Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Красота (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Удължаване на мигли (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9914)

Elvira 27th November 2009 15:23

Удължаване на мигли
 
Здравейте, занимавам се с удължаване на мигли, живях и работих в САЩ и там започнах да се занимавам с това. Искам да ви кажа за предимствата да носите индивидуални мигли екстеншъни. Няма да има нужда да си гримирате очите сутрин и да се дегримирате вечер, с тези мигли може да се къпете, да плувате и да правите упражнения без никакви притеснения, ще изглеждате еднакво добре сутрин, вечер, в басейна на плажа, винаги неотразими. Те са перфектни за специални случаи или просто за всеки ден. Миглите ви ще изглеждат по-дълги, по-гъсти и по-лъскави, лепят се една по една, използвам хирургическо лепило, което по никакъв начин няма да навреди на естествените ви мигли. Изглеждат и на усещане са съвсем естествени. Процедурата на поставяне отнема около два часа в зависимост от гъстотата на вашите мигли, след което ако искате да ги поддържате се допълват на две седмици, тъй като цикъла на растеж на естествените ви мигли е от 60 до 90 дена, през този период вашите мигли натурално падат на интервали и биват заменени с нови мигли. Ако се интересувате и имате въпроси ще се радвам да ви отговоря.

Gia 28th November 2009 00:06

А колко траят екстеншъните? И те ли до 3 месеца, когато се обновяват нашите? Може ли някакви снимки, ако имаш- да видим, плс? И ценичка :)

Divinemouse 28th November 2009 00:10

http://dimastyle.com/face-lashes.php

Divinemouse 28th November 2009 00:11

Еlvira,кажи някакви цени при теб.....

Elvira 28th November 2009 08:00

Eкстеншъните може да ги носите колкото си искате, поддържайки ги на две седмици, тогава се слагат екстеншъни на новоизраслите мигли и ако някъде има паднали. Имам клиентки, които ги носят от Януари месец, аз самата сам ги носила с месеци.
Незнам защо не мога да кача снимки...
Цените са за първоначално поставяне 110лв, една поддръжка е 85лв, но ако си предплатите първоначалното поставяне с една поддръжка е 180лв и после има пакети от поддръжки 3 за 225лв и 6 за 420лв. Това са възможно най-ниските цени, коитом ога да предложа, по принцип би трябвало да взимам много повече, но се опитвам да го направя по достъпно, много е красиво[/img]

Gia 28th November 2009 12:00

Значи, ако правилно съм разбрала, първият месец ще дам 110 + 170лв. за поддръжка, а ако не избера пакетното разплащане, всеки месец ще ми излиза по 170лв., което примерно за 10 месеца ще са някакви си 1810лв. Добре, че работиш със занижени цени.

Elvira 28th November 2009 12:36

Gia, първия месец излиза 180лв, тази услуга е нещо като да имаш чанта на Баленциага или Долче Габана, много е разхубавяващо и си струва парите за който може да си го позволи.

Gia 28th November 2009 13:09

Elvira, тук освен до възможности, става дума и за здрав разум, недей така :lol: Поне за мен, не е рационално, вместо да си купя от Бюти Зоун мигли от естествен косъм за 15 лв. + лепило от козметичката ми за още няколко, че ми се разлепяха. А за сравняване на висша мода на чантички с мигли, ми се струва неуместно. Че то най-дългата коса с поставяне няма на такава цена. Но може пък някой да се навие.

Divinemouse 28th November 2009 13:58

В Дима стил са 100лв....поддръжката не знам колко е...Не са от най -евтините Елвира..

aliz 10th December 2009 20:25

Цитирай:

Първоначално написано от Elvira
Eкстеншъните може да ги носите колкото си искате, поддържайки ги на две седмици, тогава се слагат екстеншъни на новоизраслите мигли и ако някъде има паднали. Имам клиентки, които ги носят от Януари месец, аз самата сам ги носила с месеци.
Незнам защо не мога да кача снимки...
Цените са за първоначално поставяне 110лв, една поддръжка е 85лв, но ако си предплатите първоначалното поставяне с една поддръжка е 180лв и после има пакети от поддръжки 3 за 225лв и 6 за 420лв. Това са възможно най-ниските цени, коитом ога да предложа, по принцип би трябвало да взимам много повече, но се опитвам да го направя по достъпно, много е красиво

Ами не само от Януари месец ще ги носят, ами ще трябва да си ги носят вечно, защото ефекта след свалянето им е такъв, че по-добре да нямаш огледало пред себе си(може да поискаш и косите да си оскубеш :girl_cry2: ), казвам го от личен опит !!!!!! Да дадеш тези пари за да не приличаш на човек след това си е подигравка с себе си !


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:12.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.