Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   д-р Йорданов (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9543)

Sharpy 27th October 2011 20:29

Цитирай:

Първоначално написано от Susan (Публикация 760250)
Не см против това да харесваш носа на марисабела а против това да хвалиш Йорданов като хирург с изклю4ителни резултати ! Ина4е права си всеки харесва разли4ни неща !

Би ли ми показала къде точно похвалих Йорданов?????

Sharpy 27th October 2011 20:31

Цитирай:

Първоначално написано от Susan (Публикация 760250)
Примерно на мен ми харесват 4антите на Прада а на теб онези найлоновите от махлянското магазин4е ....


Ето тук е разликата м/у мен и теб. Ти харесваш чантите на Прада, а аз НОСЯ чантите на Джими Чу.

Oompa Loompa 27th October 2011 20:43

Цитирай:

Първоначално написано от meriaaan81 (Публикация 760255)
Ето тук е разликата м/у мен и теб. Ти харесваш чантите на Прада, а аз НОСЯ чантите на Джими Чу.

Е да 4анта на Джими Чу от Илиенци и аз мога да си купя , но не бих ... познай по какви причини :2055:

ИЗТ 27th October 2011 21:21

Цитирай:

Първоначално написано от simphony (Публикация 760210)
напротив - в спора се ражда истината
и никой и всеки има право на мнение

Симфонийке,к*во стана?!Мина ли ти операцията?Какво реши?Още ли не ти се е избистрило съзнанието и пак си за Емил Георгиев?Дано да си стигнала до инсайта,че иначе лошо ти се пише.Хайде да пишеш какво е станало с теб:)

ИЗТ 27th October 2011 21:26

Ако ще и 500 носове да видя направени от Йорданов и пари да ми дава пак няма да се оперирам при него.Нямам нищо против човечеца,ама само като му поразгледах снимките във фейса и като се поразрових за малко повече информация за него ми се отщя.Честно казано този човек ми прилича на някой,който се занимава с бикове по разните му там корида в Каталуния.В негово лице открих един търговец,но не и лекар....Това е МОЕТО МНЕНИЕ......

Sharpy 27th October 2011 21:34

Цитирай:

Първоначално написано от Susan (Публикация 760256)
Е да 4анта на Джими Чу от Илиенци и аз мога да си купя , но не бих ... познай по какви причини :2055:

Не мога да позная,не съм клиент на Илиенци! Може би ти ще ме светнеш!
И още нещо - не ми отговори къде съм похвалила Йорданов,чакам да ме цитираш.

ИЗТ 27th October 2011 21:40

Цитирай:

Първоначално написано от meriaaan81 (Публикация 760285)
Не мога да позная,не съм клиент на Илиенци! Може би ти ще ме светнеш!
И още нещо - не ми отговори къде съм похвалила Йорданов,чакам да ме цитираш.

Ако съм новобранка,която си търси пластичен хирург и чета темата, ще захапя клавиатурата без майтап.

Oompa Loompa 27th October 2011 21:42

Муцка моя Илиенци е на Ню Бонд стрийт ;)
Явно е ,4е с теб няма се разберем докато не се нау4иш да мислиш ;)

Sharpy 28th October 2011 08:46

Цитирай:

Първоначално написано от meriaaan81 (Публикация 760285)
И още нещо - не ми отговори къде съм похвалила Йорданов,чакам да ме цитираш.

?

Мариса 31st October 2011 07:22

бахти дриснята е станало тук заради некъв си нос,щото некви си лелки не го били харесвали,пяхяхаххахаах
Абе някъде да съм ви опряла дулото в главата със заповед ХАРЕСВАЙТЕ!:D
Важното е,че човека ми оправи носа-здрав,прав,без вълни и сраствания,без затруднено дишане-ОТНОВО СЪМ ЧОВЕК С НОРМАЛЕН И СЪРАЗМЕРЕН НОС!!!!!!!!!!!!!Точно такъв го исках и никой не може да каже,че ми е опериран цели два пъти:)

Относно някоя там беше написала,че друга потребителка съм аз-СТРАШНО ТЪПО И ПАРАНОИЧНО ПАРЧЕ СИ,ТОЛКОВА ЛИ СИ ЗЛЕ ДА СИ МИСЛИШ,ЧЕ ИМАМ НУЖДА ОТ ОДОБРЕНИЕТО ВИ?ГЛЕДАМ ВИ СЕИРА И НЕ ЗНАМ ДАЛИ ДА СЕ СМЕЯ ИЛИ ДА ПЛАЧА-КОЛКО МЪКА ИМА ПО СВЕТА БОЖЕ,БЕЗ ЗНАЧЕНИЕ В КОЯ ТОЧКА НА СВЕТА....
Не се и опитвам да ви различавам,невъзможно ми е.Сега разбрах защо се махнах от тая помия тук,лудница...лелеле.Изгуби и сте най-ценното си,а познайте кво!бахти изкуфелите дърти панти,нема ли кой да ви правя,че да се кротнете малко..недоебани дърти мърши:)Ма останете си тук,вашето място е резервирано само за вас...йахахахахахаа,ох,благ даря ви отново,че се опитвате да правите смях,ама се изтъркахте отдавна!Сега се погледнете в огледалото и кажете ЗЕЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:55.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.