Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   д-р Йорданов (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9543)

hahavoto_galence 1st September 2010 12:13

Цитирай:

Първоначално написано от hahavoto_galence
http://galinka89.snimka.bg/other/galka.530240. pass 9999

Съжалявам момичета, има някакъв проблем и не мога да го открия, не цъкайте на линковете невалидни са. Как да изтрия последните си съобщения във форума?

emiko 1st September 2010 12:32

Тези последните не можеш да изтриеш, но важното е, че първият линк вече се отваря :D

Мило момиче, моят искрен съвет е - не си пипай носа!
Знам кое те дразни, силно изразената колумела надолу или по-просто казано тази тъкан която се намира между двете ноздри. Ако някой успее там да пооправи нещата ще е толкова малко, че едва ли ще се чувстваш удовлетворена. Колкото до извивчицата която си си изваяла в профил, да, много е сладурска, но и твоя профил не е никак лош.

Каквото и да решиш, остави си достатъчно време за четене и размисъл!

Glesanka 1st September 2010 13:54

Цитирай:

Първоначално написано от emiko
Знам кое те дразни, силно изразената колумела надолу или по-просто казано тази тъкан която се намира между двете ноздри. Ако някой успее там да пооправи нещата ще е толкова малко, че едва ли ще се чувстваш удовлетворена.



Аз не виждам нищо, което да е "силно изразено" в носа на момичето, още по-малко такова, което да дразни :roll: .

По-хубав от този нос не мисля, че някой ще може да направи, поне не в България, така че и моят съвет е да не го пипаш :!: :!: :!:

sibi 1st September 2010 14:01

Цитирай:

Първоначално написано от Glesanka
По-хубав от този нос не мисля, че някой ще може да направи, поне не в България

Т'ва малко прекалено, аз лично съм виждала много правени в България носове, които са по-хубави от този.
Моето мнение е, че профилът може и да го докарат, включително и оправянето на колумелата, но в анфас не е сигурно какво ще се получи.

kerasaki 2nd September 2010 11:33

hahavoto_galence НЕ СИ ПИПАЙ НОСЛЕТО!Със сигурност не е идеално, но в никакъв случей не е грозно или отвратително или каквото и да било там кофти.Не мисля, че точно в твоя случей си заслужава да рискуваш и да развалиш това симпатично носле, един господ знае с какво може да се сдобиеш след това.

Мариса 2nd September 2010 16:40

Цитирай:

Първоначално написано от BetsiBubz
аз му писах ,за да разбера дали ще си бъде в българия в началото на октомври ,за да знам дали да си купувам билет и да си идвам ,но не ми потвърди,каза че се надява да си е там :( ,не знам какво да правя,ако си отида и се окаже че е в чужбина ще стане супер гадно.

и с мен беше така,прибрах се в бг,а той се прибрал ден преди мен-незнам дали е било случайност,но му бях на късмет казва.След мен имаше още доста операции:)

BetsiBubz 2nd September 2010 20:09

А беше ли говорила с него преди да се прибереш,знаеше ли че си бъде в България? На мен ми писа ,че се надява да си е там...не ми се иска да отлагам повече,че станаха 2 години и поливина вече и ако не го направя в скоро време,маи изобщо ще се откажа.

Мариса 3rd September 2010 05:40

Цитирай:

Първоначално написано от BetsiBubz
А беше ли говорила с него преди да се прибереш,знаеше ли че си бъде в България? На мен ми писа ,че се надява да си е там...не ми се иска да отлагам повече,че станаха 2 години и поливина вече и ако не го направя в скоро време,маи изобщо ще се откажа.

бях се уговорила почти нищо,като се засечем в бг тогава...аз му казах,че искам много да ме оперира,той отвърна,че ще направи всичко да се върне и щом го искам ще стане....после видях,че ми е писал във фейсбук,че е в София и може да ме оперира,когато кажа:)и това ден след като се бях прибрала-голяма радост беше,не очаквах,защото най-късно мислих,че ще се случи след юли месец.Аз се търпях в кофти вид повече от 2 години и половина,но ето,че чакането си е заслужавало.Щастлива съм и доволна:)
Повярвай ми,няма да се откажиш,Йорданов е златен,невероятен човек с магически ръце!:)вярвай му е съвета ми:)

BetsiBubz 3rd September 2010 13:08

ок ,много ти благодаря ,значи трябва да настоявам повече,пак ще му пиша след някои друг ден,не искам и да му досаждам на човека,но просто нямам търпение,а и сега е добър момент.благодаря за съвета,а и изобщо за това че ни открехна за този човек

emiko 3rd September 2010 17:52

Цитирай:

Първоначално написано от BetsiBubz
много ти благодаря........... за това че ни открехна за този човек

Тази заслуга е изцяло на teodora39 :cool:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:17.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.