Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   д-р Йорданов (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9543)

Celtic_dream1 6th November 2009 21:16

Цитирай:

Първоначално написано от mi4ETO
Здравеите на вси4ки,днес стават 2 седмици от операцията,вси4ко мина мн добре,ло6ото е пьрвите 2-3 дни,но отмина,даже asteras доиде след операцията да ме види,но бях о6те в реанимация:Мерсии,Крис,4ака м да се вьрне6 да излезем малко на по бира;Йорданов се справи мн добре,вси4ките ми приятели мн ме харесват,6егуват се,4е като говорят с мен и все едно е друг 4овек:),6те ка4а и снимки,целувки на вси4ки

Честито нослеее!!! Вярно че минаха цели 2 седмици, откакто се засякохме :)) разказвай бързо как мина :D в първа градска ли беше или в Света София? Пускай снимки :D :D :2020:

emiko 6th November 2009 21:57

mi4ETO, честито и от мен :2020:

foggy 7th November 2009 08:40

mi4ETO честито и от мен :2020:

mi4ETO 9th November 2009 08:34

такаа...,бях в първа градска,толкова ме хвана страх преди операцията ,4е си мислех да се врътна и да забегна,вси4ко мина ок,операцията Йорданов ми е правил 6 4аса,майка ми горката е 6тяла да припадне от притеснение,след това ме вкараха в реанимация,4е такава ве4е им била практиката,леко ми се повдигна след упойката,2-3 пъти,и след това си ме върнаха в стаята.Най-гадното бе6е 2 ден-цялата се издух,все едно тир ми бе минал през лицето,и по4нах мн да се заду6авам,не знам при другите как е било,аз постоянно се давех,и извиках доктора да ми махгне тампоните 1 ден по-рано,това е накратко,на 7 ден ми махна превръзката,и ве4е си излизах по улиците

Celtic_dream1 9th November 2009 08:45

Ole miloto :( za6to celi 6 4asa :( vajnoto e sega da si dobre i da si dovolna
PS sorry za latinicata sega niama kak ina4e

si 9th November 2009 12:21

mi4ETO честито ново носле!
Много време е продължила операцията... :shock:
Важното е, че всичко е минало добре.

teodora39 9th November 2009 16:32

Цитирай:

Когато аз разглеждах форума, тайничко подозирах, че има някакъв замисъл тук да се рекламират определени доктори и да се очернят други
Съвсем явничко се рекламират определени доктори тук и много правилно си се ориентирала.
Това всички трябва да го имат предвид, защото не сме на пазар или фризьор.

Цитирай:

операцията Йорданов ми е правил 6 4аса,майка ми горката е 6тяла да припадне от притеснение
И моята операция беше 6 часа. Баща ми е пометнал 8 пъти през това време на чакане пред залата.
Между другото тази Кирилова, която горещо препоръчва Бенчев, твърди, че 6 часа под упойка могат да нанесат непоправими щети върху мозъка. Затова околните постоянно ми повтарят колко съм сбъркала с избора на хирург. Аз все се надявам тази щета върху мозъка да се прояви под формата на малко по-ранна старческа деменция и се шегувам с тях.
Значи има хора с две, три, пет операции, т.е. събира им се далеч повече от 6 часа под пълна анестезия. Какви последствия би могло да има това за организма, трябва да се пита специалист.

mi4ETO 9th November 2009 17:33

не,не мисля 4е е не6то толкова опасно,може би възстановяването е по -трудно,а Йорданов ги прави по дълги сега операциите,понеже американците ги правили също по- дълго,та както се казва-кога 6те ги стигнем американците:))))

sibi 9th November 2009 17:38

Цитирай:

Първоначално написано от mi4ETO
а Йорданов ги прави по дълги сега операциите,понеже американците ги правили също по- дълго

Това звучи нелепо :wink: Съжалявам, обаче продължителността на операцията зависи най-вече от опита на хирурга. Нормалната продължителност на ринопластиката е между 1 и 2 часа.

mi4ETO 9th November 2009 17:54

ами не знам сиби,може би се 6егува6е,както и teodora39 6те ти потвърди,той мн изпипва всеки детайл,и затова :)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:21.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.