Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Други интервенции (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Да повдигна въпроса за "срамните устни " (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=2120)

skica 1st August 2006 10:32

Да повдигна въпроса за "срамните устни "
 
Регистрирах се за да мога да задам този въпрос. Проблема ми са срамните устни .... или по скоро премахването им. Дайте ми мнения и съвети. Моля !

veselana 1st August 2006 10:38

Защо искаш да ги премахваш ?

apoklistika 1st August 2006 10:42

Девойката може би има предвид офоряне и смаляване,едва ли наистина си мисли за пълно премахване :roll: ама знам ли :lol:

bimbi 1st August 2006 10:44

много са големи ли, що ли :?

liophy 1st August 2006 10:54

Може би се срамува от тях :P

diastemma 1st August 2006 11:26

Просто казано - излишното се изрязва, ръбът на лигавицата се зашива с резорбируеми конци, и толкова. Операцията не е тежка, под обща анестезия, но не съм много запозната със следоперативния период.

crazed_insanity 1st August 2006 11:58

ето :? :
http://www.labiaplasty.org/ - снимки преди и след
http://en.wikipedia.org/wiki/Labiaplasty - дават инфо,но не препоръчват операцията
http://www.beautysurg.com/learn/body_labia.html - инфо
можеш да си намериш още доста. но в бг не не знам кой хирург би я направил...

ако не е прекалено лично - защо искаш да си ги премахваш? да ги намалиш разбирам,ама чак да ги премахнеш...

skica 1st August 2006 12:05

Звънях в клиника Малинов и ми зададоха въпроса дали искам да ги намалят или напълно до ги премахна. Истината е, че не знам, но ако ще се подлагам да някаква корекция поне да е изцяло.

crazed_insanity 1st August 2006 12:09

там са добри хирурзи,така че си на прав път. :)

diastemma 1st August 2006 12:25

Никакво изцяло!
Реже се до нормална дължина. И клиторът трябва да си остане покрит, простете за подробностите. :)

Иначе проблемът ми е познат. Физическо неудобство до степен ограничения в обличането. Сериозно ли те притеснява?

bimbi 1st August 2006 12:49

аз що не виждам някакъв проблем :?

liophy 1st August 2006 12:52

Цитирай:

Първоначално написано от diastemma
Физическо неудобство до степен ограничения в обличането.

Защо ли си мисля, че при обличането всеки един мъж има да напъха далеч повече в гащите, отколкото и най-мутиралите срамни устни. И въпреки това се справяме без проблем и досега не съм чул някой да иска да му изрежат достойнството защото му е неудобно да се облича.

diastemma 1st August 2006 12:59

Аз имам този проблем и тесните панталони определено ми причиняват болка. Особено като седнеш. Прашките също са труден избор. Женските дрехи не са предвидени за жени с дълги срамни устни:)

apoklistika 1st August 2006 13:00

Цитирай:

Първоначално написано от liophy
Защо ли си мисля, че при обличането всеки един мъж има да напъха далеч повече в гащите, отколкото и най-мутиралите срамни устни. И въпреки това се справяме без проблем и досега не съм чул някой да иска да му изрежат достойнството защото му е неудобно да се облича.

Мисля че авторката има предвид не колко има да напъха в гащите,а че не може да носи тесни и прилепнали по тялото дрехи.

Chujdata 1st August 2006 13:28

Цитирай:

Първоначално написано от diastemma
Никакво изцяло!
Реже се до нормална дължина. И клиторът трябва да си остане покрит, простете за подробностите. :)

Съгласна съм напълно, а и доколкото знам в малките срамни устни има някакви нервни окончания, жлези и т.н., които са необходими за нормалния полов живот, а той не е маловажен :wink: Пък и да ви кажа две жени с еднакви полови органи няма и мъжете май много не се впечатляват от това, стига да е чисто и подредено :wink:

bimbi 1st August 2006 13:34

подредено :girl_haha:

Excel 1st August 2006 19:34

Точно заради многото кръвоносни съдове и нервни окончания - постоперативния период е неприятен за пациента , а самата операция- нежелана за хирурга . Само че не се сещам къде съм чела това .

