Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Здраве (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Антицелулитни масажи в Пловдив-къде? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=2069)

fifito 23rd July 2006 20:59

Антицелулитни масажи в Пловдив-къде?
 
Моля ,някой ходил на антицелулитни масажи в Пловдив да ми препоръча къде да отида .Предварително благодаря !

Ratt 6th October 2006 11:07

Бях чула за някакво студио Queenlike, било някъде около Тримонциум, ама точно къде незнам, ако искаш ще се поинтересувам и ще ти кажа.

Street 6th October 2006 17:43

Искам да попитам нещо напълно сериозно. Помагат ли тези масажи ?

apoklistika 6th October 2006 17:45

Да,помагат,но както във всяко друго нещо,иска се постоянство,упоритост,добъ р хранителен режим и движение.Само с масажи нищо не става.

dimi4 6th October 2006 19:33

Queenlike се намира в пресечка на Иван Вазов,преди Лиляната,но знам само къде се намира,ползвах им солариума(който е пълен боклук),за масажите не знам.

Street 6th October 2006 19:43

Цитирай:

Първоначално написано от apoklistika
Да,помагат,но както във всяко друго нещо,иска се постоянство,упоритост,добъ р хранителен режим и движение.Само с масажи нищо не става.

Ахам, мерси!

Ratt 8th October 2006 21:58

Цитирай:

Първоначално написано от dimi4
Queenlike се намира в пресечка на Иван Вазов,преди Лиляната,но знам само къде се намира,ползвах им солариума(който е пълен боклук),за масажите не знам.

Каква марка е соларюма, че аз много не разбира, да не взем да се набутам на някои подобен. Изобщо кажете ми кой соларюми са най-хубави? Темата не е за тук, но нищо

dimi4 8th October 2006 23:40

Честно да ти кажа нямам никакъв спомен за марката,беше турбо,вертикален,но ходих доста пъти за по 10,15 минути и накрая отидох на един друг в София за 5 минутки и изгорях,представи си ти колко е бил ефективен този в Qeenlike.Мога да те посъветвам за солариум,от който съм доволна в София,но в Пловдив смених три и смятам да не пробвам повече,че е и по-скъпо на всичкото отгоре.

Ratt 9th October 2006 23:35

Ами ще съм ти благодарна, ако ми препоръчаш нещо свястно в София

Excel 9th October 2006 23:35

Провери в " Тоталспорт " - там рехабилитатора много ги хвали . 10 процедури излизат 125лв , ако е с ултразвук -150лв , но ти казвам летни цени , сега не зная как са . Казваше че има резултат , мисля че за бедро - обиколката намалява с 7 см , но наистина ако има какво да се смалява . Момчето там е с медицинско образование - рехабилитатор , за момичетата - май не са . Ако искаш имена и телефони , свиркай , но не съм пробвала лично .

Ratt 10th October 2006 21:58

Дива, благодаря ти, ноаз питах за солариум. А иначе аз си ходя в www.spastudiosabina.com и не ги заменям за никои сжалила съм вече много сантиметри от всякъде и продължавам да свалям и освен това там всички са с медицинско образование, повечето дайе са от рехабилитатори на горе :). Все пак ти благодяра

леля мичИ 10th October 2006 22:01

Да имаше поне едно мнение по темата :(

dimi4 11th October 2006 00:23

С риск пак да се отклоня от темата трябва да отговоря- солариум,от който аз съм доволна в София(вертикален и хоризонтален),се намира в Студ.град,от дясната страна на пазарчето с/у Зимния дворец в една кооперация,а беше и много евтино,имаше карти,но за съжаление не си спомням точната цена(около 30лв. за 45минути или нещо такова). Ratt,това е за солариума.

mim@ 11th October 2006 20:14

Цитирай:

Първоначално написано от Ratt
Дива, благодаря ти, ноаз питах за солариум. А иначе аз си ходя в www.spastudiosabina.com и не ги заменям за никои сжалила съм вече много сантиметри от всякъде и продължавам да свалям и освен това там всички са с медицинско образование, повечето дайе са от рехабилитатори на горе :). Все пак ти благодяра

