Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Устни (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Липофилинг (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=7026)

gwendoline 19th October 2010 09:19

Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
ами да,зная..защото все пак имам очи да видя.Не съм имала никакви петна точно до устните или бели точки.Еми тогава спри да твърдиш,че всичко е така както го пишеш.Приеми,че не винаги си права и разбираш от всичко. :wink:

Приемам, че е така. Не те задължавам да ме четеш. Никого не зазължавам, като се замислиш, макар не винаги да ти се удава този процес. Лошото знаеш ли кое е, че ти след толкова поправки продължамаш да не знаеш нищо. Което е по-сериозен проблем за теб, мисля, от това - да се дразниш аз какво съм написала.

Мариса 19th October 2010 09:29

Напротив,забавно ми е.Просто ми стана чудно как може да твърдиш някои неща,които не са така?

gwendoline 19th October 2010 09:31

Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
Напротив,забавно ми е.Просто ми стана чудно как може да твърдиш някои неща,които не са така?

Кое точно, Марисабела? Всъщност кои неща, казваш, че не е едно.

Мариса 19th October 2010 09:31

И Гуен не става въпрос за знаене,не ми е нужно-виждам резултата.Как ще убедиш жените,че имам бели петна или точки или белези,ккато го написа?Нали все пак трябва да докажеш думите си,а тъй като мога много лесно да им покажа на жово скоро дали има наистина белези,хм?

Мариса 19th October 2010 09:32

Цитирай:

Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
Напротив,забавно ми е.Просто ми стана чудно как може да твърдиш някои неща,които не са така?

Кое точно, Марисабела? Всъщност кои неща, казваш, че не е едно.

написала съм го вече

gwendoline 19th October 2010 09:34

Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
И Гуен не става въпрос за знаене,не ми е нужно-виждам резултата.Как ще убедиш жените,че имам бели петна или точки или белези,ккато го написа?Нали все пак трябва да докажеш думите си,а тъй като мога много лесно да им покажа на жово скоро дали има наистина белези,хм?

Проблемът не е да ги убеждавам аз, че имаш, а по-скоро ти - че нямаш. Няма защо да споря повече с теб. И не желая. Ти си знаеш за себе си. Приеми всичко това като дискусия. Не съм искала да те обиждам лично. Сори. Оттеглям се.

Мариса 19th October 2010 09:38

Цитирай:

Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
И Гуен не става въпрос за знаене,не ми е нужно-виждам резултата.Как ще убедиш жените,че имам бели петна или точки или белези,ккато го написа?Нали все пак трябва да докажеш думите си,а тъй като мога много лесно да им покажа на жово скоро дали има наистина белези,хм?

Проблемът не е да ги убеждавам аз, че имаш, а по-скоро ти - че нямаш. Няма защо да споря повече с теб. И не желая. Ти си знаеш за себе си. Приеми всичко това като дискусия. Не съм искала да те обиждам лично. Сори. Оттеглям се.

Напротив,не се убиждам,стана ми интересно как така пишеш за желязната логика-има конец,има белег?Свикнала съм на всякаква ирония,дори на твоята..Мисълта ми беше,че не беше нужно да казвашм,че отново аз съм единствен случай и тн.Ми не съм,защото не съм единствената,която си прави устни при Стоянов :wink:

gwendoline 19th October 2010 09:46

Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
не беше нужно да казвашм,че отново аз съм единствен случай и тн.Ми не съм,защото не съм единствената,която си прави устни при Стоянов :wink:

О, не . Не казах това. А че си единствената, която все не е доволна от процедурите си. Или греша. Както и да е. Оттук нататък няма да пиша неща, които не са свързани по темата. А на теб ти се извиних вече.

Мариса 19th October 2010 09:57

Цитирай:

Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
не беше нужно да казвашм,че отново аз съм единствен случай и тн.Ми не съм,защото не съм единствената,която си прави устни при Стоянов :wink:

О, не . Не казах това. А че си единствената, която все не е доволна от процедурите си. Или греша. Както и да е. Оттук нататък няма да пиша неща, които не са свързани по темата. А на теб ти се извиних вече.

Мисля,ако се поставиш на мое място с крива уста,с цялата дясна част на устат по-малка ще ме разбереш :wink:
Неискам да ми се извиняваш,защото няма за какво.На мен винаги ми е интересно да чета точно твоите постове и сега бях силно заинтригувана,защото ве си мисля,че ме прецакват.А,дали Стоянов не се гаври с моите устни като ме оперира с дебела канюла и з атова ме шие.Но виждам,че го прави винаги по този начин.В четвъртък и за това ще искам обяснение от него.Защо като може с малка канюла и да не ме шие,го прави с дебела и ме шие.Надявам се разбираш притесненията ми,защото при мне може да се наложи и трети етап в дясно да попълва,защото има толквоа срастнала тъкан,която много трудно позволява да се работи на мястото. :cry:

Мариса 21st October 2010 08:50

Липофилингът на устни по метода на Колман трябва да се прави само с оригиналния инструментариум на Колман.Канюлата е голяма,за да се направят тунелите където се инжектират неувредените мастни клетки!ВИНАГИ трябва да се ползва едно кубикова спринцовка,за да не се увредят клетките!

За това се шият с микро скалпел малките отворчета от страни на устните.И БЕЛЕЗИ НЕ ОСТАВАТ!!!!


Моят проблем-срастванията са резултат от неправилен липофилинг в клиника Николай Георгиев.Срастванията се образуват в следствие на инжектиране на увредени мастни клетки с неправилна/неоригинална/канюла.Ето защо ХОДЯ С КРИВА УСТА В ПРОДЪЛЖЕНИЕ НА 16 МЕСЕЦА :twisted:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:28.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.