Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Подмяна на импланти след КЪРМЕНЕ (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=14525)

Pijama_mama 25th April 2015 20:58

Подмяна на импланти след КЪРМЕНЕ
 
Здравейте,


Имам импланти от 14.10.2013г. 320сс анатомични Arion, поставени ПОДМУСКУЛНО от д-р Динев в клиника ВИТА, София.


Скоро след операцията забременях, последва 6 месеца кърмене. Тъй като гърдите ми станаха двойни.... след спиране на кърменето се получи едно увисване на собствената жлеза и доста неестетичен вид на гърдите като цяло - мисля, че се нарича дабъл бъбъл ефект.

Обмислям подмяна на имплантите. Бях на консултация при Динев - той ме посъветва по-голям кубик и КРЪГЛИ импланти.... каза ми, че е необходимо поне +150сс, за да се изпълни гърдата и да не се налага рязане на кожа. Попринцип ми допада идеята за по-голям кубик, тъй като много харесвах по-пълното деколте, по време на бременността и кърменето....

Притеснява ме дали при ПОДМУСКУЛНО поставяне ще се изпълни гърдата в горната част или има вариант да остане ефект дабъл-бъбъл? И дали КРЪГЛИ импланти с такъв значителен размер от около 475-500сс няма да изглеждат доста "фолк", ако ме разбирате.... Идеята ми е да бъдат максимално естествени и да не личи, че са силиконови от километри.... Такъв беше ефекта с 320сс анатомични.

Записах си час за консултация при д-р Антон Тонев и д-р Ильо Стоянов. Искам мнение и от други специалисти преди да се подложа на втора операция....


Има ли момичета с подобен казус като моя? Оперирани за подмяна след раждане?

Благодаря на всеки, който изкаже мнение или даде съвет.


Поздрави

ai6erasimova 30th April 2015 19:35

Zdr niy sisto pravim podmyana na takıva slu4ayi v istanbul ako İmate viprosi moje da pitate za kontakt ayshe rasimova fecbook

Redlips 3rd May 2015 22:22

Здравей. Моя позната смени 350 кръгли с 540 кръгли след кърмене. Визуално и с дрехи нямаше разлика в размера, само във формата. Първите импланти бяха сложени кофти ... След подмяната на имплантите гърдите й имат много естествена форма въпреки големия кубик.

Pijama_mama 6th May 2015 11:11

Цитирай:

Първоначално написано от Redlips (Публикация 804344)
Здравей. Моя позната смени 350 кръгли с 540 кръгли след кърмене. Визуално и с дрехи нямаше разлика в размера, само във формата. Първите импланти бяха сложени кофти ... След подмяната на имплантите гърдите й имат много естествена форма въпреки големия кубик.


Имаш ли представа как са поставени при твоята приятелка - ПОД или НАДмускулно?

Redlips 7th May 2015 11:28

И двата пъти подмускулно.

madhouse 28th August 2015 22:25

Здравейте,
И мен много ме интересува темата. Аз съм с анатомични на Ментор 345сс, подмускулно. Почти 3 месеца след операцията забременях и аз и все още се кърмим. В момента гърдите ми изглеждат супер естествени, но се притеснявам като прекратим кърменето какво ще стане. :|

iliana 81 29th August 2015 14:58

Увисването на твоята жлеза всъщност под импланта ли е?Защото при мен се получи дабъл-бабъл след поставяне на имплантите, но моята жлеза е над импланта и смяната на имплантите няма да реши проблема в моя случай.Това ми го каза както доктора,така и едно момиче във форума,която си е сменила имплантите-виж в темата за дабъл-бабъл последните коментари между мен и merilyn.

iliana 81 29th August 2015 15:04

Щом си си харесвала формата и размера на гърдите,защо не си направиш леко повдигане и обира не на излишната кожа?

Sashi 6th August 2016 09:47

Цитирай:

Първоначално написано от madhouse (Публикация 805657)
Здравейте,
И мен много ме интересува темата. Аз съм с анатомични на Ментор 345сс, подмускулно. Почти 3 месеца след операцията забременях и аз и все още се кърмим. В момента гърдите ми изглеждат супер естествени, но се притеснявам като прекратим кърменето какво ще стане. :|

Zdravei mamche,prochetoh komentara ti ot minalata godina i silno me interesyva kak sa neshtata pri teb sega?Imam i az edna dashterichka(pochti 4g.) i na 30 Avgyst imam PO mamoplastika,no iskam i oshte edno detence kato cjalo.Mojat vapros e zadarjaha li ti se gardite kakto predi ili ti se naloji korekcija?Pozdravce :) :) :)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:38.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.