Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Устни (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   махане на силикон от устните (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=2983)

Jeni84 26th March 2007 09:13

Да прави сте момичета. В повечето случаи проблема е в количеството. Аз именно за това не се харесвах,основно заради по-голямато количество и с времето се увеличи, може така моето тяло да е реагирало за да изолира силикона , незнам. Но има и друго нещо, повечето тук са със силикон от най-много няколко години, а какво става след 10 никой не знае????? При една операция на гърди ако нещо стане с имплантите могат да се сменят, но ако нещо стане със силикона в устата ти просто не пожелавам да изживеете махането му.
П.П. Не искам излишно да притеснявам момичетата които вече са си сложили силикон, може и нищо да не стане дори и след 20 год, искам просто да накарам тези на които им предстои сериозно да се замислят, преди да го сложат.

Цвета С 26th March 2007 09:37

Добро утро с един ден закъснение!Аз нямам проблем със силикона и от тази гледна точка не съжалявам ,че съм си го сложила.Това обаче изобщо не означава ,че други няма да имат.А иначе и аз не съм чувала някой да е имал проблем от самия силикон само от количеството.

Enerdji 26th March 2007 10:08

Цитирай:

Първоначално написано от Цвета С
Добро утро с един ден закъснение!Аз нямам проблем със силикона и от тази гледна точка не съжалявам ,че съм си го сложила.Това обаче изобщо не означава ,че други няма да имат.А иначе и аз не съм чувала някой да е имал проблем от самия силикон само от количеството.

Точно този въпрос зададох, но в друга тема :lol:
Аз също не съм чувала след поставянето ако всичко е ок, после да са се появили проблеми! Както някъде писах д-р Рачев от Плевен слага силикон в несвяст :roll: и всичките му пациентки са супер!
И изобщо не смея да кажа, но вече имам 1 кубик в устните. Нямам кой знае каква разлика от преди, сложи ми го на два пъти през 10 дена. Сега чакам да растат, каза, че до 1 месец ще е виден резултата. За сега имам малко синини.. Аз го направих заради бръчките над горната устна, поопънаха се :wink:

junglegirl 26th March 2007 10:54

Честито Бенджи! :1207: Наистина ли има ефект върху бръчките м/у носа и устата?Не съм го чувала до сега-много гот- 2в 1! :1211:

morganlefei 26th March 2007 12:12

По въпроса за след 10г. сестра ми има от 12г и на срещата момичетата я видяха, няма по красиви устни поне за мен, но пак е строго индивидуално. Според мен е важно да се слага мноооого по малко и последователно. Аз моята малка корекция съм я правила 4 пъри през 6 дена - само по 1 боцкане!

Yansi 26th March 2007 12:15

Цитирай:

Първоначално написано от junglegirl
Наистина ли има ефект върху бръчките м/у носа и устата?

Има ми :D тр повечето жени над 40-те зарад туй го слагат :D

Честито Бенджи! :1203: :2020:

morganlefei 26th March 2007 12:22

А да, разбира се честито Бенжи :2003:,но според мен може още малко :1259:

Yansi 26th March 2007 12:28

Днес ми е ден на похвалите :D та не мога да пропусна morganlefei- мнооого хубави устни, точно мой тип! :D

пп.ох, като ви гледам едвам се въздържам :2001: да не хукна и след 20мин да седна пред компа с нови джуки :lol: мноого "зле" ми повлияхте понеделнишки :2005:

junglegirl 26th March 2007 12:30

Искам и аз да ги видя :2021:

sladkatony 26th March 2007 12:31

Цитирай:

Първоначално написано от Yansi
Днес ми е ден на похвалите :D та не мога да пропусна morganlefei- мнооого хубави устни, точно мой тип! :D

пп.ох, като ви гледам едвам се въздържам :2001: да не хукна и след 20мин да седна пред компа с нови джуки :lol: мноого "зле" ми повлияхте понеделнишки :2005:

Присъединявам се за устните, и аз съм от тез лабилните, дето дори не им трябва някой да ги побутне, аз сама се хвърлям в дълбокото :2001:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:02.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.