Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   д-р Йорданов (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9543)

mi4ETO 10th November 2009 09:07

въпреки 4е операцията ми е била 6 4аса,по4ти нищо ми няма6е като се събудих,пригади ми се 2-3 пъти,и това бе6е,абе изобщо добре си бях,не знам,може би организма ми е по-силен,и затова,което и доктора потвърди,на 3 ден запо4нах да правя коремни преси,защото не издържах:)

valq 10th November 2009 09:51

6 часа са си наистина много време за операция и то за разкрасяване- спор няма. Но най-важен е резултата. И ако си ги сметне човек 3 ринопластики по два часа, то пак същото излиза! Като не броим всичките нерви, които се хабят след неуспешна интервенция! Може би има значение дали ги спиш тези 6 часа наведнъж или на няколко пъти :? Може би има значение! Но за това трябва да се попита специалист- ние тука само си чешем езиците!
teodora39, ти защо съжаляваш за операцията си!? Ти си нещо като живо доказателство, че лекарите правят и чудеса в добрия смисъл на думата! Защото нослето ти няма нищо общо със старото и е наистина, наистина страхотно! Нали това искаше преди? Какво се промени сега!?

valq 10th November 2009 09:53

mi4ETO, на твоето носле какви точно промени са правени? Може операцията като цяло да е била доста сложна и затова да е отнела толкова време!

teodora39 10th November 2009 09:53

Цитирай:

Първоначално написано от Celtic_dream1
Обаче ти колкото и да говориш така все пак си легнала под ножа, а най-чудното е, че си избрала доктор, който да те оперира за най-дълго време. Защо хем на нас ни обясняваш колко вредно за здравето е пълната упойка, хем после оправдаваш доктора и разправяш, че си се била събудила бодра като след дълбок сън?? Дрън дрън, всеки различно понася упойката, аз повръщах цял ден след 2-часова операция (2 часа за уши и нос!) и ми обясниха, че понеже много дълго съм била под упойка, организмът ми е много натровен и затова повръщам.

На мен никой не ми е казвал колко ще продължи операцията. Наистина не съм знаела и не съм сравнявала докторите по броя на часовете, през които оперират.
Операцията ми я плати баща ми и той се хвана за главата, като му казах, че най-добрият хирург работи (?) в Пловдив (?) за без пари (?), колкото и да бях разочарована от отношението му (това на Джамбазов). Затова трябваше да си търся доктор в София. Тогава, като от небесата, се появи asteras се свърза с мен на ЛС. Съжали ме, защото по онова време всички се бяха нахвърлили като озверели песове върху мене и ми каза за Йорданов. Отидох на преглед при него ... и всичко останало го знаете.
А за упойката - изживяването ми беше страхотно - и при самото упояване, и при излизането от нея. :3000: За това, че си повръщала не обвинявай организма си или още по-малко хирурга, а само анестезиолога. Кой знае, може и с диазепам да са те наблъскали (като основно упояващо вещество в комбинация с други), който не се използва от свестните анестезиолози. Пък и е най-евтин.
Колко е вредна за здравето пълната упойка, питай за безплатен съвет в някой вестник или Интернет форум от типа "Докторе, кажи?", "Докторе, защо?" и пр. :D Аз не разполагам с точна информация по въпроса.

mi4ETO 10th November 2009 10:20

valq,Йорданов ми е работил на 3 места по носа-гърбица,и 2та върха на носа,абе по-натам 6е пусна снимки,просто носа ми няма нищо общо с предишния,колегите от работата вси4ки се изредиха да ме гледат,и казват 4е промяната е голяма,а в4ера бях на едно парти,където един приятел споделил с негова позната,4е съм си правила операция,и тя дойде ли4но при мен и каза,4е носа ми е страхотен

teodora39 10th November 2009 10:25

Цитирай:

Първоначално написано от valq
живо доказателство, че лекарите правят и чудеса в добрия смисъл на думата! Защото нослето ти няма нищо общо със старото и е наистина, наистина страхотно! Нали това искаше преди? Какво се промени сега!?

Вярваща съм

Shеrry 10th November 2009 12:56

mi4ETO честито.Ти колко време беше с гипс?

sibi 10th November 2009 13:06

teodora39, навсякъде можеш да порвериш за средната продължителност на ринопластиката, но ето един пример:

"Rhinoplasty or nose surgery is a fine art that takes years to master. Reshaping the nose requires long discussion between the surgeon and the patient so that the end result is what you want and not what your surgeon wants. Computer imaging is a great tool to help Dr. Mabourakh understand what you are looking for. All rhinoplasty patients undergo computer imaging prior to nose surgery in our office so that we can meet your expectations.

Procedure Length:1-2 Hours+
Duration of Results: Permanent"
Източник: http://www.psaf.com/proc_face.asp

mi4ETO 10th November 2009 13:06

с гипс бях докато не ми смениха превръзката-т.е.-3 ден,след това с някаква пластинка и това бе6е,на 7 ден ми я свали и ве4е си излизах

Celtic_dream1 10th November 2009 13:27

Ay imah 4estta da vidq za posleden pat nosa na Mi4eto predi promianata, sega niamam tarpenie da vidia novoto nosle :D

A ina4e pak 6te si pitam kakav efekt ima tolkova prodaljitelna anestezia. A tova spored men doktora bi triabvalo da go kazva na konsultacia! :!:

PS sajaliavam za latinicata :(


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:31.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.