Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Диети (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   ДИЕТОЛОГ...? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=7175)

veribratanova 21st August 2008 20:46

ДИЕТОЛОГ...?
 
Здравейте :) Искам да се свържа с диетолог! ако някой е или познава или е ходил да пи6е...чувала съм че правят изслядвания, тестове, е изготвят режим хранителен според начина на живот и т.н.... ако някои знае повечко ще е от полаза...
мерси предварително :)

midnight_surprise 21st August 2008 21:41

Много от хората тук са посещавали диетолози. Има и тема с адреси на диетолози. Също така са обсъждани и редица режими.
Аз лично съм ходила при Огнян Симеонов и ти го препоръчвам горещо! Координатите са му посочвани много пъти по темите. Виж в търсачката!
И успех! :) :2020:

veribratanova 21st August 2008 22:26

mersi
 
мерси много ... прочетох доста инфо за този диетолог и 6те се свържа с него о6те днес-утре по скайп, искам и на консултация да ида...
ако наистина с епостигат такижа резултати евала...
аз имам малко за сваляне... сега сам 60 - 61 кг при 170... но не се чувствам добре в кожата си...
най-добре ми е било 55... само 6-7 кг максимум да сваля... пробвах с кжи ли не глупости но не става... иначе се з анимавам сериозно с танци... движа се много нооо искам и за цял живот да си знам някои неща... и така, надявам се да стане :)

Scarlett 22nd August 2008 02:57

Не се вманиачавай до такава степен според мен, няма смисъл от диетолози! :!:

Shona 22nd August 2008 12:32

Цитирай:

Първоначално написано от Scarlett
Не се вманиачавай до такава степен според мен, няма смисъл от диетолози! :!:

Диетолога, при който искаш да ходиш, "проповядва" "Зоната".
Аз също постигнах добри резултати от тази диета.
Ако имаш излишни 60-70 лв, и после още 50-ина за прегледи, дай ги, ако не - мога да ти изпратя моята диета. Пиши на личен ако искаш.

winks 22nd August 2008 12:44

Shona ще ти бъда много благодарна ако ми я изпратиш и на мен-не мога да отделя толкова пари в близко бъдеще а имам да свалям 6-7кг. - san4o.v@abv.bg

marsi86 22nd August 2008 13:07

Здравейте момичета, от доста време следя темата за диетолога Огнян Симеонов не само в този форум и истински се зайнтересовах от работата му. Аз също имам да свалям 7-8 кг и си мислех да ходя при него, заради добрите отзиви. Единствемото, което ме спираше бяха таксите. В началото разбрах, че първоначалния преглед и съставянето на режима е 50 лева, а всеки контролен преглед е по 20 лева, но скоро прочетох, че цената се е повишила на 80 лева и това ме спря. Shona, бих ти била много благодарна, ако ми изпратиш режима си, за да видя за какво става въпрос и има ли смисъл да ходя при него. На теб как ти се отразява режима, имаш ли резултати?
имейла ми е: ma6ka_@abv.bg

NatalyTake 22nd August 2008 15:09

:D Здравейте! Аз си писах с него по скайпа известно време. интересен човек е и върви лафа с него, но явно не е склонен да дава нет-консултации. това е негово право, разбира се. аз съм доволна от моята диетоложка, която не е просто диетолог, а ендокринолог и алерголог-това са специалностите й. предписа ми много изследвания. за щастие разбра, защо при последните ми нещастни опити с диети и упражнения, защо не мога да сваля нито килограм. откри ми няколко заболявания и се заех с лекуването им. всъщност едното е "до гроб", но с поддържаща терапия нещата не са толкова страшни. от февруари до сега нормализирах стойностите на хормоните си и сега започнах да свалям полека килограми и то с много много много по-малко усилия отколкото по-рано полагах. аз съм доволна от моята диетоложка и ако някой се интересува не просто от хранителен режим, а от дравето си и външния си вид, може да ми пише на лични и ще му дам адреса й!

Solver 22nd August 2008 15:23

Не си давайте парите, същите неща (освен тестовете) ще получите и тук-онлайн, всичките видове режими, било то Зона, Пиер-Дюкан и т.н. се крепят на една основа и няма нищо магическо в тях, всичко е въпрос на метаболизъм, белтъчини, въглехидрати и мазнини. Изготвял съм много хранителни режими и няма недоволни хора.
Дори вие самите бихте могли да го направите, просто започнете да четете по въпроса, прегледайте темите в Диети, вижте как отслабват другите. Ако не можете питайте, аз лично съм на разположение около 1 месец още.

NatalyTake 22nd August 2008 15:32

Ivanin, много си прав в това, което пишеш. аз отдавна съм фен на здравословото хранене и добър двигателен режим и ако бях здрава щях да съм и слаба (или поне в норма), но въпреки моите усилия нищо не се получаваше. оказа се че е имало причина за това. отгоре на всичко съм имала и автоимунно заболяване, а аз покрай натоварването което правих, приемах и доста имуностимулатори и витамини и се оказа че страшно съм си вредила на здравето. и освен, че не отслабвах, се чувствах и много зле физически, което по-късно премина, когато ми поставиха диагнозата и започнах да спазвам правилния хранителен режим. така, че ако човек знае че е абсолютно здрав-може сам да си направи хранителен режим, но ако не знае.... само лекар може да го установи... мен нищо, никога не ме е боляло сериозно и аз изобщо не съм предполагала че имам автоимунно заболяване, за което е абсолютно противопоказано определен род храни, хранителни добавки и лекарствени препарати...


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:15.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.