Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Какви импланти избрахте и защо? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=10210)

novak 26th January 2010 10:28

Какви импланти избрахте и защо?
 
Е това ми е въпроса...уж много четох, уж избрах, но утре сутрин трябва да потвардя какво искам, та реших да се допитам да видя кой какво е избрал и защо...и ако може малко повече инфо за гаранциите които предлагат марките, че нещо вече се изгубих в многото теми...Благодаря ви :)

kimfile 26th January 2010 20:08

Zdravei, izvini me, che izpolzvam latinica, no kirilicata mi neshto izchezna
:( kakto i da e dano ne izchezne i napisanoto tuk. Ta moeto mnenie po
zadadenia ot teb vapros: tai kato sam minala veche po tozi pat - edinstvenite garancii pri eventualen problem s implantite v
momenta predlaga samo Eurosillicone- izpitano i provereno [/quote]

cvet81 26th January 2010 21:04

Цитирай:

Първоначално написано от kimfile
edinstvenite garancii pri eventualen problem s implantite v momenta predlaga samo Eurosillicone- izpitano i provereno

Не само :!:
PIP и те предлагат.

По темата:novak аз не съм ги избирала по определена причина(и това голяма грешка моя :evil: ),просто лекаря при когото отидох работеше само с тях!
Виж качество,различните профили с какви проекции са и диаметър за кубиците си и т.н :wink:

demili 1 26th January 2010 22:13

Мак Ган бих избрала или по-точно избрах.

te_dda 26th January 2010 22:14

ВСИЧКИ ИМПЛАНТИ ИМАТ ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЯ, КОЕТО ЗНАЧИ,ЧЕ АКО ИМА ПРОБЛЕМ С ИМПЛАНТТЕ, ТО ТЕ СЕ ЗАМЕНЯТ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ПИП И Евросиликон имаха и друга 5 годишна гаранция за смяна по желание, която не знам дали вече е валидна за поставяните сега импланти ( ако някой има точна и ВЯРНА информация да сподели).

А причините, поради които всеки е избрал своите са различни :

1. повечето нямат реална представа нито за разликите като качество, нито за разликата като модели и параметри и слагат това, което предлага лекаря им като най-добър вариант
2. цената на имплантите и съответно оттам цената на операцията с тях
( което май е доста водещ фактор)
3. повечето лекари не работят с всички марки и оттам се намалява избора, ако държиш на лекаря
4. е вече тези ,които имат представа какво избират и имат възможности като пари вече имат и други съображения като качеството, характеристиките и параметрите

:wink:

Divinemouse 26th January 2010 22:26

МАК ГАН избрах два пъти и ако изберам трети пак ще са те......

te_dda 26th January 2010 22:40

Моят избор също беше макган, но въпреки голямия избор, параметрите, които се търсеха като комбинация , се оказаха в таблицата на ментор .. а другите марки изобщо ги бях игнорирала !

novak 26th January 2010 22:56

:girl_cry2: и мъжът ми се побърка вече покрай тези цици ...дадох му да прочете една статийка за McGhan и заключението му беше "ЕЕЕЕ добре бе, и аз ще си сложа McGhan" :1228: :lachen:

diadora 26th January 2010 22:57

Настоях за МакГан и не сбърках.
Оставих на доктора да прецени размер - и сбърках. :D

При следваща операция - пак МГ.

kimfile 27th January 2010 09:12

Цитирай:

Първоначално написано от cvet81
Цитирай:

Първоначално написано от kimfile
edinstvenite garancii pri eventualen problem s implantite v momenta predlaga samo Eurosillicone- izpitano i provereno

Не само :!:
PIP и те предлагат.

По темата:novak аз не съм ги избирала по определена причина(и това голяма грешка моя :evil: ),просто лекаря при когото отидох работеше само с тях!
Виж качество,различните профили с какви проекции са и диаметър за кубиците си и т.н :wink:

PIP lejat na stara slava i ne mogat da predlagat veche nishto s garancia,
tai kato v publichnoto prostranstvo sa obiaveni vav falit


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:27.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.