Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   д-р Йорданов (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9543)

MSiana 1st February 2017 12:31

здравей,аз също съм едно от произведенията на Йорданов.Така ме е окрасил,че ме е срам да изляза от вкъщи.Към кой Турски док.си се насочила? тук чета само за Илхан,Дилбер,Авраш,а то реално има много други,ако някой знае да сподели.АЗ лично четох за Nihat Kaya,Salih Emre,Alpaslan Yildirim и др.в Турски страници,добри отзиви,но в бг. отзиви ненамирам поне аз,

foggy 1st February 2017 22:24

Цитирай:

Първоначално написано от MSiana (Публикация 810914)
здравей,аз също съм едно от произведенията на Йорданов.Така ме е окрасил,че ме е срам да изляза от вкъщи.Към кой Турски док.си се насочила? тук чета само за Илхан,Дилбер,Авраш,а то реално има много други,ако някой знае да сподели.АЗ лично четох за Nihat Kaya,Salih Emre,Alpaslan Yildirim и др.в Турски страници,добри отзиви,но в бг. отзиви ненамирам поне аз,

Здравей, може да провериш и д-р Umit Taskin. По назад в темата с турските хирурзи има коментари за него. Аз обмислям една консултация при него през Март.

chochom7 7th February 2017 22:19

Аз отново ще кажа, че съм изключително доволен от сложната, комбинирана пластика,която правих при д-р Йорданов и д-р Гразданов.Седем месеца по-късно,резултатите са доста добри,при положение ,че периода на възстановяването не е приключил,но..вече усещам аромати, а и формата е абсолютно реалистична и отговаряща на лицето и изискванията ми.Бих изпратил подробно инфо на всеки,който желае,защото аз също се бях насочил към чужди лекари,преди случайно да попадна на този екип.

catherine15 8th February 2017 00:52

Здравейте, аз също съм с комбинирана пластика при д-р Йорданов и не съм доволна от резултатите. Операцията ми беше преди една година, още първите седмици след свалянето на конците и пластините не бях очарована от новия ми нос, въпреки това се надявах след пълното спадане на отоците нещата да се оправят. На втория месец след интервенцията отидох на консултация в отделението и д-р Йорданов и д-р Грозданов се опитаха да ме успокоят, че все още имам отоци и не може да се види крайният резултат. На третия месец се появиха две топчета на двата съседни хрущяла, в профил носът със сигурност е по-добре отпреди, но в анфас далеч не е желаният нос - несъразмерно изпилен от двете страни плюс един белег от дясната страна под окото, който е като дупчица като добавим и топчетата картинката изобщо не е розова. Преди няколко месеца ходих отново при доктора за тези топчета и той ми каза, че се е получило възпаление от конците, да изчакам до пролетта, защото конците се абсорбират с различно темпо при всеки организъм и ако това не стане до година и половина да отида за нова операция. Не харесвам носа си, но не мисля че мога да се доверя на някой хирург в България. Преди операцията се колебаех между Йорданов и Джамбазов, избрах Йорданов, заради многото положителни коментари във форума, напоследък обаче виждам, че има доста недоволни. Относно отношението на доктора преди и веднага след операцията съм тотално разочарована - грубо и арогантно държание. Сега обмислям втора ринопластика и съм се насочила към д-р Дилбер, ако някой знае каква е цената за повторна ринопластика моля да сподели, писах му във Фейсбук, но не ми отговори. Забравих да кажа, че след операцията при Йорданов нямам проблем с дишането и преди нямах, но имах изкривена носна преграда и несъразмерни ноздри, които той оправи.

evi07 8th February 2017 02:05

chochom7 и catherine15, наистина ще ви бъда изключително благодарна, ако ми изпратите снимки на следния имейл: evi078@abv.bg

catherine15, https://www.facebook.com/%D0%A0%D0%B...10087/?fref=ts
Oпита ли в тази страница? Постоянно постват и отговарят.

aliona 9th February 2017 21:51

Цитирай:

