Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Здраве (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Подут корем, ще се пръсна :( (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=4131)

verita 31st May 2007 14:01

Цитирай:

Първоначално написано от chick
Ето затова не искам да ходя на лекар за подутото ми коремче, щото ще ми забранят всички любими храни...

Да, и аз това му казах - то не остава почти нищо за ядене, а аз само това пия (тук послъгах :girl_haha: :1229: ). Ами с кафета няма как да се справя - едно удоволствие ще имам и него да ми вземат :cry: :lol:

chick 31st May 2007 14:08

Ама да си призная, аз само така си говоря, ама точно заради коремчето преди 2-3 месеца спрях да пия газирани напитки, нищо че много ги обичам. И честно казано вече свикнах и не ми липсват особено, та сигурно и с липсата на кафе ще се справя някакси. Ама все пак друго си е да знаеш, че няма нужда да се ограничаваш.

Puppito 1st June 2007 12:53

ама Веритка, установиха ли, че имаш колит?
chick как ги отказа газираните, мари?? аз не мога да си помисля, че ще имам ден без кака-гола..

verita 1st June 2007 13:17

Утре съм пак на лекар, но този лекар каза, че явно е колит, защото ми напипвал дебелото черво :?

chick 1st June 2007 14:56

Цитирай:

Първоначално написано от Puppito
chick как ги отказа газираните, мари?? аз не мога да си помисля, че ще имам ден без кака-гола..

Ми как ги отказах... не знам, ама всеки път като ми се допива нещо безалкохолно се сещам как ще ми се издуе коремът и колко зле ще изглеждам и така... Вече съм само на студени чайове, фрешове и сокчета.

Puppito 1st June 2007 15:21

Цитирай:

Първоначално написано от verita
Утре съм пак на лекар, но този лекар каза, че явно е колит, защото ми напипвал дебелото черво :?

:shock: напипвал?? олеле майко мила, родино моя! съвсем се отказвам от преглед като те слушам. ти доста изследвания си направила.. и като е колит какво? как се лекува?

verita 1st June 2007 16:10

Еее, то не е да стърчи навън (пази Боже) :lol: Нормално, лягаш и лекаря натиска леко коремната област. Аз не давам да ме докоснат там - т.е. дебелото черво. Затова той ми насрочи изследвания на кръв и урина, но излязоха добри - т.е. няма възпалителен процес, но понеже той е интернист ме прати на гастро-ентеролог, за доизясняване на "тънкостите". Най-вероятно ще пия нещо по-безобидно и трябва да внимавам какво ям и пия. Отиди на лекар, за да не се влоши, че е лоша работа - без стомах и черва не можем (особено черва) :?

Gia 1st June 2007 21:25

И аз имам подут корем от известно време. Предполагам, че е от смяната на климата, храната, начина на хранене...А и тук всички са фибри-отични и аз да не страня си купувам все такива храни, които се надпреварват да пишат колко много фибри съдържат :D Все пак от многото целулоза е нормално да се подува коремът.

Puppito 2nd June 2007 09:26

ще трябва да се отиде. Веритка. ти при кого ходи? аз наистина не знам къде да се насоча. снощи пак си гледам коремчо в огледалото- ми приличам на беменна булка в седмия месец, а правя по 600-700 коремни преси всеки ден :shock: много ми стана тъпо. :?

minididi 4th June 2007 14:15

g
 
Ох момичета и моя се поду днес. Напоследък не ми се беше подувал. Мисля че всичко е от храната .Вчера ядох ябълки нагладно и сигурно е от това. Чувствам се ужасно цял ден кото балон който всеки момен ще експлоадира. Трябва много да се внимава какво да се яде.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:46.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.