Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   д-р Йорданов (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9543)

valq 22nd October 2009 13:37

Стискам палци и на foggy, която е на консултация при Йорданов другата седмица!
Момичета, МОЛЯ ВИ, дръжте ме в течение на нещата си свързани с този лекар! Той вече е последната ми надежда! Чак ме е страх да отида на консултация при него, защото може да ме разочарова! :oops: :cry: :cry: :cry:

kristalina 22nd October 2009 15:22

foggy не се ли оперира при Джамбазов?
Аз също стискам палци на всички,които ще се доверят на Йорданов!

sibi 22nd October 2009 17:59

Цитирай:

Първоначално написано от valq
Стискам палци и на foggy, която е на консултация при Йорданов другата седмица!
Момичета, МОЛЯ ВИ, дръжте ме в течение на нещата си свързани с този лекар! Той вече е последната ми надежда! Чак ме е страх да отида на консултация при него, защото може да ме разочарова! :oops: :cry: :cry: :cry:

Валя, а от Бенчев защо се отказа?

Celtic_dream1 22nd October 2009 20:19

Да отговоря на въпросите: 1) Дали е правил ревизионна, не се сетих да попитам. Някак си се успокоих като ми обясни, че има опит в правенето на ринопластики и знае как се изменя носът в течение на месеци, обясни ми за някаква "памет" на хрущялите и костите и как било възможно частично връщане в старото положение, особено ако не са достатъчно закрепени с конци. Каза, че съдейки по своя опит, отказва да ми направи ревизионна ринопластика преди да е изминала една година от първата операция, но да заповядам пак напролет. Много емпатично ме мотивираше да не се отчайвам от сегашното положение :) Валя, и на мен никак не ми се седи с този развален нос сега, много добре те разбирам, но ако сега направя грешката да се опиерирам при друг, само защото нямам търпение, ще си навлека още по-големи неприятности. 2) Дори при мен, където доста повече материал ми е отнет, отколкото при тебе, докторът каза, че нещата са поправими, каза, че ще вземе присадки от вътрешните хрущяли и от преградата и нещата ще се напаснат. Много подробно ми обясни кое откъде и как, оглеждаше ми вътре в ноздрите, опипваше ми носа, обясбяваше, направо си ми "направи" операцията описателно в мое присъствие :) толкова беше подробен. Не се отчайвай. На фотошоп нещата не изглеждат същите, както на живо. На твое място бих отишла възможно най-скоро на консултация, за да се успокоя :) Ето сега поне си знам, че остатъка от отпуската ми ще изкарам в една ваканция през декември, и ще мисля за това чак през март... :roll:

Celtic_dream1 22nd October 2009 20:31

Забравих да добавя... при мен проблемът е по-скоро в едно хлътване на костта от едната страна, отколкото прекалено отнемане, т.е. лошо разположение на костите и хрущялите след операцията, като разместването и малките допълвания си представям да е малко по-различна процедура от присаждането... Аз бих събрала мнения от няколко специалиста кой как би подходил, предполагам един по-сложен проблем би могъл да има различни гледни точки :1246:

valq 23rd October 2009 08:44

Така е! Аз затова ходя при много хора. Но първата ми консултация при Джамбазов ... тогава бях много разтроена, само циврех и човека се държа много добре- опипа ми носа, рисува ми картинка, каза че "при всички положения" нещата ще станат по-добре ако се оперирам при него. И не знам дали защото бях като удавник, който да се хване за сламка, или наистина сега Джамбазов беше по-студен и останах с впечатлението, че не ме иска! А и каза, че нищо не може да се гарантира, че целим нещо, но дали ще се получи .... И сега пак съм зле и искам да изчакам поне 2-3 седмици да ми мине, за да не се получи и при Йорданов това, което се получи при Джамбазов първия път- едва ли не да принуждавам човека да ми обещава неща, които при следващата консултация се оказва, че не е можел да ги обещава!
От Бенчев не съм се отказала. Той ми показа наистина много добри негови работи, но както писах и преди в темата за него- не премахва асиметрията, а ми се иска да се поправи и това. Но ако Йорданов не ми вдъхне доверие- сигурно ще отида при Бенчев- хареса ми стила му на работа- не прави тънки носове, а Джамбазов ми показа моя нос доста тънък на фотошоп. А аз винаги, дори и сега, съм имала широк нос ... и не искам тънък! То в крайна сметка не е важно дали носа е красив, важното е АЗ да се харесвам с него! Типичен пример за това е foggy, която е наистина много красиво момиче и преди и след операцията при Джамбазов, но просто тя самата не се харесва!