Първоначално написано от catherine15 (Публикация 810944)
Здравейте, аз също съм с комбинирана пластика при д-р Йорданов и не съм доволна от резултатите. Операцията ми беше преди една година, още първите седмици след свалянето на конците и пластините не бях очарована от новия ми нос, въпреки това се надявах след пълното спадане на отоците нещата да се оправят. На втория месец след интервенцията отидох на консултация в отделението и д-р Йорданов и д-р Грозданов се опитаха да ме успокоят, че все още имам отоци и не може да се види крайният резултат. На третия месец се появиха две топчета на двата съседни хрущяла, в профил носът със сигурност е по-добре отпреди, но в анфас далеч не е желаният нос - несъразмерно изпилен от двете страни плюс един белег от дясната страна под окото, който е като дупчица като добавим и топчетата картинката изобщо не е розова. Преди няколко месеца ходих отново при доктора за тези топчета и той ми каза, че се е получило възпаление от конците, да изчакам до пролетта, защото конците се абсорбират с различно темпо при всеки организъм и ако това не стане до година и половина да отида за нова операция. Не харесвам носа си, но не мисля че мога да се доверя на някой хирург в България. Преди операцията се колебаех между Йорданов и Джамбазов, избрах Йорданов, заради многото положителни коментари във форума, напоследък обаче виждам, че има доста недоволни. Относно отношението на доктора преди и веднага след операцията съм тотално разочарована - грубо и арогантно държание. Сега обмислям втора ринопластика и съм се насочила към д-р Дилбер, ако някой знае каква е цената за повторна ринопластика моля да сподели, писах му във Фейсбук, но не ми отговори. Забравих да кажа, че след операцията при Йорданов нямам проблем с дишането и преди нямах, но имах изкривена носна преграда и несъразмерни ноздри, които той оправи.

Влез в тема турски хирурзи,там ще намериш нужната ти информация за Дилбер :) или това е номера на момичето 0896629990 тя отговаря за консултации в София при Дилбер и ще ти отговори на всичко което те интересува :)

aliona 9th February 2017 21:52

Цитирай:

Първоначално написано от evi07 (Публикация 810945)
chochom7 и catherine15, наистина ще ви бъда изключително благодарна, ако ми изпратите снимки на следния имейл: evi078@abv.bg

catherine15, https://www.facebook.com/%D0%A0%D0%B...10087/?fref=ts
Oпита ли в тази страница? Постоянно постват и отговарят.

топ доктори нали ;)

evi07 10th February 2017 01:44

Цитирай:

Първоначално написано от aliona (Публикация 810959)
топ доктори нали ;)


Явно не разбираш добре български език и затова не можеш да вникнеш в думите ми и да разбереш какво се опитах да кажа. Както и да е, заяждай се колкото искаш, това говори за теб, а не за мен. Но не смятам, че е нормално да спамиш по теми, които нямат нищо общо с дискусията ни в другата тема. Излагация.:girl_in_love:

caramelo 10th February 2017 14:22

Кво се занимаваш с ТАЯ...остави я да ходи да си троши главата !

aliona 10th February 2017 14:47

Цитирай:

Първоначално написано от evi07 (Публикация 810963)
Явно не разбираш добре български език и затова не можеш да вникнеш в думите ми и да разбереш какво се опитах да кажа. Както и да е, заяждай се колкото искаш, това говори за теб, а не за мен. Но не смятам, че е нормално да спамиш по теми, които нямат нищо общо с дискусията ни в другата тема. Излагация.:girl_in_love:

Български език разбирам по-добре от теб,второ никой не се заяжда с теб,влез малко в час :D :D

aliona 10th February 2017 14:57

Цитирай:

Първоначално написано от caramelo (Публикация 810964)
Кво се занимаваш с ТАЯ...остави я да ходи да си троши главата !

