Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   д-р Йорданов (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9543)

emiko 21st October 2009 11:50

mi4ETO, успех!
После да пишеш, как е минало всичко :)

mi4ETO 21st October 2009 11:54

:2015:

sibi 21st October 2009 12:29

Успех и от мен! :D

Reginaaa 21st October 2009 13:44

Успех и от мен :good_luck: аз също бях на консултация понеделник и останах с мн добри впечатления от доктора утре трбва пак да ходя за да се доуточниме точно какво ще се прави на нослето и кога ще е дулгоочкваната дата :lol:

teodora39 21st October 2009 15:01

Цитирай:

Първоначално написано от meriaaan81
Като гледам какво е било преди... станало е много красиво отвякъде! Да си го периш със здраве и с гордо вдигната глава!

Именно! Като се има какво беше преди, мисля, че д-рът много добре се справи. Във форума чета мнения, че не съм била толкова зле и т.н. Бях си направо страшна. Моля ви се.
Благодаря ти, meriaaan81

teodora39 21st October 2009 15:04

Цитирай:

Първоначално написано от mi4ETO
аз днес минах през вси4ки вьзможни изследвания,и се надявам петьк да ме оперират-оказа се 4е имам някакви алергии

Чудесно! Успех ти пожелавам и добро настроение. Няма нищо страшно.
За алергиите ще ти предпишат да пиеш едно лекарство и си готова, ако не са ти го дали вече, де. :D

Shеrry 21st October 2009 15:25

Айде успех. :good_luck: :good_luck: :good_luck:

Celtic_dream1 21st October 2009 20:55

Цитирай:

Първоначално написано от mi4ETO
celtic dream-недей да унива6,месеците 6те минат бьрзо!

Знам, така е, но колко бавно минават, когато възнамеряваш да си хванеш гадже... :roll: или когато се запознаваш с нови хора, които ще виждаш всеки ден... Поне вече знам при кого ще отида за сигурен резултат. Ако знаех за него, щяй направо там да отида. При Джамбазов не отидох защото не ми е удобно отсядането в Пловдив за цяла седмица, и повече, при положение че не разполагам с личен транспорт... трябваше да съм в София, близо до вкъщи.
Нямам търпение да видя още снимки на нослета от Йорданов, ако има правени :)

sibi 21st October 2009 21:15

Celtic, ти пита ли доктора дали е правил други реконструкции? Защото е много важно да има опит точно в това. Много по-лесно е да се направи сполучлива първична ринопластика, отколкото да се оправят чуждите грешки. Макар че май на мнозина в БГ им е трудно и сполучлива първична ринопластика да направят :?

valq 22nd October 2009 09:04

mi4ETO, Celtic_dream1, много силно ви стискам палци! Много, много силно! Аз се разочаровах от Джамбазов-не ми харесаха вариантите, които ми показа на фотошоп, и сякаш сега изпадам в някакво такова положение на безнадеждност! :cry:
Celtic_dream1, на теб какво ти каза доктора- ще се взема ли хрущял от ухото, или може да се оправи положението и без това!?
Миличките ми! Дано да имате късмет с този лекар! А аз се чуствам ужасно грозна и отчаяна сега! Ужасно!


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:50.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.