Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Устни (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Teма за всички , поставяли си х. киселина с ВИДИМА разлика (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=7652)

Monique 10th November 2008 00:48

Teма за всички , поставяли си х. киселина с ВИДИМА разлика
 
преди и след.
Интересно ми е къде сте правили устните си. Аз имам 1 кубик и нищо не си личи.

Monique 10th November 2008 18:13

:2044: май няма такива?

demili 1 10th November 2008 18:42

Аз съм с хилауронова к-на в устните и има видима разлика. Слагам Пураген. И в други теми съм писала по тоя въпрос .

palavnica20 20th March 2009 14:38

УСТНИ
 
АЗ ИСКАМ ДА СИ СЛАГАМ ХК И ИСКАМ ДА ПОПИТАМ КОЛКО 1 ИЛИ 2 ФЛАКОНА ТРЯБЖА ДА СИ СЛОЖА ЗА ДА ИМА ВИДИМА РАЗЛИКА

palavnica20 20th March 2009 14:39

УСТНИ
 
АЗ ИСКАМ ДА СИ СЛАГАМ ХК И ИСКАМ ДА ПОПИТАМ КОЛКО 1 ИЛИ 2 ФЛАКОНА ТРЯБЖА ДА СИ СЛОЖА ЗА ДА ИМА ВИДИМА РАЗЛИКА

emanuel4eto 25th March 2009 10:02

Слагам си от една година хиларуонова киселина, мисля че е Srdjiderm/не зная дали така се пише/, вярно, че е временен но с течение има някакво натрупване.Два пъти си слагах бразилски филър и имам Гортекс.

p1p1r1p1 25th March 2009 10:25

Аз си сложих ХК преди 4 месеца и сега вече почти нищо не ми остана.Искам да питам трябва ли старата да се е резорбирала напълно ако искам да си сложа друг вид, защото не бях доволна от поставянето предния път и искам да отида на друго място.Тогава си слагах Stylagel и сега се чудя как да постъпя.Моля, дайте ми съвет!

Mena 25th March 2009 10:31

Stylage е хиалуронова киселина и затова няма никакъв проблем сега отново да си сложиш ХК, още повече че за него е нормално да се разорбира 4 месеца след инжектирането, защото представлява кръстосано свързана ХК.

p1p1r1p1 25th March 2009 11:25

Благодаря много за бързия отговор!!! :2015:
Ами значи отивам да се бодна паааак! :D

p1p1r1p1 25th March 2009 13:31

Цената е към 600-700лв за мл.Зависи от лекаря, от самия филър има и някои по-скъпи, но те са с по-голяма трайност.Според мен се обезмислят по-трайните, защото с течение на времето се наслагва и ефекта е все по-траен.

p1p1r1p1 25th March 2009 13:42

Ами мисля да отида при д-р Денкова в Medica aesthetica.Ходила съм там за други неща и останах много доволна, а и от форума има момичета които са си слагали там.Предния път ходих при Н.Г. и не останах изоб6то доволна.Имам някаква буца, която ми се получи от слагането и устата ми изглежда крива.Не съм била с деформирана устна преди това, а като се обадих да го питам какво да правя ми каза да се масажирам и щяло да се оправи :lol: Другият вариант беше да ми сложи още, за да не личи.Но моите устни и без това са си големи, а ако бях сложила още щях да стана като Мара отварачката :lol:

palavnica20 25th March 2009 16:02

УСТНИ
 
МОМИЧЕТА КОЛКО КОЛИ4ЕСТЖО СИ СЛАГАТЕ.1 ИЛИ 2 ФЛАКОНА ЗА ДА ИМА ДОБАР И ВИДИМ РЕЗУЛТАТ

i_ani 25th March 2009 17:10

Слагаш си 1 кубик :lips: ............и ако ти малеят ( което ме съмнява ) слагаш още :idea:

palavnica20 26th March 2009 11:07

УСТНИ
 
много ти благодаря

Bebs 28th June 2009 22:15

Re: УСТНИ
 
аз съм с 1 и имам разлика много добра, даже ме питат какво е 6то е... с трайност 1 година и половина

Stunning 30th June 2009 21:36

Сложих 2мл Juvederm и съм много доволна от резултата и трайността за сега. Ефекта е доста видим...