След като я осакатят "топове" ще видим дали ще пише после толкова в тяхната защита тук,то бива да си толкова сляп и глух ама чак толкова.... седнала да ми развива теории за топове без личен опит без да е била оперирана от който и да е "топ доктор"една страница не прочела за тези топове и спори с хора които с години чели тук всички теми с хиляди страници и хиляди мнения на оперираните ,мега невеж трябва да си:2005:

aliona 10th February 2017 15:01

Цитирай:

Първоначално написано от caramelo (Публикация 810964)
Кво се занимаваш с ТАЯ...остави я да ходи да си троши главата !

Caramelo мила при теб нещата подобриха ли се поне малко ? Силно се надявам да си доста по- добре :good_luck: пиши на лични ако искаш :)

evi07 10th February 2017 15:13

Caramelo, с "Тая" ще се обръщаш към "тая", дето те е родила и възпитала неуспешно.
Aliona, ако съдим по правописа ти, личи колко "разбираш" българския език и колко си грамотна и ерудирана. Чак да ти завиди човек :1207: :1242:
И за пореден път казвам, че мнението ми не се базира на прочетени отзиви, а на резултати, видяни с очите ми и познанство с оперирани хора.

Такава комплексарщина и злоба не бях виждала скоро. Хората са прави, че бягат от този форум и дори не споделят какво се е случило след ринопластиката им.
Това е последното, което пиша по темата, защото ми е под нивото да участвам в подобни махленски дискусии и да си говорим на "тая" и "оная". Само ще ви посъветвам за малко повече доброта и позитивизъм, защото с тази злоба и негативизъм, които изпитвате, привличате същото към себе си като бумеранг. Ай сиктир (завършвам изискано като вас)!

aliona 10th February 2017 21:04

Цитирай:

Първоначално написано от evi07 (Публикация 810968)
Caramelo, с "Тая" ще се обръщаш към "тая", дето те е родила и възпитала неуспешно.
Aliona, ако съдим по правописа ти, личи колко "разбираш" българския език и колко си грамотна и ерудирана. Чак да ти завиди човек :1207: :1242:
И за пореден път казвам, че мнението ми не се базира на прочетени отзиви, а на резултати, видяни с очите ми и познанство с оперирани хора.

Такава комплексарщина и злоба не бях виждала скоро. Хората са прави, че бягат от този форум и дори не споделят какво се е случило след ринопластиката им.
Това е последното, което пиша по темата, защото ми е под нивото да участвам в подобни махленски дискусии и да си говорим на "тая" и "оная". Само ще ви посъветвам за малко повече доброта и позитивизъм, защото с тази злоба и негативизъм, които изпитвате, привличате същото към себе си като бумеранг. Ай сиктир (завършвам изискано като вас)!

ЕВИ07 драга моя като за чужд гражданин които никога не ходил на уроци по български език съм доста по грамотна от такива всезнаещи като теб.
И като гледам как си позволяваш да пишеш за майката на момичето ако беше на живо да съм ти оправила носа много бързо ;) Така че тая дето тебе родила май възпитала неудачно.Точно заради такива като теб никой нищо не споделя публично,а само на лични.Така че заблудено дървено философче скрий се в грамотна и ерудирана си дупка. И ще ми говори за комплексарщина тя,дето не знае човека отсреща тръгнала да обижда и преподава уроци по български език вчерашно лапе :bravo: ай сиктир на майката си ще викаш възпитана пикла. И не си дорасла да ни даваш съвети ;)

evi07 11th February 2017 00:25

Цитирай:

Първоначално написано от aliona (Публикация 810971)
ЕВИ07 драга моя като за чужд гражданин които никога не ходил на уроци по български език съм доста по грамотна от такива всезнаещи като теб.
И като гледам как си позволяваш да пишеш за майката на момичето ако беше на живо да съм ти оправила носа много бързо ;) Така че тая дето тебе родила май възпитала неудачно.Точно заради такива като теб никой нищо не споделя публично,а само на лични.Така че заблудено дървено философче скрий се в грамотна и ерудирана си дупка. И ще ми говори за комплексарщина тя,дето не знае човека отсреща тръгнала да обижда и преподава уроци по български език вчерашно лапе :bravo: ай сиктир на майката си ще викаш възпитана пикла. И не си дорасла да ни даваш съвети ;)


:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin: Сладурана! :*

dessy_dessy 11th February 2017 11:56

Ринопластика при Йорданов
 
Здравейте, на 12.01 се оперирах при д-р Йорданов. Като цяло съм доволна от резултата, не е точно това, което очаквах, върхът трябваше да бъде по - къс и по - фин, но пък е достатъчно чип и естествен. Почти никой не забелязва разликата, което за мен е странно. Има още да спада върха, но както казах, съм доволна от резултата, дори и не перфектен. Операцията и възстановяването минаха леко, още на моменти не мога да дишам и с двете ноздри, но ме е страх да ползвам каквито и да е капки. Ако имате въпроси, ще ви отговоря с удоволствие :)

http://dessydessy.snimka.bg/other/nose.940992

Ако не се отваря албума, user - dessydessy, pass: qwerty123

Поздрави,

evi07 11th February 2017 13:13

Деси, как може да казваш, че си доволна от БГ-хирург... сега лелчето ще дойде и ще ти счупи хубавото ново носле от злоба :2023::2023::2023: Шегата на страна......
Много ти е хубаво новото носле и си много красива! Честито и със здраве да си го носиш! Ти си олицетворение на думите ми, че в БГ има хирурзи, които вдъхват поне малко доверие. И поздравления за смелостта да пуснеш снимки на фона на този бит пазар.:girl_in_love:

dessy_dessy 11th February 2017 13:26

Благодаря за позитивното мнение :) Както казах, не е перфектен.....но и преди не беше. След първата операция на ушите осъзнах, че няма как да очакваш чудеса...нещо несъвършено няма как да стане съвършено, всеки две страни са различни, дори и правени по калъп. Нямам намерение втори път да се подлагам на ринопластика, поне не и следващите 10 години :) Малко да ми омръзне този. Надявам се само да си остане такъв, да не падне връх, да не се изкриви и т.н изчетени истории. Но да, определено съм доволна от БГ хирург, да...малко е темерут, но за мен е важен крайния резултат.

evi07 11th February 2017 13:32

По принцип всеки има различни критерии за съвършенство, но ако приемем, че "съвършеният" нос е изключително мъничък с лека извивка - такъв могат да направят в Турция. В България резултатът няма да е такъв, но от една страна не виждам защо всички трябва да са с еднакви носове. За мен нослето ти е чудесно и много симетрично за твоето лице. Няма нужда да е като на Меган Фокс. Радвам се, че си имала реалистични очаквания и си останала доволна. Наистина си супер! Надявам се да остане така и да нямаш проблеми. А иначе наистина Йорданов си пада малко дръпнат, не знам на какво се дължи това.

aliona 11th February 2017 17:05

Цитирай:

Първоначално написано от evi07 (Публикация 810975)
Деси, как може да казваш, че си доволна от БГ-хирург... сега лелчето ще дойде и ще ти счупи хубавото ново носле от злоба :2023::2023::2023: Шегата на страна......
Много ти е хубаво новото носле и си много красива! Честито и със здраве да си го носиш! Ти си олицетворение на думите ми, че в БГ има хирурзи, които вдъхват поне малко доверие. И поздравления за смелостта да пуснеш снимки на фона на този бит пазар.:girl_in_love:

Лелчето може да е майка ти сладурано,толкова си смешна и тъпичка,от къде на къде замесваш друго момиче,не лесно да си глупава меко казано :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

aliona 11th February 2017 17:11

evi07 ------- Вземи вече най сетне оправи си носа при български хирург и хем ще напуснеш този бит пазар,и това че след 1 месец носа е ок не означава че след 6 месеца или години няма да има големи проблеми,вместо да ми се вживяваш тук на много интересна почети малко по-вечко из темите от пострадали,ама акъла ти и самочувствие на голямата познавачка не стига по далеч от носа ти..

