Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Други интервенции (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Има ли подходящ филър за около очите ? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=5220)

Принцеса 20th October 2007 08:38

Има ли подходящ филър за около очите ?
 
Искам сериозно да се заема с въпроса, тези бръчки направо ме побъркват. Пробвах разни кремчета, кое от кое по-скъпо но резултат не виждам, така че сега се чудя за нещо друго. Помагайте.....

The Shadow 20th October 2007 10:44

Не съм мн. компетентна но мисля че може с лирофилинг, ама не съм сигурна.Нека се изакажат по-компетентните в областта :wink:
Там е най-специалната зона на тялото. Кожата първо там се състарява, изсъхва, изтънява и прочие все гадни неща... :roll:

KEIS 20th October 2007 11:35

Re: .....
 
кремчетата се слагат преди появата на бръчки а не след ...за вече появилите се мисля се налага по сериозна манипулация ..кремовете само предотвратяват появата на бръчки или заглаждат до някаква степен но не могат да премахнат вече появилите се..мое мнение..

The Shadow 20th October 2007 11:42

Мацки знаете ли че вече възрастта за старта за ползването на крем за околоочен контур падна рязко на 21 години.От тази възраст трябва да се започне грижата за очите! Това се е коментирало на европейски семинар на козметиците и дерматолозите, поради световното изменяне на начина живот.На първо място СТРЕСА, св. радикали и интензивния начин на живот в развиващите се страни :wink:

Mena 20th October 2007 18:06

Re: Има ли подходящ филър за около очите ?
 
Цитирай:

Първоначално написано от Принцеса
Искам сериозно да се заема с въпроса, тези бръчки направо ме побъркват. Пробвах разни кремчета, кое от кое по-скъпо но резултат не виждам, така че сега се чудя за нещо друго. Помагайте.....

Да, има филъри, които попълват бръчките под очите и "пачи" крак.
Но на колко години си?
Правила ли си си при козметик професионални терапии за бръчките около очите? Съществуват терапии, които осигуряват изключителни резултати.
Какви кремове за околоочния контур си ползвала? Може би не са били подходящите за теб.
Има толкова много начини преди филърите.

Принцеса 20th October 2007 23:02

Mena, ползвала съм предимно козметика на Клиник, моя си е грешката че козметик не съм посещавала. В момента съм на 30г и тези бръчки, много ме притесняват защото въпреки козметиката се задълбочават. Всички ми казват че това са мимически бръчки, обаче аз не искам да спра да се усмихвам. Все има някакъв вариант. Посъветвай ме, какви процедури са добри какво може да се направи преди филърите.

The Shadow 21st October 2007 10:11

Mena, е много права!
Има наистина много ефикасни терапии за очния контур :D
То козметиката вече се разраства с космически темпове и това е добре! :D

Принцеса 21st October 2007 17:15

Добре, какви са тези терапиии? Знам, че много питам но аз съм пълен новак

Enerdji 21st October 2007 18:14

Цитирай:

Първоначално написано от Принцеса
Добре, какви са тези терапиии? Знам, че много питам но аз съм пълен новак

Най добре иди при добър козметичен дерматолог за консултация. Зависи в каква степен са бръчките, за това по добре специалист да те съветва! И наистина не отлагай, колкото по късно, толкова по нерешими са проблемите (казвам ти го от опит)

Mena 21st October 2007 20:34

Принцеса, ти в кой град живееш?
А за бръчките около очите е много важно да носиш качествени очила, с истинска слънцезащита.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:17.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.