Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   д-р Йорданов (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9543)

Мариса 12th September 2010 05:52

Цитирай:

Първоначално написано от valq
Цитирай:

Първоначално написано от marisabela

аз бях решила по-добре с белег и хубав нос,отколкото с белег в психиката заради един нос :!:

:):)
http://media.snimka.bg/7151/020558192.jpg

На тази снимка нослето ти изглежда съвършено! И никой не би се загледал в малкия белег. И на мен ми се иска да остана с белег на носа, отколкото с белег в съзнанието заради носа, но пусто гаранции няма и ужасно ме е страх. Но на теб нослето изглежда много нежно, и връхчето е много добре оформено. Дано с мен да не се изложи този доктор! Че само в него ми е надеждата :cry:


АЗ НА НЕГО НЕ СПРЯХ ДА МУ ПОВТАРЯМ ДА НАПРАВИ ВСИЧКО,КОЕТО Е НУЖНО,КАЗАХ МУ ТВА,КОЕТО МИСЛЕХ....,ЧЕ ЕДИНСТВЕНО В НЕГО МИ Е ПОСЛЕДНАТА НАДЕЖДА!Трудно,но постижимо:)
Пини без грим съм като дете,но щом казваш много ти благодаря :) :P
Предполагам с времето белега ще изтънява..

not_sweety 12th September 2010 07:13

Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
Цитирай:

Първоначално написано от valq
Цитирай:

Първоначално написано от marisabela

аз бях решила по-добре с белег и хубав нос,отколкото с белег в психиката заради един нос :!:

:):)
http://media.snimka.bg/7151/020558192.jpg

На тази снимка нослето ти изглежда съвършено! И никой не би се загледал в малкия белег. И на мен ми се иска да остана с белег на носа, отколкото с белег в съзнанието заради носа, но пусто гаранции няма и ужасно ме е страх. Но на теб нослето изглежда много нежно, и връхчето е много добре оформено. Дано с мен да не се изложи този доктор! Че само в него ми е надеждата :cry:


АЗ НА НЕГО НЕ СПРЯХ ДА МУ ПОВТАРЯМ ДА НАПРАВИ ВСИЧКО,КОЕТО Е НУЖНО,КАЗАХ МУ ТВА,КОЕТО МИСЛЕХ....,ЧЕ ЕДИНСТВЕНО В НЕГО МИ Е ПОСЛЕДНАТА НАДЕЖДА!Трудно,но постижимо:)
Пини без грим съм като дете,но щом казваш много ти благодаря :) :P
Предполагам с времето белега ще изтънява..

Дете?!? La Femme fatale.
Извинявайте, че се включвам в разговора ви, но не можах да се стърпя.

Piny 12th September 2010 09:47

Мим, направих и на теб ( мишлето отдавна има ) профил в моята програма за планиране на храненето

Piny 12th September 2010 09:49

sorry това беше в за друга тема :(

Ultra 15th September 2010 13:39

Цитирай:

Първоначално написано от tutu90
хора моята операция ще бъде в петък....мале колко ме е страх.... дано всичко мине по мед и масло ...силно се надявам...

totu90, как си след операцията? Би трябвало вече да са ти махнали лонгетата. Моля, ако имаш желание и време, сподели впечатления как е минало всичко. Иска ми се повече хора, които се оперират при Йорданов да споделят впечатления.

Мариса 16th September 2010 17:38

Може да е недоволна

crazy lady 16th September 2010 19:16

marisabela нослето ти е станало много сладко, като че ли с времето е станало още по-хубаво и симпатично

Мариса 16th September 2010 20:45

Цитирай:

Първоначално написано от crazy lady
marisabela нослето ти е станало много сладко, като че ли с времето е станало още по-хубаво и симпатично

още доста отича от алкохола и времето.От близо ми изглежда пак огромен и си викам-абе можеше по-малък,ама да не съм лакома :lol:

tutu90 17th September 2010 01:39

Здравейте, мина ми операцията успешно, махнаха ми лонгетата и всичко е наред. Впечатленията ми са доста добри като се започне от екипа на доктора до самия ми нос. Аз сам доста голямо бебе ако трябва да съм честна и направо почти им оревах орталъка преди операцията понеже ми е първа каквато и да е операция и бях много наплашена от упойката, не от друго. Моята е била 3 часа. След като ми махнаха всичко доста се харесвам, иначе е още доста отекъл, въпреки че приличам на човек дори ми харесва. Моч проблем беше лека гърбица + падащ връх като се усмихна и по широко връхче, сложили са ми хрущял за да ми го подпира, и са ми стеснили върха, отделно ми е премахната гърбичката и е направен леко по чип ...като цяло доста се харесвам...въпреки че и аз като Марисабела се чувствам леко лакома си мисля че можеше още по мъничък, нооо лекарите казаха че по малък не би ми отивал... моя и принципно си беше малък де...хората които ме видяха никой не разбра че съм имала операция, а интересното е че тези които знаеха че имам - ми казаха че разликата не била чак толкова голяма...и аз им вярвам защото наистина е така... но както казах и моите проблеми бяха повечко но малки и носа ми дори преди операцията изглеждаше добре. Дори една от причините да не пусна снимки преди операцията и да се допитам до мнението на хората от форума беше че бях почти убедена че ще ми кажат- еее носа ти е много добре защо искаш да го пипаш а не исках никой да ме разубеждава :) Снимки в близък план още нямам нито преди нито след операцията, но който иска скоро ще си направя снимки след та поне да види крайния резултат който според мен е по важен от началния.

BetsiBubz 17th September 2010 08:26

Браво туту,радвам се че си доволна,ще се раздваме да видиме и снимки.изглежда,че и моя ред наближава ,говорих с доктора и в началото на другия месец ще ме оперира.сега като всичко се уреди,почва да ме хваща страх,но няма как,сигурно е нормално. каза,че ти е стеснен носа,има ли разлика,или е незабележимо,защото и аз най вече това искам да оправя ? и по отворения метод ли бе6е или затворения?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:26.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.