Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Устни (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Големи устни (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=555)

fifi 1st July 2005 16:02

Големи устни
 
Преди време четох,че вече в козметичните салони упътнявали устните с някаква си киселина(безвредна при това),под формата на гел, инжектирала се в устните и след 6 месеца се абсорбира от организма.Чува ли ли сте за такава процедура,пробвали ли сте?

charmy 1st July 2005 16:03

Не бих рискувала, виж устните на Галя от Сатен и на Теди Велинова в какво състояние са :( !

*PRINCES* 5th July 2005 22:17

Еми то като е киселина знащи на дали е безвредна :? Пък и може да стане някои фал и да трябва после с операция да те оправят :? :(

bubblegumi 7th July 2005 19:52

Киселината е хиалуронова и процедурата става за около 10 мин. Напълно безвредна е, понеже аз също се интересувам от уголемяване на устните съм проучила въпроса и достигнах до извода, че е по-добре силикон! Но това е мой личен избор и мнение! Резултатът от хиалуроновата киселина е нетраен..а съм разговаряла с момичета, имащи силикон в устните, които са много доволни. Това дали ще приличаш на жаба зависи само от количеството пълнител, което си сложиш в устните и уменията на хирурга...това, че някои хора приличт, не означава, че по принцип е такъв резултатът! Така че ако ги имаш парите и желанието да си уголемиш устните-опитай, но преди това разучи много внимателно клиники, хирурзи, пълнители(силикон, хиалуронова киселина, колаген..)

*PRINCES* 7th July 2005 21:37

А въпроса с белезите как стой? Остават ли някакви? :roll: :?

bubblegumi 7th July 2005 22:50

не, хиалуроновата киселина се инжектира и не става въпрос за никакви разрези, за да има белези след това...

HoNeY 17th August 2005 19:27

Аз съм чувала за такъв вид метод струва мисля че около 300 лв, докато силикона е петорно по-скъп. Но силикона е много вреден и като захладнее те болят устните и понякога посинява, абе не е мн препоръчителен. За моя радост нямам нужда от такива неща на устните, но който иска по-добре такива инжекции мн хубави отзиви чувам за тях :D

чичо 9th November 2005 16:06

Цитирай:

Първоначално написано от *PRINCES*
А въпроса с белезите как стой? Остават ли някакви? :roll: :?

Ако има разрези ,то те се правят от страната към устата(на лигавицата) за да няма белези...спокойно..

Aset 15th December 2005 18:04

Цитирай:

Първоначално написано от HoNeY
като захладнее те болят устните и понякога посинява :D

Ето това е негативът... Резултатът не е добре предвидим, т.е. не знаеш какво точно ще стане и при студ може да синеят устните. При някои жени има и промяна в сетивността.
Хиалуроновата май е по- добре...

dnny 5th January 2006 14:04

az imam kolagen v ustnite ot 1 godina i nqmam problemi
 
много съм доволна.сложих малко количество и сега съм много добре.нямам проблеми и през лятото и заимата.болката при инжектирането е доста неприятна,но след няколко часа подуването беше спаднало и нямаше никаква болка.
доктор Бояджиев е много добър в правенето на устни.другата седмица ще си правя носа и ако някой има интерес мога да го информирам как е минало :lol:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:52.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.