Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Красота (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Как се гримирате? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9326)

svetlenci 25th August 2009 14:24

eto i moq otgovor spirala samo ponqkoga 4eren moliv i glanc za ustni koito pravi ustnite mi strahotni :girl_dance: :shock:

want 25th August 2009 23:20

С годините по4вам да употребявам по малко грим и пове4е кремове:)

aniK 26th August 2009 07:30

Цитирай:

Първоначално написано от want
С годините по4вам да употребявам по малко грим и пове4е кремове:)

Ха-ха, моят случай :D Никакъв грим, но пък бяла козметика всякаква :P

want 26th August 2009 08:11

Цитирай:

Първоначално написано от aniK
Цитирай:

Първоначално написано от want
С годините по4вам да употребявам по малко грим и пове4е кремове:)

Ха-ха, моят случай :D Никакъв грим, но пък бяла козметика всякаква :P

Нека се цапат младите бе :) :lol: катосе сетя как сме се гримирали едно време ми настръхват косите :)

Tally 5th September 2009 00:16

Цитирай:

Първоначално написано от want
Нека се цапат младите бе :) :lol: катосе сетя как сме се гримирали едно време ми настръхват косите :)

Има го тоя момент, аз като се сетя как съм се мазала... идаже не ме е било срам да излизам така, нещо повече- мислех се за много неотразима :lachen: Пика ми беше, когато бях около 15-годишна, ама като чета по другите форуми, хората в днешно време силикон си слагат на тая възраст... :wall:

Сега си слагам някакъв хидратиращ дневен крем, отгоре лек фдт и бронзираща пудра на скулите. Едва забележима очна линия и спирала. Ако имам повече време се очертавам с кафяви сенки- много естествено стои и освежава погледа. Задължително си слагам малко бели сенки около кладенчето на окото- този трик върши чудеса, стига да не се прекали и да не се вижда отдалече :)
Накрая вазелинче (не гланц) на устата. От 5 до 10 мин. :)

jolifille 5th September 2009 09:14

В тая жега,не понасям нито крем,нито пудра,нито моливи и спирали,лятото си ходя със страхотен тен,които като е съчетан с гланц за устни ми е напълно достатъчно :cool: :wink:

apoklistika 5th September 2009 09:25

Цитирай:

Първоначално написано от want
С годините по4вам да употребявам по малко грим и пове4е кремове:)

Абсолютно :lol: А като си погледна снимките на 17-18 на какво приличам... :2005: :girl_haha:

i_ani 5th September 2009 11:56

Напоследък слагам само гланц за устни ......., а когато съм на кеф + ФДТ и спирала :cool:

aniK 5th September 2009 13:53

Абе тази работа с ФДТ е много спешъл - не се ли уцели цвета, стои като маска - лицето в един цвят, пък врата в друг. Аз съм ползвала (от келешлък) и го бях уцелила, а и хубав беше...Chanel :roll: :roll: :roll: , обаче бързо ми мина мерака :oops:

gwendoline 5th September 2009 13:56

Цитирай:

Първоначално написано от aniK
Абе тази работа с ФДТ е много спешъл - не се ли уцели цвета, стои като маска - лицето в един цвят, пък врата в друг.

Аз слагам и на врата, ако изобщо тръгна да слагам фон дьо тен; защото лицето и деколтето ми са тъмни, вратът ми е по-светъл :oops:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:00.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.