slan4iceto 4th August 2006 16:41

Абе ти си наистина голяма скица..извинявай,знам,че въпроса за теб е важен,но искам да ти кажа,че надали мъжете са толкова вещи как изглеждат срамните устни,даже си мисля,че това,че са големи би ги възбуждало повече!!! Те са на принципа:Колкото повече-толкова повече!Ние жените май имаме различен поглед и виждане върху тези неща..аз пък мисля,че моите са доста скромни и недоразвити,но наистина няма две еднакви,дето се вика..лошото е,че ако наистина изпитваш неудобство с дрехите..иначе хич да не ти пука!

skica 7th August 2006 10:15

Някъде бях чела : "Ако не ме харесваш, такъв какъвто съм, няма да ме харесаш и такъв, какъвто искаш да бъда"
Желанието ми да го напрявя не е вседствие на мъжко мнение или забележка. Искам, заради себе си.

vinaria 10th October 2007 19:16

A някой знаели колко струва една такава операция??

svetlanka 10th October 2007 19:30

Една моя приятелка ми разказваше, че нейна братовчедка миналата година си правила намаляване на срамните устни, върти ми се май в Тривия. Един месец и било трудно, но и ги направили малки, струвало около 1000 лв, това знам от мойта приятелка не съм я виждала скоро да я попрепитам пак :roll:
И аз харесвам малки и все си мисля, че мъжете не харесват по-големите, но май не им прави много впечатление :oops:

vinaria 10th October 2007 19:57

С малки определено е по-красиво.
НО се чудя дали все пак заедно с излишната кожа не губиш и чуствеността ??
Няма ли някой мъж да каже какво мисли по въпроса??
НАпоследък много се измъчвам заради този проблем,не че имам парите за операцията в момента,но съм навита по принцип.

diastemma 10th October 2007 22:25

Цитирай:

Първоначално написано от vinaria
НО се чудя дали все пак заедно с излишната кожа не губиш и чуствеността ??

Не

stilna_mlada 12th October 2007 12:45

Според мен има вероятност да си изгубиш чувствеността. Нали сте чували за женското обрязване- то се прави по религиозни причини и цели да намали сексуалното желание на жените. Не знам как точно се прави, но и аз не виждам какъв е проблема. И за мен мъжете са на принципа "Колкото повече- толкова повече".

Celine 12th October 2007 15:22

Цитирай:

Първоначално написано от stilna_mlada
Според мен има вероятност да си изгубиш чувствеността. Нали сте чували за женското обрязване- то се прави по религиозни причини и цели да намали сексуалното желание на жените

При женското обрязване целта е да се премахне клиторът, няма нищо общо с срамните устни.

stilna_mlada 12th October 2007 16:59

Не съм запозната, но мога да питам.

Celine 12th October 2007 18:18

ето ИНФО от Уикипедия

оххх и друго инфо намерих , но просто не е за показванее :sick: :2009:

vinaria 12th October 2007 21:16

Аз не искам да си махам клитора,а само да се скъсят малките срамни устни.Коя нормална жена ще иска да се обреже???????Четете по-внимателно:) :lol:

crazy petunia 12th October 2007 21:46

Обрязването, което се прави в арабския свят, е два вида - може да се махнат само големите устни, може да се махне всичко (включително и клиторът)... Аз лично се кефя на по-малки определено :)

Monique 13th October 2007 04:24

Аз щях да си правя подобна операция, но се отказах засега! Просто ве4е не ме интересува толкова как изглеждам отдолу :lol:
Ина4е ходих на консултация при един лекар (не мога да се сетя името) който ми каза доста ниска цена-300 -400 лв. Доколкото разбрах,операцията не е сериозна и рисковете са малко.

Monique 13th October 2007 04:27

Цитирай:

Първоначално написано от slan4iceto
Абе ти си наистина голяма скица..извинявай,знам,че въпроса за теб е важен,но искам да ти кажа,че надали мъжете са толкова вещи как изглеждат срамните устни,даже си мисля,че това,че са големи би ги възбуждало повече!!! Те са на принципа:Колкото повече-толкова повече!Ние жените май имаме различен поглед и виждане върху тези неща..аз пък мисля,че моите са доста скромни и недоразвити,но наистина няма две еднакви,дето се вика..лошото е,че ако наистина изпитваш неудобство с дрехите..иначе хич да не ти пука!