evi07 11th February 2017 17:56

Интересно как леличката, която може да ми е майка, е по-неграмотна от едно първолаче, но е седнала да говори другите колко са тъпи. Абсолютна смешница! Човек, дето прави изказвания от типа "Исках да гласувам, ама нямах желание", тръгва да коментира интелекта на другите. Миличка, човек като ти чете приказките, има чувството, че се намира на Женския пазар. Поне си наеми един преводач, защото е смехотворно да пишеш неграмотно и несвързано, a в същото време да говориш за акъл. Със сигурност за крехката ми възраст съм прочела много повече книжки от теб и не съм толкова тъпа, че да взема такова важно решение от един форум. Ама ти не четеш книги, а само форуми, личи ти на 100%. Айде сега стига си си изливала злобата върху мен. Факт е, че резултатът на момичето е добър. Сигурно много ще се зарадваш, ако след няколко месеца стане лош...само за да докажеш невярното си твърдение, че всички БГ хирурзи са некадърни. Всъщност какво искаш от мен? Споделих кои са 3-мата най-добри БГ доктори СПОРЕД МЕН и МОИТЕ наблюдения, а ти ме нападна и каза, че в България няма нито един такъв. Ами щом няма нито един такъв, какво правиш в България и в българския форум? Отивай си в твоята държава и спри да сипеш отрова тук, щом не понасяш българските лекари.
Наистина няма да кажа нищо повече, защото не ми се спори с вятърни мелници. Наречи ме и ме обиждай по какъвто начин искаш, но е факт, че можеш само да си мечтаеш да си на моите години и с моята визия, и тези от форума, които са ме виждали, могат да го потвърдят.
Приключвам всякаква комуникация с теб, защото си адски злобна и тесногръда, не приемаш чуждо мнение и си изключително нагла и арогантна. Срамота е една голяма жена да ползва подобни изрази, но на нас "лапетата" би трябвало да ни е простено.
Моля всеки, който ще пише от тук нататък в темата, да прескочи грозния ни скандал с Алиона. Съжалявам, че бях вкарана в подобна селска светлина, но всеки, който желае, може да проследи кой започна спора.
Извинения към потребителите. Аз приключвам.

aliona 12th February 2017 14:25

Цитирай:

Първоначално написано от evi07 (Публикация 810983)
Интересно как леличката, която може да ми е майка, е по-неграмотна от едно първолаче, но е седнала да говори другите колко са тъпи. Абсолютна смешница! Човек, дето прави изказвания от типа "Исках да гласувам, ама нямах желание", тръгва да коментира интелекта на другите. Миличка, човек като ти чете приказките, има чувството, че се намира на Женския пазар. Поне си наеми един преводач, защото е смехотворно да пишеш неграмотно и несвързано, a в същото време да говориш за акъл. Със сигурност за крехката ми възраст съм прочела много повече книжки от теб и не съм толкова тъпа, че да взема такова важно решение от един форум. Ама ти не четеш книги, а само форуми, личи ти на 100%. Айде сега стига си си изливала злобата върху мен. Факт е, че резултатът на момичето е добър. Сигурно много ще се зарадваш, ако след няколко месеца стане лош...само за да докажеш невярното си твърдение, че всички БГ хирурзи са некадърни. Всъщност какво искаш от мен? Споделих кои са 3-мата най-добри БГ доктори СПОРЕД МЕН и МОИТЕ наблюдения, а ти ме нападна и каза, че в България няма нито един такъв. Ами щом няма нито един такъв, какво правиш в България и в българския форум? Отивай си в твоята държава и спри да сипеш отрова тук, щом не понасяш българските лекари.
Наистина няма да кажа нищо повече, защото не ми се спори с вятърни мелници. Наречи ме и ме обиждай по какъвто начин искаш, но е факт, че можеш само да си мечтаеш да си на моите години и с моята визия, и тези от форума, които са ме виждали, могат да го потвърдят.
Приключвам всякаква комуникация с теб, защото си адски злобна и тесногръда, не приемаш чуждо мнение и си изключително нагла и арогантна. Срамота е една голяма жена да ползва подобни изрази, но на нас "лапетата" би трябвало да ни е простено.
Моля всеки, който ще пише от тук нататък в темата, да прескочи грозния ни скандал с Алиона. Съжалявам, че бях вкарана в подобна селска светлина, но всеки, който желае, може да проследи кой започна спора.
Извинения към потребителите. Аз приключвам.

