Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   д-р Йорданов (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9543)

wonders 20th December 2012 00:23

Забравих да кажа (поне в тази тема :girl_haha: ),че снимки от преди и след операцията има в албума на профила ми.

alaia 20th December 2012 11:34

Wonders, много се радвам,че си доволна от резултата си! :)
Да,възможно е да сме се засекли.Аз отидох към 13 ч.,имаше само едно русо момиче обаче,което чакаше да влезне след мен,не знам дали си била ти :)Но пък доктора ми показа снимки на на друго момиче и каза,че днес й било 20-ти ден след операцията и колко добре изглежда.Възможно е и на снимките да си била ти :)
Аз също искам да махна лека гърбица и връхчето ми пада надолу,когато се усмихвам,искам и това да корегирам. Много се чудя обаче,доктора ми го остави за домашно да си мисля дали искам да е с извивка или не,той не ми я препоръча,но аз искам да я има,не искам чип нос,а съвсем лека,елегантна извивка,за да се получи едно красиво носле,но много се колебая и се притеснявам да не стане чип....не би ми отивал....
Твоето носле право ли го направи? Снимки никъде не мога да видя,за съжаление,не ми излиза като такава опция в профила ти :((
Ако имаш възможност да ми ги пратиш на имейл или да ги погледна другаде,ако ги има качени, ще съм ти много,много благодарна! :) :*

alaia 20th December 2012 11:38

Видях гии, сега се отвори.Успях да ги разгледам :)
Наистина промяната е голяма! Честитоо още веднъж! :)

wonders 20th December 2012 14:40

Значи не сме се засекли( бях към 11ч.),но на снимките които си видяла съм била със сигурност аз :) .

foggy 20th December 2012 16:38

wonders, много добре се е получило! И много ти отива. Пожелавам ти много хубави емоции с новота носле:)

wonders 20th December 2012 16:46

Благодаря ви момичета ,дано да става и по-добре.Ще споделям от време на време как се развива нослето :2004: !

lapiovra 5th January 2013 16:36

Привет на всички!
Нова съм във форума, но ви чета от няколко месеца. Свързах се и с момиче, което си е правило рино при Йорданов и е доволна. И аз съм се насочила към него. Декември говорихме по телефона за консултация, но тъй като исках да е след празниците, ми каза да му звънна седмица преди желаната от мен дата и , че ще се съобрази напълно с мен, тъй като не съм от София. Направи ми добро впечатление. Имам въпрос към наскоро оперираните: Каква е цената на операцията и тази на консултацията?

wonders 5th January 2013 20:03

операция-2000лв.
консултация-40лв.
(това бяха цените преди месец)Успех :2004: !

viviannn 5th January 2013 23:06

хмм и на мен ми харесва нослето :). има ли и други със снимки от този доктор мхм??

alaia 8th January 2013 21:50

Здравейте отново,момичета :)
В понеделник влизам за операция при Йорданов.Стискайте палци.
На мен за консултация обаче ми взе 50лв.точно преди празниците беше.Явно цените са се увеличили,относно консултацията,иначе риното си е 2000 лв.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:11.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.