Мисля 4е при положение 4е я притеснява не е кой знае какъв проблем да си направи операцията. Предполагам 4е девойката не се интересува особено какво мислят мъжете (имайки предвид принциипа-колкото пове4е-толкова пове4е) или поне аз,когато исках да си правя операцията не се интересувах от това дали някой го притеснява вида на междукра4ието ми, единствено исках аз да си го харесвам :lol:

mousy 13th October 2007 20:03

Преди време и аз мислех като вас, че няма значение и че мъжете не обръщали внимание. Не е вярно, обръщат внимание!

За сега нямам проблем, ама ако имах, мисля че бих го поправила :wink:

karilka 14th October 2007 12:08

Доста гинеколози могат да направят корекцията, просто говори с гинекоголога си. Не е нищо особено, но не е безболезнен постоперативния период. Аз лично не бих си посегнала на достойнството.. :lol: За цената провери в няколко клиники, безсмислено е да се набутваш с повече пари..

жоро66 17th September 2008 18:38

Бих искал да се включа като мъж, който обръща сериозно внимание на положението Там долу.

Както писах в друг форум по този въпрос, повечето мъже ще предпочитат някаква индивидуалност на жената с която са. Много (макар и да не го признават) харесват различното в жената стига да не граничи с някакви извън земни форми. Всичко е нормално щом го имат част от хората и то не малка, това че е по рядко срещано може само да радва собственичката.
"Цепки" тип "войнишко кепе" има много. На тях би им било трудно да изглеждат по различно.
Аз лично обожавам гърди увенчани с големи зърна, и "котета" с големи малки ср. устни или клитор. (естествено, че клитор тип "черешка" би ме шокирал, но такъв вероятно не съществува).

Така, че - доколкото можете бъдете индивидуални, бъдете това което сте, това ценим мъжете.
(а вероятно и жените)

diastemma 17th September 2008 20:16

Въпросът за корекцията изобщо не е естетически - просто пречи:)

жоро66 18th September 2008 08:02

Оооох, а питате ли ни нас мъжете, как седим с дънки, с боксери, как караме колело, мотор и т.н. Някои се възмущават, като видят мъж, който си хваща пакета и го преразпределя от левия в десния крачол или обратно. Такова е положението..... жените поне можете да го коригирате.
но помислете преди това. Има в нета снимки преди- след на такива операции и аз лично не харесвам резултатите, но както каза Диастема - става въпрос за личен комфорт.

П.П. Ще ми е неприятно да се разделя със устните на моята приятелка, (тя за съжаление няма такива, но не това е най-важното) и ще се опъвам до край на подобна интервенция.

Celine 18th September 2008 10:01

Цитирай:

Първоначално написано от жоро66
Оооох, а питате ли ни нас мъжете ...............как караме колело..

Много пъти съм се питала :lol:

жоро66 18th September 2008 12:02

:D :D :D И аз съм се чудел на времето, дали една жена ако се пусне с колело, по калдъръма надолу, може да стигне до оргазъм....Оказа се че не :lol: :lol:

жоро66 18th September 2008 12:19

Ама и ние сме едни, мъжете. Хем се оплакваме, хем все искаме, да ни е ако може още малко по-голям. :D Май не сме много наясно какво точно искаме.

Имаше един виц дето един рекъл:-" Божеее дай ми 10 патки да имам. Явил се бог, щракнал с пръсти и ... ето ти 10 патки. Оня хукнал радостен да се похвали на гаджето си, а господ го дръпнал за ръкава. -" Яаа почакай малко, а кой ще носи кофата с ташаците!!!!

Така е! Тя нашата лакомия край няма. :D

Monique 18th September 2008 13:19

Цитирай:

Първоначално написано от жоро66
Аз лично обожавам гърди увенчани с големи зърна, и "котета" с големи малки ср. устни или клитор. (естествено, че клитор тип "черешка" би ме шокирал, но такъв вероятно не съществува).

Така, че - доколкото можете бъдете индивидуални, бъдете това което сте, това ценим мъжете.
(а вероятно и жените)


Ами мъжете които харесват големи срамни устни според мен са общо взето същият брой като тези, които харесват дебели жени :)
Има ги, но са рядкост... А останалите подхвърлят гадни коментари
:lol:
Не че има някакво значение какво мислят мъжете ,но както каза, вагината не би трябвало да има някакво огромно и решаващо значение , освен ако не е с някакви извънземни форми...


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:16.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.