Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Други интервенции (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Оперативно отстраняване на целулит (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=5181)

Monique 13th October 2007 07:57

Оперативно отстраняване на целулит
 
Имате ли целулит?
Аз ли4но нямам нужда,но това е единствено защото краката ми са татуирани и той не се вижда благодарение на татуировките... :cool:
Преди това имах и отидох на консултация при хирург(Скерлев,само 4е не говорих ли4но с него, защото го нямаше :roll: ) и ми казаха 4е целулита се премахва с липосукция!!! :evil: Което не е вярно,навсякъде може да се про4ете 4е липосукцията не е средство за премахване на целулита. Ли4но аз пробвах всякакви неща(LPG Endermologie,масажи,дори някакъв странен масажор на phillips който е адски труден за ползване) и нищо нямаше ефект.единствено татуировките скриха 90 процента от целулита ми(останалите 10 са на дупето ми) :lol:
Има ли изобщо някаква операция която го премахва,защото не съм 4увала за такава?!?

apoklistika 13th October 2007 11:24

За оперативно отстраняване досега не съм чула, остава само трудния вариант- спорт, яко масажи и много вода :lol:
П.п. Това какво означава- че имаш много татуировки или малко целулит? И как изглежда, не мога да си го представя- пусни една снимчица :)

Aliq 13th October 2007 20:10

Re: Оперативно отстраняване на целулит
 
Цитирай:

Първоначално написано от Monique
Имате ли целулит?
Аз ли4но нямам нужда,но това е единствено защото краката ми са татуирани и той не се вижда благодарение на татуировките... :cool:
Преди това имах и отидох на консултация при хирург(Скерлев,само 4е не говорих ли4но с него, защото го нямаше ) и ми казаха 4е целулита се премахва с липосукция!!! :evil: Което не е вярно,навсякъде може да се про4ете 4е липосукцията не е средство за премахване на целулита. Ли4но аз пробвах всякакви неща(LPG Endermologie,масажи,дори някакъв странен масажор на phillips който е адски труден за ползване) и нищо нямаше ефект.единствено татуировките скриха 90 процента от целулита ми(останалите 10 са на дупето ми) :lol:
Има ли изобщо някаква операция която го премахва,защото не съм 4увала за такава?!?

неразбирам,Какво имаш в предвид..?
нали си правила Операция-Липосукция ,поне по постовете така се вижда и даже писа че има голям ефект :roll:
Мен също ме интересува този въпрос :?

Monique 14th October 2007 00:50

apokalistka- сложих снимка в snimka.bg за да видиш това, което те интересува :lol: (първият албум) снимките са преди операцията...
потребител Moniquexxx
парола 6666
Алия, незнам какво имаш предвид... :roll: никъде не споменавам 4е съм си правила липосукцията с цел отстраняване на целулита :lol: Писах 4е има ефект, и 4е съм доволна защото краката ми са по-слаби , но за целулит не съм споменала :shock: Просто доколкото знам липосукцията не го премахва. :wink:

apoklistika 14th October 2007 01:53

:2009: Моник, евала ти на смелостта, аз не мога да се нашаря така, макар че определено точно такава татуировка наистина би скрила всичко :biggrin: Ще чакам да измислят друг метод за мързеливите :girl_haha:

Aliq 14th October 2007 02:44

Цитирай:

Първоначално написано от Monique
Алия, незнам какво имаш предвид... :roll: никъде не споменавам 4е съм си правила липосукцията с цел отстраняване на целулита :lol:

А с каква цел си правила липосукция?Липото това не е ли премахване на мастни натрупвания и оформяне на определени части от тялото -тоест целулит.;на бричове,колене,ръце и тн.

ПС видях снимките,но нямаш ли Моник по обикновенни след операцията, иначе много са ефектни наистина :2013: :wink:

Monique 14th October 2007 07:53

Алия, не претендирам да съм спец в тази област но със сигурност знам 4е мастните натрупвания и целулита нямат по4ти нищо общо. Може да си анорекси4ка и да имаш целулит:) Май 80 процента от жените го имат,в някаква степен.
Има и доста манекенки с целулит,дори клиощави(извинявам се за правописната грешка но не намирам съответните букви на клавиатурата :lol: )Ина4е и аз незнам защо си правих липосукцията,просто реших 4е ще изглеждам по-добре... :lol:
п.п не съм си правила снимки след операцията но няма голяма разлика защото нямах и нужда(смисъл горе долу същите са ми краката,само малко по слаби в горната 4аст,при мен нямаше нужда от много "смукане")

huanita 21st October 2007 20:01

Не съм чела нищо за липосукцията, но зная, че целулита е масни депа, натрупани в следствие на заседнал начин на живот и неправилно хранене. Ако липосукцията не "може" да премахне това, какво тогава може? Искате да кажете, че ако си направя липосукция и съм имала преди това целулит, след операцията ще се вижда 2 пъти повече защото ще сме махнали другата там мазнина и целулита ще се е концентрирал върху по-малка площ. Май така излиза. Съмнявам се :cool:

Monique 21st October 2007 20:19

Ми съмнявай се :lol:

huanita 21st October 2007 20:53

Цитирай:

Ми съмнявай се
:1246:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:25.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.