: :lol:

жоро66 18th September 2008 12:19

Ама и ние сме едни, мъжете. Хем се оплакваме, хем все искаме, да ни е ако може още малко по-голям. :D Май не сме много наясно какво точно искаме.

Имаше един виц дето един рекъл:-" Божеее дай ми 10 патки да имам. Явил се бог, щракнал с пръсти и ... ето ти 10 патки. Оня хукнал радостен да се похвали на гаджето си, а господ го дръпнал за ръкава. -" Яаа почакай малко, а кой ще носи кофата с ташаците!!!!

Така е! Тя нашата лакомия край няма. :D

Monique 18th September 2008 13:19

Цитирай:

Първоначално написано от жоро66
Аз лично обожавам гърди увенчани с големи зърна, и "котета" с големи малки ср. устни или клитор. (естествено, че клитор тип "черешка" би ме шокирал, но такъв вероятно не съществува).

Така, че - доколкото можете бъдете индивидуални, бъдете това което сте, това ценим мъжете.
(а вероятно и жените)


Ами мъжете които харесват големи срамни устни според мен са общо взето същият брой като тези, които харесват дебели жени :)
Има ги, но са рядкост... А останалите подхвърлят гадни коментари
:lol:
Не че има някакво значение какво мислят мъжете ,но както каза, вагината не би трябвало да има някакво огромно и решаващо значение , освен ако не е с някакви извънземни форми...


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:42.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.