Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Общи приказки (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   До Тialoto.bg (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13504)

Pufpaf 8th July 2013 12:57

До Тialoto.bg
 
Това питане не е към съфорумците, а към администраторите и ще им задам само един въпрос - Какво искате да постигнете с вашите действия/бездействия хора ?

Защо когато ви писах 3 пъти, два от тях през сайта и един директно не имейл, защо никой не ми отговори на запитването, ами то е за ваше добро бре пиленца, не само за мен ?! Толкова ли беше трудно някой да ми отговори, защо не могат да се сменят аватарите. Най логичният извод за това, което се случва е, че на собствениците на този сайт, това не им е основен бизнес и им е по скоро, като допълнителен доход и са го оставили този сайт на самоизживяване и мога да се хвана на бас, че тук нищо не е променяно от години или дори от както съществува сайта и форума !

Ако и сега никой не се появи да ни обясни и да говори с нас, това ще перфектният пример, какво означава абсолютен непрофесионализъм !

Шоки 8th July 2013 13:12

Този сайт отдавна е без администратор и оставен на саморазвитие. В един момент , ако реши да блокира, това ще е краят му. Не се хаби да пишеш, защото няма кой да ти отговори. Админите нито влизат, нито се занимават със форума.

Pufpaf 8th July 2013 13:21

Това ще е и "моят край", защото ще ми липсвате много и не мога да ви забравя просто ей така, но това явно си е мой проблем, че лесно се сприятелявам и се привързвам, а тука намерих доста сродни души и свежи хора, ако не сте вие отдавна да съм вдигнал гълъбите от това място ! :-|

tyning 8th July 2013 13:27

Това е пълно безумие , не мога да повярвам , че толкова полезен и посещаван форум е оставен на произвола на съдбата ! Направете нещо бе хора !

Шоки 8th July 2013 13:48

Този форум е доста полезен по принцип. Аз по него се ориентирах за мамопластиката изцяло. Ама колкото толкова, какво да се прави.

el1nor 8th July 2013 16:31

Сайтът не е оставен на произвола. Следен е постоянно. Не знам какъв и-мейл сте използвали за запитването си. Прави се в лично съобщение до мен, ако имате нужда.

Pufpaf 8th July 2013 17:41

Най отдолу на сайта има две опции за изпращане на съобщения през - "Контакти" и "пишете ни" и на двете ми излиза текст, че съобщението е изпратено, после писах на info@tialoto.bg и със сигурност и този имейл е получен, но това, че някой не го еня за форума е друг проблем. Само ще ви кажа, че ако този форум умре, а тва е почти сигурно и той в момента си е полумъртва, тогава и сайта ще започне да замира бавно и славно. То ако всичко беше само във статиите, но не е и веднага ви давам директен пример.

Ако не бях писал в търсачката за ринопластика при което, точно този форум ми излезе на първо място, което е разбираемо, защото тук най много се пише в темите за ринопластика и естествено google това го оценява и това, което исках да кажа е, че благодарение на форум аз открих и влизам във вашият сайт.

Аз съм бил свидетел, как се заражда форумно общество, виждал съм целият процес и важността на това по отношение на сайта, виждал съм как от 5 човека при което в началото даже се даваха пари на тези, които пишат във форума, за да има активност и да увлече и други хора, самият сайт се издържа от афилиейт бизнес и също се публикуват и новини от сферата към която е ориентиран. Сега този сайт е лидер по посещаемост в тази категория сайтове. Просто искам да ви кажа, че не съм толкова прост и не говоря празни приказки.

Когато ви писах на имейла за проблема с аватарите, аз ви споменах, че ако във даден форум няма тема за мнение, препоръки и съобщения за бъгове, този форум не може да се развива по никакъв начин и явно или собствениците нямат интерес да го развива или просто не разбират от този бизнес !

Сега вече, като имате информация опитайте да решите проблема с аватарите и тъй като никъде не прочетох, че не сте получили съобщенията ми, което значи, че явно са получени, но хората, които ги четата им е през .... или по малко вероятното е да не ви работи и тези опции на сайта за връзка, но това не е така явно, все пак съм пробвал по 3 различни начина.

Хайде сега да видим щом не е изоставен форума, колко бързо ще оправите проблема с аватарите !

el1nor 8th July 2013 17:46

Разбирам недоволството Ви. Проблемът е технически и ще бъде отстранен.