asteras 23rd October 2009 10:35

Здравейте на всички, ето ме и мен, съжалявам, че не писах по-рано, не бях в България дълго време, а и съм тук за няколко дни само. Но виждам , че сте отворили тема за Йорданов, което много ме зарадва :D
Аз се оперирах при него на 24ти април, операцията ми беше основно заради изкривена носна преграда, но тъй като носът ми изглеждаше ужасно зле, реших да я направя 2 в 1 и съм много доволна от резултата.
Йорданов се оказа наистина специалист, сега чак, когато видях множеството разочаровани от операциите си хора, си дадох сметка колко много съм рискувала, тъй като избрах Йорданов съвсем случайно, препоръча ми го един УНГ и изобщо не да съм правила проучване и без да съм търсила хора, които да е оперирал. Все пак той се оказа наистина много добър в областта, затова с чиста съвест мога да го препоръчам на всеки, който се е решил да легне под ножа :lol:
Качвам малко снимки, ето линка : http://asteras.snimka.bg/other/rino.435210.15567043 , парола: 1234
Пожелавам успех на всички, а на Мичето, чиято операция е днес при Йорданов в Іва градска, стискаме палцииииии :good_luck:

emiko 23rd October 2009 11:22

asteras, хубав ти е носа, но той и преди това си ти е бил хубав!

Честно казано и аз бих могла да ти го направя тоя нос :lol: :lol: Жалко, че малко ми е късничко, ама вече така взех да се спезиализирам в тая област, че като нищо ако хвана скалпел, може и да засрамя накои наши "пластици" :lol:

Иначе се радвам, че писа в тази тема, дано само добри отзиви да има в нея :idea:

valq 23rd October 2009 12:24

Мда! И преди си е било хубаво нослето, но то и това да пипнеш съвсем малко пак си е майсторлък! Да ти е честито, asteras!

Celtic_dream1 24th October 2009 08:12

Цитирай:

Първоначално написано от asteras
Здравейте на всички, ето ме и мен, съжалявам, че не писах по-рано, не бях в България дълго време, а и съм тук за няколко дни само. Но виждам , че сте отворили тема за Йорданов, което много ме зарадва :D
Аз се оперирах при него на 24ти април, операцията ми беше основно заради изкривена носна преграда, но тъй като носът ми изглеждаше ужасно зле, реших да я направя 2 в 1 и съм много доволна от резултата.
Йорданов се оказа наистина специалист, сега чак, когато видях множеството разочаровани от операциите си хора, си дадох сметка колко много съм рискувала, тъй като избрах Йорданов съвсем случайно, препоръча ми го един УНГ и изобщо не да съм правила проучване и без да съм търсила хора, които да е оперирал. Все пак той се оказа наистина много добър в областта, затова с чиста съвест мога да го препоръчам на всеки, който се е решил да легне под ножа :lol:
Качвам малко снимки, ето линка : http://asteras.snimka.bg/other/rino.435210.15567043 , парола: 1234
Пожелавам успех на всички, а на Мичето, чиято операция е днес при Йорданов в Іва градска, стискаме палцииииии :good_luck:

Аха тебе те помня, ти беше на мойта дата, и аз на 24тиаприл и ти бях гледала снимките, много михаресаха ама не знам защо бях останала с вечатление, че си при Джамбзов, сега видях темата за риното в първа градска. Мерси, че се включи :D дано и още хора се включат..... та съвсем да си затвърдя избора на доктор :) (и да се изям от яд, че не отидх пъво при него) :oops:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:58.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.