Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Пластична хирургия (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Фейслифтинг (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=12965)

tediidet 26th October 2012 21:38

Фейслифтинг
 
Здравейте, аз съм явно от "по-старите" потребителки на форума.Преди около 4-5 години мислех, че само носът ми е проблем, коригираха ми го / от 4 ти път.Първите три пъти бяха преди 14 години при един исъщ хирург, та си ги броя за едно /, добре, сега съм доволна от него/ НОСЪТ/.Но след като прехвърлих 40 те / сега съм на 42 / и след три бременности и раждания, то всичко вече се поддава на земното притегляне, в т.ч. и лицето.Въпреки, че като седнах срещу доктора с искане за лице, той първоначално ми каза - на вас пък какво ви е?И ми препоръча лазерни процедури за заличаване на фините бръчици под очите, но аз си искам ендомидбрауфейслифт.Е от първа консултация си насрочих и дата, прибрах се окрилена в къщи, съобщих на четИримата мъже/ трима сина и мъжа ми/, на тях им увиснаха челюстите, защото знаят, че съм малко луда и отказване няма.Моля, няма ли някои по-узрели потребителки, които са информирани за този ендоскопски лифтинг в средната част на лицето/ повдигане на тъканите в посока нагоре към скулите/ и изтегляне на външния ъгъл на веждите малко настрани и нагоре.Ако не, в средата на декември ще ви пиша за резултата.
Стискам палци на всички с предстоящи интервенции.Защо да се отказваме от мечтите си даже и на "преклонна" възраст.

ugly_duckling 26th October 2012 23:08

Това е много популярна процедура сред ЗВЕЗДИТЕ /световните величия/, но при тях целта е промяна в контура и от там цялото изражението. Погледът става като на коте!:cool: Скулите стават ясно изразени и женствени.
Аз напълно те подкрепям!!! Една жена трябва да се чувства добре в кожата си. Ще се подмладиш, ще се почустваш друг човек.
Успех!

tediidet 27th October 2012 22:11

Благодаря!
 
Понякога си мисля да не би нещо с психиката ми да не е наред, та искам да отложа старостта така упорито.Но просто съм си суетна.И си разсъждавам на глас - през изминалите 19 години съм преживяла това и онова, и доста стрес и напрежение и сега, когато нещата са уж под контрол, пак на високи скорости, но вече от "мен зависи"искам да изтрия отпечатъка на лицето от минали неблагополучия и да започна " на чисто".То темата ми стана като за психоаналитик, но все пак ще съм благодарна на мнения на жени, оперирани в България по този начин.

Нелка 27th October 2012 23:16

Аз също те подкрепям! Виждала съм прекрасни резултати точно от този вид лифтинг - той е подходящ за хора в НЕнапреднала възраст, да кажем 45. Не е прекалено инвачивен, няма грозни белези, резултатът е един по-изразен контур на лицето(както каза ugly_duckling) , прекрасно очертаване на скулите, изобщо на мен ми харесва много повече от класическия! Аз даже си мислих ако има начин да го направя като стана на 30... :lol_crazy: Но, живот и здраве, на 40 и аз съм на редицата!
Успех и да се похвалиш със снимки!

tediidet 28th October 2012 14:09

Позабързах се...
 
защото се притеснявам, че като навляза в климактериума по-бавно ще се възстановявам от всякакви интервенции.Иначе преди 10 години си мислех, че кожата ти трябва да е като акордеон, за да прибегнеш до операция на лицето, но след като има и не толкова касапски методи, като открития лифт, защо не.Въпреки, че докторът каза, че трайността на класическия лифт е около 2-3 години повече от тази на ендоскопския.За това мисля, че не много напредналата възраст е по-подходяща за ендоскопски.Избрала съм си и едни резорбируеми импланти/ като тънки линийки със зъбчета/, които се поставят от скулата към долната част на бузата, за по-добро зарастване на новото положение.Ще видим тази работа.Ако майка ми, която е възрастна жена, разбере за намеренията ми ,ще и прилошее.Дано от домочадието да не ме издадат.

Нелка 28th October 2012 23:26

Така, като го описваш, мисля, че се сещам кой ще прави лифтинга. Успех! :)

ugly_duckling 29th October 2012 12:46

Аз също мисля, че се сещам кой ще те оперира! :wink: Права си, че този вид лифтинг е по-подходящ за тази възраст. С тези импланти скулите ще се фиксират на новата позиция и така ефекта ще е по-добър и дълготраен!

klarisina 29th October 2012 23:23

А, за какъв период от време издържа, аз гледах д-р Н.Г. срока бил 2-3 години и после трябвало друго щото видиш ли нищо не било панацея, ако е за толкова кратък период, не е ли по-добре един радиочестотен лифтинг!?

tediidet 30th October 2012 23:31

2-3 години?
 
Не ме стряскай, това е кратко.Докторът при който ходих/ различен от Н.Г./ каза други цифри, като например 6-7 г. ендоскопски, 8-9 г. класически.Накратко момичета, дами за първият ми син, който скоро става на 19 съм си слабичко, подвижно, симпатично мамче, втория, който наближава 9 ми казва, че и с бузките, които са ми по-надолу пак съм си добре, но за третия, който направи 2 и още не говори много, какво ще казват като отивам в детската градина след 1 година-" Момченце, баба ти идва да те вземе", а-ууу.Та така, да закрепя още 3-4 годинки.Това на шега.Като се подсетя как се пействаше линк към снимки ще кача снимки "преди".В "Снимка.бг" имам стари албуми, но как ставаше...Благодаря ви за отговорите.А имам чувството, че докторът, докато ме оперира няма да издържи на гледката и ще се събудя с чифт новички гърди, но уви - мъжът ми не можел да пипа" чуждо тяло".Защо чуждо, то ще си е наше, даже на изплащане.Но с тези темпове, това за пенсия ще го оставя./ когато на дядото ще му е все едно дали е чуждо тяло или не е /

marta_1 31st October 2012 17:57

Цитирай:

Първоначално написано от tediidet (Публикация 779125)
Не ме стряскай, това е кратко.Докторът при който ходих/ различен от Н.Г./ каза други цифри, като например 6-7 г. ендоскопски, 8-9 г. класически.Накратко момичета, дами за първият ми син, който скоро става на 19 съм си слабичко, подвижно, симпатично мамче, втория, който наближава 9 ми казва, че и с бузките, които са ми по-надолу пак съм си добре, но за третия, който направи 2 и още не говори много, какво ще казват като отивам в детската градина след 1 година-" Момченце, баба ти идва да те вземе", а-ууу.Та така, да закрепя още 3-4 годинки.Това на шега.Като се подсетя как се пействаше линк към снимки ще кача снимки "преди".В "Снимка.бг" имам стари албуми, но как ставаше...Благодаря ви за отговорите.А имам чувството, че докторът, докато ме оперира няма да издържи на гледката и ще се събудя с чифт новички гърди, но уви - мъжът ми не можел да пипа" чуждо тяло".Защо чуждо, то ще си е наше, даже на изплащане.Но с тези темпове, това за пенсия ще го оставя./ когато на дядото ще му е все едно дали е чуждо тяло или не е /

Не знам доколко са ти увиснали бузките :) и как ще те наричат другите мами, обаче с тоя атитюд към живота и с едно фейслифтингче (уф, че я измислих тая думичка) ще си трепа-а-а-а-а-а-а-ч! Стискам ти палци и ще чакам да пишеш пак! Отначало се вълнувах за фейслифтинга, сега просто ме зареждаш с настроение като те чета!:2043::wink:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:29.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.