Сигурна ли си,че това е интернет адреса на това студио,защото нещо не се отваря страницата :roll: Къде се намира то и какви са цените за антицелулитните масажи :D

apoklistika 11th October 2006 20:49

Това е сайта,но се отваря само понякога :lol:
Изглежда има някакъв проблем в момента,днес преди обяд успях да го отворя

леля мичИ 12th October 2006 09:17

Стига сте писали извън темата :evil: . Тук става въпрос за Пловдив. Всеки път като видя ново мнение и си мисля, че най-после ще разбера това което ме интересува. :?

apoklistika 12th October 2006 11:42

Ето тук пише,че има антицелулитни масажи
http://www.totalsport-bg.com/priceli...beautynspa.htm

леля мичИ 12th October 2006 11:47

Благодаря, сега ако има и някой който да каже има ли ефект... няма да се цупя вече :wink:

apoklistika 12th October 2006 12:32

Ами ефект има,но се иска постоянство.Съчетай го и със някакъв спорт и диета и направи поне 10 процедури (а и повече,ако имаш възможност).Гледам,че има там и електростимулация.Ако случайно решиш да ходиш,питай какво точно представлява тази електростимулация.По името ми прилича на нещо,на което аз ходих и имаше страхотен ефект,но не съм сигурна.

Excel 12th October 2006 19:23

За Тотал Спорт вече бях писала , дали не четете само определени мнения ?
Давам и втори адрес , но за там вече нищо не зная - " Дарса " - бул.Източен 47-49 , ет.2 , срещу централния вход на стадион Хр.Ботев тел : 63 11 88 , имам тяхна брошура , но нямам отзиви .

леля мичИ 12th October 2006 19:27

Цитирай:

Първоначално написано от дива
За Тотал Спорт вече бях писала , дали не четете само определени мнения ?
Давам и втори адрес , но за там вече нищо не зная - " Дарса " - бул.Източен 47-49 , ет.2 , срещу централния вход на стадион Хр.Ботев тел : 63 11 88 , имам тяхна брошура , но нямам отзиви .

Благодаря !
Аз четох всички мнения, но не разбрах има ли ефект ?
Всъщност, аз ще взема превантивни мерки, още преди да имам проблем.

Excel 12th October 2006 19:34

По " рекламата " на рехабилитатора - да , 7см -на бедро , не зная от какво е било стартовото измерение , но наистина намалявало . Обясняваше ми , че действа и постоянен и променлив ток с ниска честота , единия разбивал мазнините , другия ги разсейвал . Обвиват се с найлони , закрепят се елктродите и се пуска апаратурата . Но не помня какво е казвал за болезнеността - има ли я или не . Иди поне да попиташ - търси Росен , за телефони пак мога да ти дам , поне да знаеш кога е на работа , защото е добре да се запознаеш на място .

леля мичИ 12th October 2006 19:41

Ама аз не искам да ми намалява обиколката на бедрата- те и без това са ми слаби.
Май нещо се изказвам неподготвена... Аз всъщност си представям: Дебела лелка, дето здраво ми мачка дупето и предотвратява появата на целулит :lol: :lol: :lol:

Ratt 13th October 2006 09:34

Цитирай:

Първоначално написано от милена 077
Ама аз не искам да ми намалява обиколката на бедрата- те и без това са ми слаби.
Май нещо се изказвам неподготвена... Аз всъщност си представям: Дебела лелка, дето здраво ми мачка дупето и предотвратява появата на целулит :lol: :lol: :lol:

Защо трябва да е дебела:), много ме кефиш, аз където ходя всички са слабички ама ква сила вадят и как мачкат :) Тук май исма снимки да ги видиш: www.spastudiosabina.com

леля мичИ 13th October 2006 09:40

Аааааа, много агресивна реклама правиш - за 5мин. 4 пъти даваш този линк. :wink:
Искаш да кажеш, че влизаш във въпросното студио като Вилито и излизаш като Палома.... Щото го даваш и за фитнес и за красота... абе където и да влезна във форума , след тебе този линк остава :lol:

Ratt 13th October 2006 09:58

ooooook спирам няма повече, :) 4ак като Жилито не жлизам, ама наистина останах много дожолна и за това май прекалих, сажелявам няма повече :)

florances 26th October 2006 14:06

Лятото ходих в това студио Куинлайк на антицелулитни процедури с уред, който се нарича Дермосоник. Ефекта беше видим. Много е готин тоя апарат, но трябва да се направят 10 процедури, за да има по-добър резултат, макар че при мен имаше по-рано ефект.

