Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Хранене при тренировки (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Искам да кача килограми! (момиче съм) (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13506)

yakimowa 20th August 2013 20:05

Наблегни на продукти съдържащи въглехидрати в себе си :) Например: пълнозърнест хляб, картофи, ориз, овесени ядки, плодове, зеленчуци .. Тренирай си и похапвай повечко от тях и виж след време резултатче ще има 100% ;)

Мариса 9th September 2013 10:20

Месо с обилно количество въглехидрати като ориз,картофи,хляб,паста.Пий протеин ;)

choki_moki 23rd September 2013 10:31

Здравей,
Мога да те посъветвам да си направиш един хранителен режим, които да съдържа 5-6 хранения за деня. Увеличи количеството на въглехидратите (макарони, овес, ориз, картофи...) и протеините.
Спортувай редовно и може да си вземеш женшен за повишаване на апетита и креатин за преди и след тренировка.

DaKing 2nd October 2013 15:10

Б комплекс също има ефект върху апетита. Бих ти препоръчал на Амикс, аз го взимах миналата зима, защото качвах, а имах проблем точно с апетита.

24Carat 4th October 2013 08:58

Цитирай:

Първоначално написано от DaKing (Публикация 793008)
Б комплекс също има ефект върху апетита. Бих ти препоръчал на Амикс, аз го взимах миналата зима, защото качвах, а имах проблем точно с апетита.

Аз съм пил Ultimate B-Complexa на Haya и дръпнах с 2 кг. за месец. Наистина дава зверски апетит.

choki_moki 20th October 2013 14:43

За апетита може и жен шен да се пие.

titi1 20th October 2013 18:22

аз пък искам да кача 1-2 кг, обаче да не ми се появи целулит, ако някой каже формулата ще го черпя:shock:

Мариса 20th October 2013 19:30

Цитирай:

Първоначално написано от titi1 (Публикация 793646)
аз пък искам да кача 1-2 кг, обаче да не ми се появи целулит, ако някой каже формулата ще го черпя:shock:

Храни се правилно и няма да се появи целулит:)

titi1 20th October 2013 20:41

Мислиш ли...храня се правилно, обаче не мога да кача, за да кача явно трябва яко да се тъпча, пък ме е страх да не се появи мръсната гад. Няма жена, която да е качила дори и малко и да не се оплаква от появата му.
И аз не съм идеална, имам, но не е фрапиращо, обаче ако се увеличи ще стане зле:-?

Мариса 21st October 2013 12:23

Цитирай:

Първоначално написано от titi1 (Публикация 793651)
Мислиш ли...храня се правилно, обаче не мога да кача, за да кача явно трябва яко да се тъпча, пък ме е страх да не се появи мръсната гад. Няма жена, която да е качила дори и малко и да не се оплаква от появата му.
И аз не съм идеална, имам, но не е фрапиращо, обаче ако се увеличи ще стане зле:-?

E как така няма,когато се тренира и качва както в моя случай няма целулит.Имах по време на бременноста,защото бях задържала вода,но сега всичко е на 6 отново.
Яж изчистено като културистите и тренирай тежко,за да има растеж.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:10.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.