Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Устни (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   махане на силикон от устните (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=2983)

Jeni84 21st December 2006 10:29

На мен Бояджиев ми каза че я е правил и че тя е един от несполучливите му опити, но по нейна вина защото е искала няколко кубика. Явно е решил че си прави лоша реклама и е спрял да си признава че той е "твореца". :D

junglegirl 21st December 2006 10:44

А знаете ли Мария-чалгаджийката как си е направила такива устни? :roll:

diastemma 22nd December 2006 01:00

Силикон, но не знам колко.

junglegirl 25th December 2006 13:24

Цитирай:

Първоначално написано от diastemma
Силикон, но не знам колко.

Ама хидрогел,така ли? :roll: Стои добре оформен,въпреки че е малко множко :lol:
Много ме впечатли едно изказване преди време,че мамопластиката била детска приказка,пред ваденето на силикон от устните. :roll:
А останалите синтетични филъри пак ли правят същите усложнения,като хидрогела?Само синтетика ми препоръчват лекарите,всичко останало се резорбирало :roll:

diastemma 25th December 2006 22:47

Цитирай:

Първоначално написано от junglegirl
Цитирай:

Първоначално написано от diastemma
Силикон, но не знам колко.

Ама хидрогел,така ли? :roll: Стои добре оформен,въпреки че е малко множко :lol:

Не, чист силикон, никакъв хидрогел:)

Цитирай:

Първоначално написано от junglegirl
Много ме впечатли едно изказване преди време,че мамопластиката била детска приказка,пред ваденето на силикон от устните. :roll:
А останалите синтетични филъри пак ли правят същите усложнения,като хидрогела?Само синтетика ми препоръчват лекарите,всичко останало се резорбирало :roll:

Не, операцията не е трудна за хирурга и не е болезнена за пациента - не може и да се сравни с имплантирането на протези.
Всеки филър може да предизвика някакво усложнение, при силикона те са относително редки, а хидрогелът е като бомба със закъснител - разтича се между тъканите, втечнява се, уврежда околните тъкани. Всеки филър може да предизвика алергична реакция.
Хората с кожни и автоимунни заболявания трябва да бъдат много предпазливи, изобщо е желателно да не си поставят филъри (само липофилинг). Не всички филъри стават за устни... изобщо много подробности са важни :)

junglegirl 26th December 2006 12:22

За мен инжекционен силикон и хидрогел е едно и също,ама явно не е :roll:
А филърът трябва ли да се извади в случай на алергична реакция?:roll:
Благодаря ти :lol:

diastemma 26th December 2006 20:11

Силиконът и хидрогелът са химически различни вещества.

Обикновено при алергична реакция се дават средства за подтискане на алергията и филърът не се вади оперативно.

junglegirl 27th December 2006 08:39

:girl_kiss2:

junglegirl 26th January 2007 08:44

А не е ли забранено поставянето на инжекционен силикон в тялото-в свободно състояние,без предпазна обвивка :?: На Запад разрешен ли е за употреба? :roll:

Yansi 26th January 2007 11:58

забранен е :) само в устните може да се слага, защото те имали някаква анатомична особеност :roll: която не позволявала да се разсейва.м/у другото най-хубавите устни ,които съм виждала са правени със силикон и най-лошите също, та пак стигам до майсторлъка на този ,който ги прави :lol:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:58.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.