Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Nose 25th March 2013 21:33

Нелка,какво реши за докторите,избра ли имам предвид?

Аз съм запазила час за консултация на 27 юли при Илхан... добре че има кой да ми превежда на турски,иначе съм жива загинала. :2005: Ако пък се реша на операция,ще се наложи пак да моля моята близка да идва с мен като придружител и преводач.

Но си е кошмарно в Истанбул наистина,ако не знаеш турски.Колкото пъти сме ходили с мъжа ми,се разбираме с ръце и крака,не попаднахме на англоговорящи.:-)

Melfi 25th March 2013 21:38

Доколкото разбрах, в болницата Acibadem Maslak персонала не е на ти с английският и сега на моменти мисля как точно ще се разбера с тях, но ще трябва да се справя. Взех си и турски речник за всеки случай. Лошо е, че незная поне няколко турски думи.

Нелка 25th March 2013 21:44

Цитирай:

Първоначално написано от Nose (Публикация 784598)
Нелка,какво реши за докторите,избра ли имам предвид?

Почти. Което значи не. :whacky:

Много ми е трудно. Как се взима такова решение?
По-лесно е мъж да си вземеш - няма да го виждаш постоянно в огледалото и няма да ти се налага да го режеш оперативно при развод..

Мисля още...

Nose 25th March 2013 22:32

То и за мъж и за доктор ,гаранция Йок,както се казва ... :1246:
Но пък те разбирам... не трябва да има и минимален риск от провал.За това и изборът и решението са трудни :-?

Melfi 27th March 2013 20:14

Днес ми се обади сестрата на Джамбазов/този път невероятно любезна/, та чак неповярвах, за да ме попита дали искам да ми запише час за консултация за м. април. Моите опити да достигна до този момент продължиха година и половина, та до тази есен-зима, когато започнаха "издънките" на доктора. Аз разбира отказах, тъй като моята операция при д-р Авшар е в събота.Всъщност реших, че Дж.не е моят докотор още есента. Но явно при Джамбазов се е поосвободило време за консулт.

Rabiosa 27th March 2013 20:40

Ще се усетят Джамбазови, ама късно. Мелфи, много ти стискам палци и съм убедена, че резултата ще е отличен. Очакваме те със снимки, с които за пореден път да покажеш на българските хирурзи колко са назад в материала.

Melfi 27th March 2013 21:30

Цитирай:

Първоначално написано от Rabiosa (Публикация 784744)
Ще се усетят Джамбазови, ама късно. Мелфи, много ти стискам палци и съм убедена, че резултата ще е отличен. Очакваме те със снимки, с които за пореден път да покажеш на българските хирурзи колко са назад в материала.

Благодаря. Ще пиша от Истанбул как са минали събитията.

Нелка 27th March 2013 22:10

Цитирай:

Първоначално написано от Melfi (Публикация 784748)
Благодаря. Ще пиша от Истанбул как са минали събитията.

Успех и от мен! :) Нямам търпение и аз покрай теб!

rimi 28th March 2013 00:01

Момичета и аз да се включа останаха четири дни Мелфи в събота аз в понеделник. Страшно се вълнувам че чак ми излезе херпес на носа ей викам си не му върви на този нос неможа ли да излезе на устата дано да се оправя до понеделник че направо ще откача. А вие в този форум сте големи сладури и аз много ви се кефя както казва малката ми дъщеря която е на 4 години. Всеки ден влизам с надеждата че някой е писал за да ви чета то си стана нещо като навик при мен. С нетърпение чакам от всички вече само добри новини и нови изпипани нослета.

keery 28th March 2013 05:16

Цитирай:

Първоначално написано от Melfi (Публикация 784739)
Днес ми се обади сестрата на Джамбазов/този път невероятно любезна/, та чак неповярвах, за да ме попита дали искам да ми запише час за консултация за м. април. Моите опити да достигна до този момент продължиха година и половина, та до тази есен-зима, когато започнаха "издънките" на доктора. Аз разбира отказах, тъй като моята операция при д-р Авшар е в събота.Всъщност реших, че Дж.не е моят докотор още есента. Но явно при Джамбазов се е поосвободило време за консулт.

Голяма услуга са ти направили!


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:03.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.