Мариса 1st July 2009 16:04

момичета не ви ли е страх от тези филъри?
кой знае какво може да стане,тръпки ме побиват

Bebs 1st July 2009 22:30

Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
момичета не ви ли е страх от тези филъри?
кой знае какво може да стане,тръпки ме побиват

Aми не знам мила, по-ме е страх от силикона. До колкото съм се интересувала киселината се разгражда от организма и всеки от нас я носи в себе си. Смисал не го обеснявам много медицински, но...
аз си слагам за 3ти път ве4е но пъврите пъти беше за по 6 месеца, а сега е за пове4е и не съм имала проблем. Всичко е точно. Силикона ми се струва много по-опасен и непоправим. :)

Stunning 6th July 2009 22:33

bebs, значи има логика в ефекта на натрупването на кислината, в смисъл че всеки следваш път издържа повече...

Bebs 26th July 2009 23:20

Цитирай:

Първоначално написано от Stunning
bebs, значи има логика в ефекта на натрупването на кислината, в смисъл че всеки следваш път издържа повече...

Да, абсолютно! Все още не са ми мръднали устните, другия път пове4е :)

tonita 27th July 2009 15:25

Цитирай:

Първоначално написано от Stunning
bebs, значи има логика в ефекта на натрупването на кислината, в смисъл че всеки следваш път издържа повече...

Имам позната, която си слага хилауронова к-на в устните, също така и на назалните бръчки (нали така се казваха), вече 3 или 4 пъти.

Всеки път след процедура устните са и леко подути, но след като мине оттока резултатът е нулев. Ама все едно нищо!!!!!

Bebs 4th August 2009 13:14

WOW! Това за твойта позната направо..
Не знам явно си от организма но чак да не остава нищо, и на мен първия път ми седя много малко, но сега 3тия ве4е не е мръднала.

gwendoline 7th August 2009 10:52

Цитирай:

Първоначално написано от tonita
Цитирай:

Първоначално написано от Stunning
bebs, значи има логика в ефекта на натрупването на кислината, в смисъл че всеки следваш път издържа повече...

Имам позната, която си слага хилауронова к-на в устните, също така и на назалните бръчки (нали така се казваха), вече 3 или 4 пъти.

Всеки път след процедура устните са и леко подути, но след като мине оттока резултатът е нулев. Ама все едно нищо!!!!!

Моя приятелка, която пише тук 7-8 пъти си прави вече устните без никакъв ефект седмица по-късно... :idea: Не знам за какво натрупване говорите, но... трябва си постоянно попълване и това си е :idea:

Оnly 11th August 2009 23:16

Не се ли получава разтягане , и след като няма ефект - съответно отпускане / тип леко провисване / ? Или не се стига дотам ?

Monique 13th August 2009 05:45

Цитирай:

Първоначално написано от Оnly
Не се ли получава разтягане , и след като няма ефект - съответно отпускане / тип леко провисване / ? Или не се стига дотам ?

:1202:

Monique 13th August 2009 05:52

не съм чувала на някой да му е увиснала устата вследствие на h. киселина :) Може би от прекалено големи импланти - да...
или ако си инжектираш олио ... ето видео какво става тогава : http://www.youtube.com/watch?v=q1JLL51ox3k

когато вследствие на някаква травма ти се подуе окото, след това не провисва нали така...:) по тази логика и устната няма да ти провисне ;)

Оnly 13th August 2009 06:26

В зависимост от това , на каква дълбочина се слага хиал.киселина може да се получи и разтягане на кожата . За под очи - е възможно , въпреки че точно там , за торбички препоръчват и мезотерапия с хиал.киселина . Т.е. точно това - хиал.киселина , може да стегне торбичките , а ако ги нямаш - да ти ги направи . На това ми знание се основаваше въпроса .

Stunning 19th August 2009 21:44

не мисля че е възможно чак увисване, все пак тук говорим за по 1 мл на устна мах. но виж, ако чалга звездичката мария остви нейните да спаднат може и да имаме отговор на въпроса :D :D :P :lol: :cool:

i_ani 11th September 2009 21:22

:1203: Най-накрая (след 18 месеца :shock: ) ХК се "изпари" от устните ми :lips: и сега са си хубави както преди :girl_in_love: (остана само лееееек сладурски контур :D ) ! :1203: :1203: :3000:
Де да беше така и в началото :P ...НИКОГА ВЕЧЕ :evil: няма да си слагам каквото и да било в устните !

