Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Устни (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Липофилинг (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=7026)

trigers 31st July 2008 11:11

Липофилинг
 
здравейте на всички!доста почетох из темите за устни и нещото, което разбрах за себе си като че ли от вашите думи е, че липофилингът май май се очертава като начинът, по който бих си уголемила устните.
Моля, споделете дали сте доволни, за цени, за лекари и клиники, също така за това дали бързо се въстановява... и всякакви полезни неща
благодаря предварително

trigers 4th August 2008 20:17

:(

danas 5th August 2008 07:52

мога само да кажа,че няма трайност при този метод,ако можеш да понесеш няколко процедури без гаранция,че ще имаш устни давай.................. :roll:

trigers 5th August 2008 08:55

хъм, аз пък точно това прочетох, че ефекта бил даже мноооого траен

Babri 5th August 2008 09:23

Ами,зависи от организма,доколко ще успее да съхрани мастните клетки!

При някои мацки,се наложи 2-ри липофолинг,тъй като от 1-я не беше останало нищо в устните!

Но съм чувала,че тези клетки,които успеят да се закачат/образно казано/,остават завинаги!

trigers 5th August 2008 10:04

точно това ми звучи примамливо- че си става част от теб и си живее ..знам ли по-нормално :D

didon 11th September 2008 01:31

моя близка го направи.Наистина има резултат,но повечето момичета небиха били доволни...Това,от което тя се оплака е,че първите 5 дни не приличаш на човек,а и още две седмици се престрашаваш да се покажеш пред хората с риск да те помислят за откачена...Още не е набрала смелост да повтори,въпреки ,че и се иска...
Иначе устните наистина са и много хубавки...но-съвсем деликатни...Предполагам,че за мацка,която иска нещо по-така ще и се налага да го рпави няколко пти

emanuela_vt 12th September 2008 20:32

Решила съм да си слагам нещо трайно- липофилинг или силиконец, ама не мога да разбера има ли някой доволен от липофилинга и има ли някой, който да не се оплаква от силикона..... :( Много противоречиви мнения много нещо....

didon 13th September 2008 20:17

аз много харесвам мойта позната с липофилинга.Определено има нужда от още,ако иска да е по-секси,но устните в момента са и перфектни.Имам предвид съвсем добр оформени и с плътност.За сега не го е повтаряла...

Нейния доктор май е възприел тактиката да се застрахова финансово,като взима 3000лв,а повторенията са ти съвсем евтини...ХМ,обаче дали ще отидеш за такова не се знае.

От друга страна,това което чета,чеима за по750лв липофилинг,ми тоооо,горе долу колкото КИСА .А май-май с мазнина все пак има по-голям шанс да остане нещо за винаги...поправете ме ако греша

demili 1 15th September 2008 15:39

Цитирай:

Първоначално написано от didon
аз много харесвам мойта позната с липофилинга.Определено има нужда от още,ако иска да е по-секси,но устните в момента са и перфектни.Имам предвид съвсем добр оформени и с плътност.За сега не го е повтаряла...

Нейния доктор май е възприел тактиката да се застрахова финансово,като взима 3000лв,а повторенията са ти съвсем евтини...ХМ,обаче дали ще отидеш за такова не се знае.

От друга страна,това което чета,чеима за по750лв липофилинг,ми тоооо,горе долу колкото КИСА .А май-май с мазнина все пак има по-голям шанс да остане нещо за винаги...поправете ме ако греша

При кой доктор си еправила липофилинг твойта приятелка?

didon 17th September 2008 08:55

Ильо Стоянов

Mishelin 17th September 2008 19:18

3000 лв. за липофилинг? :2005:

Февруари месец питах Д-р Денкова, каква е цената на липофилинга, одговора беше 1000 евро. А сега 3000 лв. :2040:

diastemma 17th September 2008 20:13

Всъщност трябва цената да е още по-ниска от двете цитирани.

Mishelin 17th September 2008 20:47

Знам, интересувала съм се от цените и на други доктори за филинг, но тези държат рекорда за сега. :2045:

demili 1 18th September 2008 15:32

Това което знам за липофилинга при Стоянов е че даваш 3000лв, но ако после се налага още 5 пъти да ти дослагва, не плащаш нищо. С две думи прави ти го докато не стане. Аз съм много навита на такова нещо, но се притеснявам, че дълго време ще съм подута зверски и няма да мога да ходя на работа.

gwendoline 18th September 2008 15:44

Цитирай:

Първоначално написано от demili 1
...че дълго време ще съм подута зверски и няма да мога да ходя на работа.

Колко дълго...не е ли максимум две седмици горе долу...? :roll:

demili 1 18th September 2008 17:30

Аз и една седмица не мога да отсъствам :cry:

gwendoline 19th September 2008 12:02

Цитирай:

Първоначално написано от demili 1
Аз и една седмица не мога да отсъствам :cry:

Даммм...тогава значи не е решението за теб, иначе си има предимствата... :roll:

Ava-ava 27th September 2008 20:24

И 700 лв са ужасно много за тази процедура. А цитираните по-горе цени са направо абсурдно нахални. Но какво се чудя..След като има хора, които да ги дават, ш
ще има и доктори, които да ги искат.

А Стоянов и 100 процедура да направи, пак цената му от 3000 лв е малоумно висока. Да не говорим, че веднъж, преди да платиш, може да ти обещае и цял живот да те прави безплатно, но като ти вземе парите, условията иведнъж да се променят. Нямам им вяра на тия доктори, много се комерсиализираха..

