Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Диети (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Чайове за отслабване (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=4971)

feik 14th September 2007 08:41

Чайове за отслабване
 
Здравейте:)
Искам да попитам кой какви чайове за отслабване пие и дали изобщо пиете ? Аз лично днес си купих импулсивно Regulavit 2 на Vitax. Има вкус като един друг техен чай- Slim programme, само че втората серия- червените чайчета. От Slim programme бях доволна, защото ми намаляваше апетита, но не мога да кажа дали бях свалила кг. Тъпото е, че по дрехите си усещам разлика, а понякога кантарчето не показва така.
Пила съм също зелен чай Сание, но изобщо не ми действа добре. Отслабване има, но... не мога да понеса такова разхлабване :)))
Много моля всички да споделят опита си относно такича чайове. Моят план е да пия този чах Regulavit 2 и да ям предимно плодове и зеленчуци. Ще споделя ако има резултати :)

vali46 14th September 2007 14:50

Всеки ден пия чай от едно пакетче китайски чай Сание с бамбук+едно пакетче чай от майчин лист+едно пакетче маточина като ги подслаждам с подсладител.Така вече 3 месеца.Отслабнах доста /около 15кг/ ,но правя и диетата на Пиер Дюкан

Kaldeia 29th September 2007 21:39

Аз пих един но не отслабнах ама не съм се и старала много. една колежка бая кила свали виждам я понякога ч че пие някакъв чай специален изглежда ще я питам в понеделник

Rusalka 1st October 2007 08:08

Момичета истината е в правилното хранене, оставете тези чайове :!:

feik 2nd October 2007 09:16

Аз нещо спрях да го пия този чай за отслабване, както и всякакви разхладващи шоколадчета, бон-бони..Милион пъти съм чела колко са вредни, но като ме хване манията за отслабване не знам какво правя :) А и нали пише, че са здравословни .. :2040: Моята съквартирантка толкова беше свикнала с тях, че ако не пиеше този чай "Сание" не ходеше до тоалетна- мъка.. :2022:

Rusalka 3rd October 2007 10:00

Ами да, така се получава т.к организма свиква с тези разхлабващи чайове и след това не може без тях. Затова не трябва да се вземат продължително време, дори ако питаш мен въобще не трябва да се взимат.
feik, казваш когато те хване манията за отслабване, но никъде не пишеш колко си висока, колко тежиш, години, всичко има значение!

feik 3rd October 2007 10:13

Ами да, трудно правя такива признания на глас.. :)) Искам само да кажа, че раз разхлабване може да се взима 1 супена лъжица смелено ленено семе. Може да се добави към салата, към киселото мляко. А друг начин е да се отдели един разтоварващ ден ( в който сте си вкъщи) и сутринта на гладно да се изпие 100-150 гр хладка вода с разтворена в нея английска сол. След това се пие много вода на веднъж ( минимум 1 литър за 10 минутки). Закуската може да е около 1 час след това прочистване. Ако някой знае други такива "номера"- нека да каже, да помогне..

Rusalka 3rd October 2007 12:03

На мен лично много добре ми действат овесени ядки с кисело мляко за закуска. Хем полезно, хем разтоварващо. :wink:
feik също така има голямо значение с какво се храниш. Трябва да се хапват по-леки храни и да се избягват тези, като ориза например, защото запичат още повече.

the_detonator 4th October 2007 19:54

Аз пия зелен чай на АХМАД всяка сутрин с половин лимон, но не за отслабване ами за здраве. Истината е в правилното хранене.

Allure_ 5th October 2007 21:11

Баща ми напоследък се е побъркал по един чай за отслабване Инхуа и го купува в промишлени количества.Не виждам много да е заслабнал,но..Прочиствал организма и незнам си още какво..Мен не успя да ме запали.Не обичам чайове,нямам и нужда от такова нещо.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:48.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.