Оnly 12th September 2009 09:03

Как хубаво ти звучи поста , I_ani .
И аз съм я изключила ХК за себи си , пак от опит . :lol:

i_ani 12th September 2009 15:33

Цитирай:

Първоначално написано от Оnly
Как хубаво ти звучи поста , I_ani .
И аз съм я изключила ХК за себи си , пак от опит . :lol:

Мдааа, защото съм много щастлива !!! :3000:

....Киселини , силикониии :evil: :evil: :evil: .......Сами се правим наааа... маймуни :roll: ! :2014:

Iliana81 30th October 2009 17:26

Ще ми инжектират ХК за съвсем малко повече плътност, но не искам ефекта да е много голям а съвсем леко по плътни. Това което се предлага в ценовата им листа е следното:

Injections with hyaluronic acid: PERLANE 1. syringe (1,0ml) 380 euros
PERLANE 2. and next syringes (1,ml) 350 euros
RESTYLANE 1. syringe (1,0ml) 350 euros
RESTYLANE 2. and next syringes (1,0ml) 330 euros
RESTYLANE small syringe (0,1 ml) 280 euros
RESTYLANE FineLine small syringe (0,1ml) 280 euro

RESTYLANE или PERLANE е по качествена за устни? И се чудя дали малка ампула ще ми е достатъчна. Казвате 1 кубик но съм зле с математиката и не мога да преценя. Вярно че лекарите ще ми кажат, но все пак да попитам които са минали по този път.
:wink:

zhenya chavdarova 30th October 2009 18:22

Цитирай:

Първоначално написано от i_ani
Цитирай:

Първоначално написано от Оnly
Как хубаво ти звучи поста , I_ani .
И аз съм я изключила ХК за себи си , пак от опит . :lol:

Мдааа, защото съм много щастлива !!! :3000:

....Киселини , силикониии :evil: :evil: :evil: .......Сами се правим наааа... маймуни :roll: ! :2014:

Да и аз така :roll: голяма грешка беше :1228: ама нейсе :lol:

Iliana81 30th October 2009 19:50

:shock: Много странно... тези които са доволни от ефекта, им изчезва за кратко време а които не са доволни им отнема много време докато отмине ефекта. :roll:

Mena 30th October 2009 20:50

chaoslady, по принцип най-добър за устни е Restylane Lipp, но ако не работят с него ти препоръчвам Perlane,той е по-плътен от Restylane.
0.5ml е малко ако искаш да увеличиш и горната и долната устна, но ако се притесняваш да не станат много големи можеш да си сложиш първоначално само 0.5 ml, и ако ти е малко няма проблеми да допълниш още 0.5 ml след 2 седмици напр.
Предполагам е правописна грешка това 0.1 ml, не се предлагат в толкова малки количества :D

Iliana81 30th October 2009 21:12

Благодаря Mena :)

Mena 30th October 2009 21:23

Няма защо :D
Интересно ми е какво ще те посъветва доктора, особено като зная скандинавците колко много държат на естествения вид и не разбират нашето прекаляване с обема.
На мен лично 1.0 ml ми е перфектно количество, не бих си сложила 0.5 ml, освен ако не е за последващо допопълване, но естествено най-добре е ти сама да си решиш. :D

Iliana81 30th October 2009 21:28

Ще пиша после :) Не знам как са цените в БГ, но на мен тези ми се виждат скъпички :( Все пак реших да пробвам... Факт е че тук такива интервенции не са особено популярни, или не знам, може би просто не се говори толкова и не си признават :)

Iliana81 30th October 2009 23:10

Ужас, сега видях в страницата на финландски че предлагат RESTYLANE LIPP 1.0 ml с дълготраен ефект (не е споменато колко дълготраен) за 450 EU. което ми се вижда адски много като цена, а и не целя дълготраен ефект, около 3 месеца ще е ок за мен. Дали мога да го заменя с PERLANE с сигурност? Ще ме побъркат с тези цени, а и ще си слагам ботокс около очите и за повдигане на веждите, и ще си правя и лазерна епилация и всичко ще отиде около 1500 EU. Дори финландските ми приятели изпадат в шок от тези цени. :2009:

Iliana81 30th October 2009 23:13

При тези цени ако остана недоволна от резултата направо ще ми иде да се :2001: :whacky: :shooting: :go_to_sleep:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:58.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.