Нелка 8th July 2013 19:34

Браво Пуфпаф, браво!!!
Заради теб ще си сменяме аваратирите от тук нататък! :girl_kiss2:

Pufpaf 8th July 2013 19:44

Това добре ако го оправят, ама ако сложиш на аватара някоя от онези снимки, които ни ги показа, ще е хем добре ама и не много добре, щото щото ................ щото са ми слаби ангелите е за тва :1252:
Проблема е в моя телевизор, май трябва да го нося на ремонт :girl_haha:

el1nor 11th July 2013 14:10

По проблема се работи.

Pufpaf 11th July 2013 14:35

Радвам се да го чуя, то е и във ваш интерес и би трябвало да сте го разбрали !
Надявам се да го решите скоро, не вярвам да е нещо чак толкова сложно.

Pufpaf 11th July 2013 14:43

Само не разбрах онези постове какво ви пречеха защо го изтрихте, ама айде те поне бяха видени от който трябва и няма проблем, но ако го правите с цел, тази тема да е за връзка със сайта, за мнение, идеи и споделяне на бъгове, просто сменете заглавието с подходящо, да зная хората, за какво е тази тема. Ако смятате, че не е важно, какво мислят потребителите за форума и сайта, това си е ваше решение, аз съм тук временно така, че какво ще стане за напред със форума не вълнува толкова, но поне докато съм бих искал един функционален и активен форум.

Pufpaf 17th July 2013 16:24

Шоки ще се окаже права, но и аз това го знаех, то просто няма как да сбърка човек !
Този форум ако блокира това наистина ще е краят ! Аз само като чух, фразата - "работи се по проблема" и това ми беше е достатъчно. Изложихте ме пред момичета, но няма проблем ще го преживея и това ;)

Също така е доста нелепо това, което сте направили - всеки, който не си е въвел рождената дата, да му показва автоматично - 1 януари 1970г.

Не знам какво искате да постигнете, честно !

Мариса 17th July 2013 16:37

Цитирай:

Първоначално написано от Pufpaf (Публикация 790281)
Радвам се да го чуя, то е и във ваш интерес и би трябвало да сте го разбрали !
Надявам се да го решите скоро, не вярвам да е нещо чак толкова сложно.

Явно е сложно,за последната година само 2,3 пъти успях да сменя аватара,смятай.

barrуwhite 17th July 2013 21:42

Цитирай:

Първоначално написано от Мариса (Публикация 790621)
Явно е сложно,за последната година само 2,3 пъти успях да сменя аватара,смятай.

:cool_new: откакто смениха вида на фор0ма дори не знаех, че тва е възможно..

Мариса 18th July 2013 15:31

Ми писна ми да си гледам тая умряла снимка от преди години,хахаа

Pufpaf 18th July 2013 15:48

Ако знаех, че е така, аз никога нямаше да си сложа този аватар, ама нали заради ринопластиката, но отдавна не пиша само в този раздел и искам да си го сменя !
Аз на такъв форум до сега не бях попадал ! :shock:

ina.ina 28th July 2013 09:58

Силно се надявах, че след толкова мое отсъствие като вляза днес ще видя сменени аватари и ще мога да си сменя и моя ... да, ама не. Или как беше: а дано, ама надали ... уф! Даже не знаеш и с кой да се скараш в случая ... :quarrel:
Не само тук е така ... в Бг много неща са оставени на самотек ... даже и разни фирми и фирмички - държи ги отговорността на някои хора, но докога ... докога ще е така ... и дали няма да стане и по-зле ... ей затова не ми се стои в Бг ... много ми писва понякога ... а съм такъв тип човек, дето доста трудничко понасям промените ... крива работа, ей! Безотговорността, мързела и безразличието ще ни съсипят ...

Pufpaf 28th July 2013 13:59

Абсолютно съм съгласен, този случай тук с тези аватари е показателен, като цяло за отношението на голяма част от бизнеса в България към клиентите и аз колко съм се изумявал, като почти няма ден в който да не съм видял такива примери.

Най големият парадокс е, че то е в техен интерес и те само и единствено губят от некоректното си отношение и незаинтересоваността за това какво мислят хората за услугите и продуктите им.

Аз моя аватар не мога да го гледам повече, ако знаех в самото начало, че няма да мога да го сменям, нямаше да си слагам никакъв. Сложих си го за майтапа и не съм мислил да ми е за постоянно и не стига, че вече станах смешен с някой неща, които пиша, ами и с този аватар съм още по смешен :-|

Pufpaf 31st July 2013 13:50

Бих разбрал всичко ако аз бях единственият, който иска да може да се сменят аватарите. Акъла не ми побира варианта, този проблем да може да се оправи, но просто на пук, може би дори заради мен, че съм пуснал тази тема и да не искате да го оправите.