:2055::2055::2055::1201::1201::1201::good_luck:

rusalka9 14th February 2017 10:29

dessy_dessy, моя нос доло-горе прилича на твоя преди операцията ти.Аз не се престрашавам да си направя такава операция.Една позната си прави при Джамбазов, честно не ми харесва резултата, но аз такива носове не харесвам като нейния, може би за това ....Да те питам за Йорданов.Колко ти излезе операцията и колко време беше подута , със синини, след колко време се показа на обществено място без да се притесняваш, че си отекла и без очила?

dessy_dessy 15th February 2017 18:43

Здравей, операцията излезе 2900 лв. и още макс 100 лв. за изследвания, престой и т.н неща. Синините бяха минали на 7ми ден, когато ми махнаха и пластините от вътре, пред хората се показах на 8мия :) Но си беше доста подут. За около седмица спадна до супер нормално ниво, дадоха ми болничен 1 месец, но реално на 2рата седмица средата бях готова за работа. Според мен още е подут на места, между очите, върха. Моето мнение за моя нос е, че го е направил добре, сравнително естествено, но не го е скъсил достатъчно, т.е изглежда ми почти същия, само с друг ъгъл :)

Lina666 28th March 2017 23:44

Д-р Йорданов или д-р Бенчев
 
1Прикачено(и)
Здравейте , някой наскоро да си е правил операция при този лекар?Тази година и по-конкретно ( Юли ) смятам да се подложа на такава операция. Изчетох доста , но смятам, че при д-р Йорданов и д-р Бенчев техниката е по-нова , обменяли са опит при д-р Дилбер ( който всички знаем е светило в тази област) , цената също е решаващ фактор , който ме насочи към тях. Единствената информация с която разполагам е всичко ,изчетено от форума. Д-р Йорданов и д-р Белчев нямат актуални снимки на извършените от тях ринопластики , което още повече затруднява моят избор. Ще съм много благодарна на момичета , които са се оперирали при някой от горепосочените да ми пишат налично или отдолу като коментар и да ми разкажат за своите добри или лоши (въпреки че се надявам , всяка една операция да е минала добре , защото никой незаслужава да го осакатят с неуспешна операция) преживявания , впечатления и какво/кого биха ми препоръчали. Също така ще помоля за снимки (на лично съобщение разбира се). Сигурно някой ще попита за моят случаи и без да спамя по-нататък ще кажа сега. Първият въпрос, който Ви е хрумнал е защо не се оперирам в Турция при д-р Дилбер. Разбира се причината е финансовото положение и езикова бариера. Затова и се насочих към български хирург и след като изчетох повечето форуми от последните 2 години подплатени тук -там с фотографски материал се спрях на тези двамата. Отностно мен или по-конкретно моя нос (защото той е важен в случаят) :grin::grin::grin: това ще ми е първата пластична операция, дишам си нормално и нямам здравословен проблем , но е по-хубаво УНГ специалист да направи такава важна операция.Като дете моят нос си беше много хубав с извивка и впоследствие от няколко удара му се появи гърбица ,която е по-издута от лявата страна. Искам да поправя това т.е да махна въпросната гърбица и да вирна малко нослето. Идеалът ми е ,като на момичето от тази снимка . Прикачен файл 1426

Hell96 20th April 2017 02:34

Следя тази тема от доста време и най-накрая се реших да се оперирам. Искам да попитам дали някой случайно е осъществил връзка с доктора в близките седмици? Писах му доста съобщения, дори и във фейсбук, но от известен период не отговаря, както и не си вдига телефона. Съдейки по профила му е на почивка (от доста време вече), но така и не мога да се свържа с него. Някой да има успех?

aliona 20th April 2017 19:13

Цитирай:

Първоначално написано от Hell96 (Публикация 811339)
Следя тази тема от доста време и най-накрая се реших да се оперирам. Искам да попитам дали някой случайно е осъществил връзка с доктора в близките седмици? Писах му доста съобщения, дори и във фейсбук, но от известен период не отговаря, както и не си вдига телефона. Съдейки по профила му е на почивка (от доста време вече), но така и не мога да се свържа с него. Някой да има успех?

