Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Колко кубика да си сложа? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=5036)

stiuardka 6th January 2009 07:46

Е да,то и ние разчитаме на лекарска преценка но...Ти си знаеш най-добре защо така си избрала.Стискам палци да не попадаш вече на некдърни лекари и да си възвърнеш самочувствието!

Den4i 6th January 2009 09:56

Миличка,
щом си едра и висока - сложи си по-големи импланти следващия път - за да изглеждат гърдите ти секси на пропорциите на тялото ти.
Но в зависимост от това колко са увиснали гърдите ти, коментирай с доктора и едновременна операция за повдигане на бюста, за да си възможно най-доволна от крайния резултат...
Нали в крайна сметка затова е естетичната хирургия, затова търпим болка и затова си даваме парите - за да се чувстваме супер в кожата си след това
Но съвета ми е преди да предприемеш каквото и да е - ПЪРВО се срещни с няколко лекаря и подробно разпитай всичко, което те интересува и най-вече кажи ТИ КАКВО ИСКАШ като визия!!!
УСПЕХ от мен!!!
И стискам палци да покажеш още тази година снимки, на които да се гордееш с нови гърди!!!

stiuardka 6th January 2009 21:26

diadora минало е вече,важното е че вече си наясно и имаш едно наум :) внимавай и пиши ако има нещо :)

Den4i 8th January 2009 11:54

Стискаме палци касичката "нови цици" бързо да се напълни :girl_kiss2:

Excel 11th January 2009 20:11

Размерът на импланта зависи повече от ширината на гръдния ти кош , не толкова от h/kg . Щом лекар е преценил този размер , не се притеснявай . Ако е по-малък , ще има опасност от увисване на твоя бюст върху импланта . А и лекарите не слагат повече от колкото може да се поеме - няма къде да се разположи .

te_dda 11th January 2009 22:22

за мен лично отговорът на въпроса "голям ли е въпросният размер" опира до размера на гръдния кош и непреминаването на определената граница,която позволява този размер( на коша) ,което така по дадени кг/ височина параметри не може да се прецени обективно.. :roll: :roll:
все пак това е само моето лично мнение...

yoli 11th January 2009 22:44

И аз мисля че от най-голямо значение е гръдния кош колко може да побере.Когато избирахме моите кубици тези които сложихме бяха максимума които можеше да поеме моят гръден кош.
Напълно съм съгласна с te_dda :lol:

mickey_82 12th January 2009 04:35

И аз като момичетата мисля,че няма да са ти много и даже може да малеят,но за по-лесно кажи колко ти е подгръдната...какъв размер сутиен си сега-75,80,85? Аз съм 75 и почти твоите мерки(166,52 кг) с 335cc и са ми нормална големина -в никакъв случай големи,за съжаление.
P.С. Разгледай темата със снимки-така можеш да додбиеш по-добра представа...
:D

aniK 12th January 2009 10:00

fifinka88, аз съм горе-долу с твоите мерки и никакъв старт, с 365 сс. Има още няколко момичета тук с този размер. По принцип несъобразено големият имплант крие рискове, но пък и повечето момичета след корекцията съжаляват, че не са си сложили максимално приемливия. Ако док лесно се е съгласил на този размер, би трябвало да му имаш доверие...

gwendoline 12th January 2009 10:06

Цитирай:

Първоначално написано от aniK
док лесно се е съгласил на този размер, би трябвало да му имаш доверие...

:2003: Както и да го мислим ние - предполага се, че неговата преценка е най-близка до понятието обективност; послушай го :idea: :cool:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:47.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.