леля мичИ 26th October 2006 16:18

Цитирай:

Първоначално написано от florances
Лятото ходих в това студио Куинлайк на антицелулитни процедури с уред, който се нарича Дермосоник. Ефекта беше видим. Много е готин тоя апарат, но трябва да се направят 10 процедури, за да има по-добър резултат, макар че при мен имаше по-рано ефект.

Ако това студио е в Пловдив, моля дай координати... :wink:

florances 26th October 2006 16:48

Намира се на ул. Цар Асен 4, до бар Пожарната.

леля мичИ 27th October 2006 11:44

Цитирай:

Първоначално написано от florances
Намира се на ул. Цар Асен 4, до бар Пожарната.

Благодаря ! :D

Flame73 30th October 2006 15:43

Re: Антицелулитни масажи в Пловдив-къде?
 
Цитирай:

Първоначално написано от fifito
Моля ,някой ходил на антицелулитни масажи в Пловдив да ми препоръча къде да отида .Предварително благодаря !

В х-л Новиз се предлагат Spa пакети-антицелулитни програми.В DAY SPA пакетите им се предлагат и различни възможности за сваляне на напрежение и умора..сауна с контрастен басейн,парна кабина,последно поколение турбо солариуми с опции за масаж на бедрата,ароматерапия и хидратиране и т.н.
Миналата година приятелка ме замъкна там....а цените им са..... :lol:

леля мичИ 30th October 2006 16:58

Re: Антицелулитни масажи в Пловдив-къде?
 
Цитирай:

Първоначално написано от Flame73
В х-л Новиз се предлагат Spa пакети-антицелулитни програми. :lol:

Ей, верно ли... Майка ми живее на близо и много често съм там, ще се поинтересувам. :wink:
Флейм, какво имаш впредвид с това :lol: за цените, да не би да са :girl_cry2: ......? :wink:

МЕРИ 2nd November 2006 11:57

Знаете ли дали в Пловдив правят LPG процедури за отслабване, стягане и целулит ?

Flame73 6th November 2006 12:59

Re: Антицелулитни масажи в Пловдив-къде?
 
Цитирай:

Първоначално написано от милена 077
Флейм, какво имаш впредвид с това :lol: за цените, да не би да са :girl_cry2: ......? :wink:

Ъхм....смъкват ти и кожата след процедурите(на касата)! :lol: :lol: :lol:

DOLCISSIMA 9th March 2008 20:46

здравейте!аз ходих на 10 lpg процедури и изобщо не съм доволна!аз съм слаба,но имах видими дупчици по краката и дупето!но сега почти се изчистиха,ходя в един салон на центъра,масажите ги прави момиче,което е рехабилитатор и съм много доволна.салонът е алекс фешън,на ул:граф игнатиев"4,а тази жена се казва Добринка,ще ти дам номерът и,0897377345.успех!

liliata 8th October 2008 10:20

Аз ходя на Ибър при Валя (валенти) и съм доволона!

Anna Gohighly 10th October 2008 21:12

Не успях да прочета всички отговори и се извинявам ако ще повторя, но в "Enigma" правят всякакви козметични манипулации. Намира се срещу Happy до Новотела, в една много къса уличка. Лесно се намира. Аз ходя там за лазерни процедури за отстраняване на хемангиом и определено бих те посъветвала да провериш там :)

VESITO7 8th December 2008 00:50

аз ходих в салон перфект в пловдив и съм страшно доволна,правиха ми съчетание от ръчен масаж и апарати,има един,който е все едно ходиш на фитнес,само си лягаш и мускулите ти се съкращават и апарат,с който антицелулитният гел навлиза до гадния целулит!намалих много сантиметри и се оформих!

Celine 8th December 2008 08:13

Цитирай:

Първоначално написано от VESITO7
намалих много сантиметри и се оформих!

Разбрахме вече - 19 см ако се съди от другите ти мнения. :1246:

elince88 9th December 2008 12:21

Аз също съм чувала добри отзиви за Куинлайк,но лично не съм пробвала :roll:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:10.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.