Той не излиза от почивки :D:D:D:D:D

Hell96 28th April 2017 01:32

Забелязах и се чудя как повечето оперирани при него са се вредили. Наистина той ми вдъхва най-много доверие и бих искал той да бъде опериращият ме хирург. :2016:

Elyely 20th June 2017 22:41

Еви какво стана. Доволна ли си. Чакаме твоите отзиви

ivka..86 30th June 2017 00:52

Доктор Йорданов е пълен некадърник поне за мен лично.Операцията ми беше миналата година април месец,но резултата просто е ревизия и то за Турция най-вероятно,понеже не мисля ,че в Бг някой въобще ще успее да оправи поразийте му.След махането на гърбицата на носа ми,въобще не го е събрал след това,а резултата е широк,изпилен от дясната страна повече от другата,има хлътнатина по средата и белег съответно.От уж не толкова сложната операция за него,направо извая шедьовар.Пълен НЕКАДЪРНИК ,пак подчертавам лично за мен!!!

mihailova.mmm 30th June 2017 23:36

Цитирай:

Първоначално написано от ivka..86 (Публикация 811714)
Доктор Йорданов е пълен некадърник поне за мен лично.Операцията ми беше миналата година април месец,но резултата просто е ревизия и то за Турция най-вероятно,понеже не мисля ,че в Бг някой въобще ще успее да оправи поразийте му.След махането на гърбицата на носа ми,въобще не го е събрал след това,а резултата е широк,изпилен от дясната страна повече от другата,има хлътнатина по средата и белег съответно.От уж не толкова сложната операция за него,направо извая шедьовар.Пълен НЕКАДЪРНИК ,пак подчертавам лично за мен!!!

Все едно описваш моя нос..махната гърбица и скъсен.Сега изглежда като четириъгалник или картоф ..поне дишам нормално .В началото,след операцията си казвах,спокойно..отоци са и ще спадне!

НЕ спадна обаче :shooting: :shooting:

Пари на вятъра..

aliona 2nd July 2017 12:04

Цитирай:

Първоначално написано от ivka..86 (Публикация 811714)
Доктор Йорданов е пълен некадърник поне за мен лично.Операцията ми беше миналата година април месец,но резултата просто е ревизия и то за Турция най-вероятно,понеже не мисля ,че в Бг някой въобще ще успее да оправи поразийте му.След махането на гърбицата на носа ми,въобще не го е събрал след това,а резултата е широк,изпилен от дясната страна повече от другата,има хлътнатина по средата и белег съответно.От уж не толкова сложната операция за него,направо извая шедьовар.Пълен НЕКАДЪРНИК ,пак подчертавам лично за мен!!!

Определено в Бг само некадърници и касапи :( :(

Annnnnnnn 7th December 2017 17:34

Цитирай:

Първоначално написано от ivka..86 (Публикация 811714)
Доктор Йорданов е пълен некадърник поне за мен лично.Операцията ми беше миналата година април месец,но резултата просто е ревизия и то за Турция най-вероятно,понеже не мисля ,че в Бг някой въобще ще успее да оправи поразийте му.След махането на гърбицата на носа ми,въобще не го е събрал след това,а резултата е широк,изпилен от дясната страна повече от другата,има хлътнатина по средата и белег съответно.От уж не толкова сложната операция за него,направо извая шедьовар.Пълен НЕКАДЪРНИК ,пак подчертавам лично за мен!!!


