Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Устни (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Липофилинг (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=7026)

gwendoline 13th March 2009 16:42

Цитирай:

Първоначално написано от junglegirl
Някой говорил ли е с лекар за това?Ама "честна лекарска" :D :D

Е колко клетки пък толкова да се "набучат" и повредят, бе Джангълче....? :wink: :lol:
Аз имам намерение да повтарям процедурата и ще докладвам има ли по-добър ефект или съм им разказала играта на мастните клетки и си го връщат тъпкано.... :wink: :lol:
(Айде бе мацко, къде се загуби, липсваш ми...)

junglegirl 13th March 2009 16:56

На мен ми звучи съвсем логично,мила-доста травмираща процедура с дебела канюла,която няма как да премине през тъканите без да поврежда клетки.Сигурно до някаква степен е и въпрос на уметност на хирурга,или на късмет,но чисто теоретично е вероятно според мен.
П.П.А ти пак ли ще се "боцкаш"? :lol:

gwendoline 13th March 2009 16:59

Цитирай:

Първоначално написано от junglegirl
На мен ми звучи съвсем логично,мила-доста травмираща процедура с дебела канюла,която няма как да премине през тъканите без да поврежда клетки.Сигурно до някаква степен е и въпрос на уметност на хирурга,или на късмет,но чисто теоретично е вероятно според мен.
П.П.А ти пак ли ще се "боцкаш"? :lol:

Даммм.. може би си права... ще видим. Да, мисля да повторя процедурата, за да затвърдя резултата - не мисля, че може да се получи зле резултата - несъм виждала все още такъв, ако говорим за попълване с мастна тъкан :wink:

Ava-ava 15th March 2009 23:44

Цитирай:

Първоначално написано от junglegirl
Цитирай:

Първоначално написано от Ava-ava
За повреждането на вече захваналите се клетки имах в предвид, че при дупченето мога да бъдат прободени и повредени и вместо да се натрупа ефекта, да стане същото, заради повредените(ако има такива) клетки или пък да си загубя и сегашния ефект :roll:

Това между другото звучи много вероятно и логично :roll: Някой говорил ли е с лекар за това?Ама "честна лекарска" :D :D

И на мен :roll: Но не съм говорила с лекар, а и не мисля, че ще получа особено реално мнение. Със сигурност ще кажат"А, няма такова нещо" :lol: Което съвсем не означава че е така :wink:

Освен Георгиев и Стоянов друг, който да работи на цени, които да може да си позволи един обикновен човек, центрофугира ли мазнината?

Stunning 16th March 2009 12:36

Георгиев и Стоянов са най-скъпите и за друг, които центрофугира не знам. Не съм много сигурна каква центрофуга използва Георгиев, дали е на Колман или не. Стоянов обясни, че тези центрофуги работят на различни обороти. И тази на Колман центрофугирала по определен начин на различни степени.... извинете, но не запомних всички подробности. Сигурна съм, че ако говорите с него ще имате по ясна представа. Интересно ми е каква е на Георгиев. Иначе и при двамата е 600 евро, освен, ако не си правите други процедури при тях на веднъж и не ви направят отстъпка. Макар, че в сегашните кризисни времена си мисля, че скоро ще започнат да свалят цените. Все пак при тази процедура става въпрос за 1 час труд.

dupla 12th May 2009 13:49

и аз скоро ще влезна в отбора ,искам и аз липофилинг,но отде 6те ми се изтегли тази мазнина :?: :roll:
идея си нямам,трябва да кача някое кило :wink:

gwendoline 22nd July 2009 18:16

Повторих липофилинга на устни - по 3 сс в устна...за резултат ще трябва да почакам... Отоците ми за мое учудване са съвсем прилични, за разлика от първия път... :idea:

diadora 22nd July 2009 18:23

Искаме снимки :D Не мога да си представя колко са отоците - можеш ли да излизаш...

gwendoline 22nd July 2009 18:33

Цитирай:

Първоначално написано от diadora
Искаме снимки :D Не мога да си представя колко са отоците - можеш ли да излизаш...

Док каза, че след 3-4 дни ще ставам за пред хората :wink:
Иначе след първия липофилинг излязох за първи път на деветия ден; тогава бях около три пъти по-подута :roll:

Мариса 22nd July 2009 19:09

Цитирай:

Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:

Първоначално написано от diadora
Искаме снимки :D Не мога да си представя колко са отоците - можеш ли да излизаш...

Док каза, че след 3-4 дни ще ставам за пред хората :wink:
Иначе след първия липофилинг излязох за първи път на деветия ден; тогава бях около три пъти по-подута :roll:

Гуен на аватара,предишните ти устни ли са?
Ако да,сега вече ще се класираш сред мулатките-много сладко.Супер,дано се харесваш! :) :) :)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:16.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.