Опитвам се да си отговоря на един въпрос - Защо се получава така ?
Търся причината и аз само мога да гадая каква е тя ! Едно обаче е ясно, има човек, който поддържа сайта, защото установих, че сте премахнали опцията за подписи под мненията.
Може би това е защото някои, които Юни месец тази година са си направили регистрация, същите са си сложили за подпис линкове към сайтове с цел реклама.

Това разбира се може да се пресече и без да се маха тази опция, но това е само предположение, че заради това сте я премахнали и дори сега хората, които имат подпис, не могат да си го сменят или премахнат, опаа ето втори проблем !

Имам един много прост въпрос и той е - Защо не сте оправили все още този проблем с аватарите ?
Предположенията са:
- Нямате човек, който разбира от това.
- Правите го на пук, поради някаква причина.
- Трябва да дадете някакви пари, за да може да се реши проблема.
- Дреме ви на оная работа, като цяло за форума и за малкото активни хора във него.


Вие знаете ли колко хора ще бъдат щастливи ако оправите проблема, а има ли по хубаво нещо от това, да накараш някой човек да бъде щастлив и да го зарадваш ? Само за последните 2-3 месеца има около 700 нови регистрации и всички те са заради форума, как смятате дали щеше да ги има ако никой не пишеше във форума и не си пускаше снимки и то най вече заради снимките има толкова нови регистрации.

Докажете, че наистина ви пука за сайта и форума, като оправите тези проблеми !

Pufpaf 31st July 2013 16:51

http://www.tialoto.bg/a/76-na-rabota...a-gi-zapazite/

Тази ваша статия ме накара да се усмихна и тя си е хубава, но тази статия, не ние трябва да я четем, а хората на които е този сайт и другите, който отговарят за него !
Прочетете втора точка и последният абзац на 4та точка, написаното има отношение и по проблема, за който говорим в тази тема.

Аз не мога да си представя да имам бизнес и да не ме интересува, какво мислят хората за услугите и продуктите, които им предлагам и дори постоянно щях да искам, да знам тяхното мнение. Аз когато видях, че аватарите не могат да се сменят и си викам, сега ще им кажа и те ще са доволни, че съм съобщил за този проблем, тъй като вие може да не знаете за този бъг.

Ние може да ви помогне да направите този сайт и форум много по добър, но вие, защо не го искате, това не мога да си го обясня. В други сайтове със форуми има специални теми в които всеки може да си каже мнението, кое му харесва и кое не, идеи, предложения и всичко останало. В този форум е точно обратното, абсолютно игнориране на потребителите, което е пълен абсурд, защото това нещо, може да доведе само и единствено до загуби за вашият сайт !

Pufpaf 31st July 2013 23:01

Няма проблем да си пиша и сам да си отговарям, ко ти пука важно е да има лаф мухабет :2023:

Преди да пиша и за подписите, питах един човек от форума, дали и при него е така и той също няма такава опция, но преди си е направил подпис и сега си му стои. Преди малко видях случайно един потребител, който се е регистрирал днес и има подпис, естествено реклама към сайт ! Доста странно, дали тази опция не я има само при създаването на профила, не мога да си го обясня по друг начин.

Доста странен форум, слагаш си аватар и подпис и после, квото си си избрал това ти остава завинаги, но не го знаеш това предварително. :2016:

Мариса 1st August 2013 17:13

Аз тотално го отписвам тоя форум,просто адски много е забил.Даже се чудя защо не може да се трие профила/регистрацията.Преди години пробвах,но ми отвърнаха,че нямало такава опция.Явно и това е сложно,хахаа

Pufpaf 1st August 2013 18:18

Този форум е полумъртъв за мен и все още диша благодарение на няколко теми в раздел - "Пластична хирургия". Ако не беше ринопластиката, нито щях да имам регистрация тук и въобще да влизам в него и като си оправя носа, много в вероятно и да не влизам повече. Макар, че покрай работата ми на компютъра и това, че не завися от никой ми позволява да имам време за браузване и дори сега пиша само в този форум !

Все пак тука намерих доста готини хора и бих продължил да си контактувам с тях, дори и да не пиша вече във форума. Някак ми е трудно да разграничавам виртуалното приятелство с това в реалният живот, все по един и същ начин ги усещам и двете.
То даже си е вече толкова нормално от вируталното общуване тези приятелства да се пренасят и в реалния живот, даже повече от нормално е това !