АБСОЛЮТНО СЪМ СЪГЛАСНА С МНЕНИЕТО ТИ. АЗ СЕ ОПЕРИРАХ ПРИ НЕГО 2015. НЕ СТИГА, ЧЕ СЕ ДЪРЖЕШЕ НАГЛО ПЪК И НИЩО НЕ НАПРАВИ. :wall:

katrin007 31st December 2017 08:35

1Прикачено(и)
момичета аз бях при него април месец и съм адски доволна,но факт с няколко мой приятелки не се справи,засега нямам гърбица -единствено пих много магнезий за да нямам калциране.Промени ме много и съм адски доволна,имах ужасни болки и отоци 3 месеца( на познатите ми бяха месец ) ,струваше си

Cozy23 13th January 2020 01:11

Йорданов ми спука тъпанчето и ме изгони без епикриза.
 
Постъпих в Софиямед за спешно вадене на чуждо тяло от ухото с венозна упойка (силиконова тапа). Йорданов се отнесе арогантно и пренебрежително. Събудих се с адска болка в ухото. На следващия ден ходих пак, него го нямаше, а други лекари разбраха, че не е извадил цялата тапа и продължиха с опитите неуспешно. Като се върна на работа, отидох да извади останалото. Обвини ме, че съм си напъхала нещо нарочно отново. Извади го и ме изгони без епикриза, каза повече да не стъпвам, въпреки че исках обяснение защо не чувам и ме боли. След седмица друг лекар откри, че ми е спукал тъпанчето. Ако не бях отишла да ми изпишат антибиотик, срастванията в последствие щяха да ме оставят глуха на 20 години. Слухът така и не се завърна напълно. Той знаеше много добре какво е свършил. Този лекар е за съд!

Xyrem 6th March 2021 22:47

Цитирай:

Първоначално написано от evi07 (Публикация 810904)
Наистина ти съчувствам, преживяването ти звучи ужасно. :( Дано в Турция успеят да се оправят нещата. На мен това ще ми е първа операция и се надявам Йорданов да се справи добре и да не нанесе никакви поражения на дишането ми. Поне малко се успокоих, че твоята първа операция не е била при него. Всеки сам си поема риска и честно казано аз съм готова да рискувам. Моят случай е много често срещан дефект и предполагам, че няма да представлява голяма трудност за доктора. Има хора с мнооого особени и големи дефекти, които определено биха затруднили нашите лекари и могат да станат големи фалове, но при мен се касае за една гърбица... ако нея не може да махне, не знам какво може, нали това му е работата уж...:/

Абсолютно по същия начин разсъждавах и аз.Трябваше да оправи две сраствания от предходната операция и да сложи пластини.Процедурата е толкова елементарна,че реших че е невъзможно да сгафи.Не само,че сгафи, но и сътвори такава касапщина че още не ми го побира ума как е успял.На томографията и риноскопията изглежда като дялано с кухненски нож,ампутира ми конхите,осакати ме за цял живот,съсипа здравето ми,и ме направи 101% инвалид.Сега нямам живот само вегетирам.Изгубих парите,си,бизнеса си, социалните контакти, съпругата си,и съм в 9тия кръг на ада по 24ч,от които ако спя един,два е цяло чудо,от стрес дори зъбите ми испадаха.Този шарлатани,изрод и убиец е само и единствено за едно място,в доживотна килия.Да ме беше убил още в операционната,не да умирам бавно и болезнено всеки ден,и близките ми да се съсипват от мъка.Не ми пука на колко хора е помогнал и дали има такива изобщо защото се съмнявам,но както Бог е казал добрата постъпка не заличава лошата, само заради това което ми стори не трябва да оперира и да се докосва до пациенти никога,само затвор и нищо друго.Бог да го накаже,дано се озове в ада, в който ме постави.Ха сега замисли се пак дали искаш да рискуваш с тоя психар убиец,вярвай ми,че и 1% шанс ако има да те направи като мен риска не си струва, не знаеш какво е да изгубиш всичко и да предпочиташ да си мъртъв.Дано не сглупиш да му се оставиш в ръцете... дано!


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:07.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.