Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   д-р Йорданов (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9543)

Мариса 5th March 2011 19:09

Ултра не знам за другите.Той е в Англия и още лятото се бяхме разбрали,че чак като е минало достатъчно време от операцията да ме прегледа.Има ми фейсбука,не ми пазил телефона .Пита ме дали имам опаквания и дали съм доволна.Каза че се връща в бг края на април.
Относно лонгетата идея си нямам,аз не съм имала.Но момиче,с което се запознах пред кабинета му от форума беше с такава,защото приправяше цялостно носа й след множество счупвания.

Ultra 5th March 2011 23:33

Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
Цитирай:

Първоначално написано от emiko
Пластини се слагат когато се изправя носната преграда, те държат носа отвътре, така като гипса отвън.

Не,не съм имала.И гипс не съм имала,едно метално имах за няколко дни,сега го слагам нощем при спане.

Явно си имала лонгета, съгласно цитата по-горе. Май се бъркаш с пластините за изправяне на носна преграда, които нямат общо в случая. Точно това "металното" имах предвид под лонгета.

Аз нямах пластини, въпреки че бях с изкривена носна преграда той не ми е слагал, защото съм нямала проблеми с дишането преди операцията, та след още 1-2 месеца мисля да посетя друг УНГ специалист да ме прегледа и да ми каже какво е положението вътре в носа ми след явното изкривяване на костта, с което се сдобих в следствие на операцията.

Мариса 6th March 2011 07:32

Цитирай:

Първоначално написано от Ultra
Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
Цитирай:

Първоначално написано от emiko
Пластини се слагат когато се изправя носната преграда, те държат носа отвътре, така като гипса отвън.

Не,не съм имала.И гипс не съм имала,едно метално имах за няколко дни,сега го слагам нощем при спане.

Явно си имала лонгета, съгласно цитата по-горе. Май се бъркаш с пластините за изправяне на носна преграда, които нямат общо в случая. Точно това "металното" имах предвид под лонгета.

Аз съм си мислила за едно,а съм написала друго.Грешката е моя :lol:
Не,нямах пластини,а само лонгета.

katerina27 17th July 2011 20:46

Ехх , момичета , не е ли време да съживим тази тема ?!

Ultra 18th July 2011 13:45

Преди около месец писах и-мейл на Йорданов, че искам консултация и съответно да ми върне парите, защото носът ми е същият като преди и че не желая втора операция при него както ми беше предложил, но отговор така и не получих. Честно казано не очаквах и да получа.
Видях го в самолета за Лондон май месец, но не ми се правеше скандал пред хората.

За всички, които са ми виждали снимките след операцията и казваха, че има някаква разлика макар и минимална, то е защото тогава бузите и лицето като цяло ми бяха много отекли. Сега вече 9 месеца след операцията всичко си е по старому. Промяна няма!

katerina27 24th July 2011 21:24

Ултра , искам само да те питам няколко неща: защо реши да се оперираш при д-р Йорданов ; това първата ринопластика ли ти беше и какво точно ти правиха ( скъсяване , премахване на гърбица и т.н.).Не знам защо , но аз лично останах с впечатление , че Йорванов прави хубави връхчета и точно това наклони везните към него. Сега като чета какво си написала направо ми настръхват косите. Бих желала да видя снимки , ако разбира се , не е проблем. :)

Ultra 26th July 2011 22:04

Katerina27, би могла да прочетеш цялата тема и постовете ми досега и ще получиш отговор на тези въпроси. Честно казано не ми се пише едно и също.

При Йорданов реших да се оперирам, защото на първата консултация ми описа и обеща неща, които естествено после не изпълни. Второ, беше шумно рекламиран от Марисабела, която сега пише във форума като M.I.K. и това също доста ми повлия, трето - оперира в София и не ми се чакаше 3 месеца до операцията, която ми беше насрочена при Джамбазов в Пловдив.

Дължината ми е намалена може би с 1 или 2 милиметра, което за моя нос е нищо, а трябваше много повече и точно заради това се подложих на тази операция. Имах съвсем лека гърбичка, която никога не ме е дразнила и не е била повод да си направя рино и сега от ляво е поизпилена, но вдясно гърбът на носа ми е по-висок и съответно двата профила са ми доста различни. Върхът ми изобщо не е изфинен, падна доста в последно време и няма нищо общо с първите 3-4 месеца след операцията, когато беше вирнат. Тогава беше по-добре и създаваше илюзия, че носът е по-къс. Снимки няма да качвам тук повече. Ако искаш ми прати имейла си, за да ти изпратя някакви, но в профил и сега не се снимам по разбираеми причини, защото не го харесвам.

Иначе ти си решаваш и поемаш риска. Аз каквото имах да казвам в тази тема вече съм го казала и не ми се занимава повече с въпросния доктор с голямо самочувствие без особено покритие, според мен.

katerina27 30th July 2011 08:21

Съжалявам , че повдигнах болна тема. :( Напълно те разбирам за снимките. Ти мислила ли си за 2 операция?

silvylove 8th August 2011 21:00

Здравейте, бих искала да попитам, сигурно нчкъде из форума го има отговорът на въпроса ми,но не мога да го намерч,а и инфото е малко старо- колко стува ринопластиката при док. Йорданов? каква е точната цена, дали нчкой може да ми даде негови координати за да си запиша час за консултация и някой знае ли дали той прави и отопластика,защото искам да си направя и ушите заедно с носа. моля ви пишете ми, защото леко започвам да се полудяшам, нито имам час за консултация, нито нищо, а и колко трябва да часкам за операцията, за Двамбазош трябва да чакам 3-4 месеца? :2021:

ИЗТ 9th August 2011 10:32

Съвсем на скоро си писах с доктор Йорданов-много мил и отзивчив човек е.Не смея да коментирам професионалните му умения,защото нямам база данни.Но моята интуиция ме тегли на друго място,по-точно на 2 места-Джамбазов и Асен Асенов!Голямата дилема:D


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:48.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.