Въобще не очаквах, че в този форум ще открия толкова готини хора, а за красотата пък какво да кажа, всички сте толкова прекрасни, но аз и друг път съм го казвал, че от българката по красива жена на света няма ! :kiss_me:

Мариса 2nd August 2013 07:45

Цитирай:

Първоначално написано от Pufpaf (Публикация 791258)
Този форум е полумъртъв за мен и все още диша благодарение на няколко теми в раздел - "Пластична хирургия".
...но аз и друг път съм го казвал, че от българката по красива жена на света няма ! :kiss_me:

За горното си прав,а долното не особено,защото по света има страшно красиви жени,наистина чак мозъка ти не го побира.;)

Pufpaf 2nd August 2013 11:56

Разбира се, че има, кой би казал обратното, но има един факт, който е неоспорим и той е, че спрямо броя на населението и красивите жени, ние сме на едно от първите места. Не случайно всички чужденци, които са идвали в България говорят за българките, те никога преди това не са виждали толкова много красота на едно място ! :2004:

ina.ina 21st August 2013 08:43

Искам да си сменя аватарааа! Искааам!

Мариса 21st August 2013 10:41

Цитирай:

Първоначално написано от ina.ina (Публикация 791746)
Искам да си сменя аватарааа! Искааам!

И азззззззззззззззззззззз

ina.ina 21st August 2013 17:22

Как се вдига бунт в Интернет пространството ... ако знае някой - давайте да даваме ...
Уф, не знам вече накъде да го избия ...

el1nor 21st August 2013 17:59

Не сме забравили за проблема. Решението идва.

Шоки 21st August 2013 21:16

Цитирай:

Първоначално написано от el1nor (Публикация 791777)
Не сме забравили за проблема. Решението идва.

Дано пристигне за внуците ми.....:D

Pufpaf 22nd August 2013 15:23

Цитирай:

Първоначално написано от ina.ina (Публикация 791774)
Как се вдига бунт в Интернет пространството ... ако знае някой - давайте да даваме ...
Уф, не знам вече накъде да го избия ...

Ти пак си добре Инче, виж как хубаво си издула потничето :D, ами аз кво да кажа с моя аватар, а го сложих за майтап, но кой да знае, че няма да мога да го сменя. Инак много добре ми се връзва с моите сълзливи истории, важно е смеха да е пълен :2055:
Ние се майтапим, ама те щом тоя проблем още не са го решили, представи си ако вземе да блокира на цяло форума, това със сигурност ще е краят му, те и без това май не ни искат в този сайт !

el1nor 22nd August 2013 16:35

Напротив, държим на посетителите във форума. Особено в този форум, където потребителите са се превърнали и в приятели. Техническата работа изисква време. Извиняваме се за неудобството и скоро ще предложим изход.

Мариса 22nd August 2013 19:02

ТЕХНИЧЕСКАТА РАБОТА ИЗИСКВА ВРЕМЕ?ХАХАХАХАХАА
Може би още една година,пфффф
Аз,ако се бях заела да науча как става за една година форума щеше да е ток и жица!

Pufpaf 22nd August 2013 20:23

Аз вярвам, че ще го оправят, даже и съчувствам на el1nor, защото тя пише в темата и поема цялото неудобство от този случай, а решението зависи от хора над нея (най вероятно). Ако може майстора да погледне и проблема с подписите и това с фиксираната дата на раждане на 1970г. ако не си въвел нищо е доста тъпо, него също не е лошо да го оправите.

ina.ina 1st September 2013 10:25

Наистина е много гадно да обираш всички негативи, ама ... ние пък какво да направим ... аз специално ще съм "тъпа и упорита" в случая. :D
Пуф, къде забягна, на море ли си?

Мариса 1st September 2013 11:58

Цитирай:

Първоначално написано от Pufpaf (Публикация 791836)
Ако може майстора да погледне и проблема с подписите и това с фиксираната дата на раждане на 1970г. ако не си въвел нищо е доста тъпо, него също не е лошо да го оправите.

При мен в това няма проблеми,мога да сменям колкото пъти искам датите.

ina.ina 1st September 2013 13:37

Аз пък да съобщя на сайта, че от известно време има и проблем с четенето на коментари към различните статии. Ето и сега чета една статия, за която е отбелязано, че има 7 коментара, а не се вижда нито един.

Pufpaf 1st September 2013 17:46

Това последното, което мога да направя, ако и то не помогне вече съм се отчаял тотално ! :|

Отче наш, Който си на небесата!
Да се свети Твоето име,
да дойде Твоето Царство,
да бъде Твоята воля,
както на небето, тъй и на земята;
помогни на специалистите от този сайт и им покажи верният път,
нека открият проблема с аватарите и бързо да го решат.

Защото Твое е царството и силата, и славата
на Отца и Сина и Светия Дух,
сега и винаги и во веки-веков. Амин!


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:26.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.