ALLEXA 8th October 2008 20:56

zdraveite az sam si pravila dva pati lipofiling i sega vav vtornik sam na treta procedura i sam dovolna i ot dvata pati mi ostana po malko i seg asam mnogo blizko do tova koeto iskam da se polu4i no pak si zavisi ot organizma na men mie ostanalo dosta pspbenno ot vtoriq pat no iskam oshte malko v gornata za men tova e nai dobriq metod vsi4ki teq kiselini i silikoni sa palni laina i imat uslojneniq a tova znesh 4e si e tvoe i na pipane i na useshtane a i na vid stoi n ai estestveno zatova az sam za i go podkrepqm s dvete race

myrti6a 8th October 2008 21:47

много се радвам за теб!!!!а снимки ще можем ли да видим?

Mishelin 8th October 2008 22:49

ALLEXA, прочетох, че си си правила устните при Доц. Анастасов.
Би ли споделила каква е цената при него за липофилинг?

gwendoline 9th October 2008 12:01

Доколкото знам, че при доц Анастасов първата процедура е 700 лв, втората - 500, но цените могат да бъдат и други, ако е съчетано с друга интервенция...

Tiramisu 11th October 2008 14:17

Добре ми звучи тоя липофилинг но тия повторения ме спират да го направя. Има ли някой които наистина да е доволен?

trigers 13th October 2008 12:55

много пари за нищо май

Ava-ava ме разубеди, въпреки че нейните са доста хубави след интервенциите

tsvetomilla 20th October 2008 15:35

Здравейте :D И аз се чудя дали да не си уплътня устните. Само ме е страх да не стои неестествено. И за сега май на този метод съм се спряла. Някой да знае къде във Варна го правят, но добре :D

doll 21st October 2008 09:39

Мацки,а според вас възможно ли е да се направи липофилинг в устните варху вече поставен силикон??

Babri 21st October 2008 10:05

Doll,,май съм чувала,че не е добре като имаш силикон,да си поставяш друг филър.

Ти липофилинг ли искаш да си правиш?

emanuela_vt 21st October 2008 10:48

Уф и аз много искам. Някой да знае къде в Търново или в Русе го правят?

doll 22nd October 2008 15:26

Цитирай:

Първоначално написано от Babri
Doll,,май съм чувала,че не е добре като имаш силикон,да си поставяш друг филър.

Ти липофилинг ли искаш да си правиш?



:2020:


Ами аз съм си слагала и друг филлер варху силикона,но отдавна-казаха,че е ок,но резултата не ми хареса,стоеше много изкуствено!Искам да си направя само контур на истните,нищо повече!!

gwendoline 24th October 2008 07:59

Да кажа само, че от вчера и аз съм с липофилинг на назолабиални гънки и устни.... :lips: :cool: В устата съм малко като маймунски задник след секс с обърнат "хастар", но... спадам с всеки изминал час... :1246:

sibi 24th October 2008 08:05

Честито :) А на назолабиалните имаш ли оток? Изобщо пиши какъв е резултатът. Май не съм чела някой друг тук да е писал за липофилинг на назолабиалните гънки, а съм чувала, че е с най-добър ефект.

gwendoline 24th October 2008 08:18

Цитирай:

Първоначално написано от sibi
Честито :) А на назолабиалните имаш ли оток? Изобщо пиши какъв е резултатът. Май не съм чела някой друг тук да е писал за липофилинг на назолабиалните гънки, а съм чувала, че е с най-добър ефект.

Да имам лек онок, но направо не се вижда в сравнение с устните :lips: :girl_haha: Даже в момента изобщо не личи къде съм имала назолаб. гънки; няма да е така винаги, за съжаление - ще видим какво ще остане като се резорбира мазнината....

sibi 24th October 2008 09:33

Ще чакам да пишеш какъв е резултатът, живо ме интересува.
Чудя се откъде ти взеха мазнинки за липофилинга, то по теб няма такива :)

gwendoline 24th October 2008 09:35

Цитирай:

Първоначално написано от sibi
Ще чакам да пишеш какъв е резултатът, живо ме интересува.
Чудя се откъде ти взеха мазнинки за липофилинга, то по теб няма такива :)

Има има... :wink: :cool: Литър и половина.... :cool:

sibi 24th October 2008 10:46

Цитирай:

Първоначално написано от gwendoline
Има има... :wink: :cool: Литър и половина.... :cool:

:shock: Уби ме направо.

Толкова ли много се слага за запълване на устни и гънки??

Марулка 24th October 2008 10:57

Тя имаше предвид мисля,че това е количеството от самата липосукция.
То с литър и половина в устата-сутиен трябва да им слага,че ще виснат..... :lol:

gwendoline 24th October 2008 11:27

Цитирай:

Първоначално написано от doroteia01
Тя имаше предвид мисля,че това е количеството от самата липосукция.
То с литър и половина в устата-сутиен трябва да им слага,че ще виснат..... :lol:

:2055:
Така е... :lol:
В устни съм с 5 кубика

sibi 24th October 2008 12:11

Нее, друго имах предвид - нали това, което се изтегля като мазнина, после се преработва по някакъв начин, за да се прави липофилинг. Та се учудих, че толкова много трябва да се изтегли за самата преработка.

gwendoline 24th October 2008 12:15

Цитирай:

Първоначално написано от sibi
Нее, друго имах предвид - нали това, което се изтегля като мазнина, после се преработва по някакъв начин, за да се прави липофилинг. Та се учудих, че толкова много трябва да се изтегли за самата преработка.

Не, миличка, не е нужно толкова - просто на мен ми беше нужно повечко да ми се изсмуче... :wink: :cool: правих и липосукция...


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:23.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.