Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Устни (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   махане на силикон от устните (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=2983)

Yansi 26th March 2007 12:40

Цитирай:

Първоначално написано от junglegirl
Искам и аз да ги видя :2021:

Аз ги видях в темата "Да се видим" фърли едно очо там :wink:

Тони , на мен ми ги предлагат безплатно като бонус, сметай как се удържам година и кусур вече :2005: :lol:

emisof 26th March 2007 12:44

Ама с кво ще ти ги напълнят, Янси?
Аз от прочетеното тук си мисля, че може би първия път бих сложила нещо временно, колкото да се видя, пък ако ми хареса, да рискувам с постоянните устни :? :?

junglegirl 26th March 2007 12:54

Видях ги 8) Егати,аз вече няма да влизам в тоя форум...сега се зарибих и за липосукция,и за устни...мъж ми Ше ме изгони от нас :?

morganlefei 26th March 2007 12:54

Цитирай:

Първоначално написано от sladkatony
Присъединявам се за устните, и аз съм от тез лабилните, дето дори не им трябва някой да ги побутне, аз сама се хвърлям в дълбокото :2001:

АААА и аз се зарибих Тонка, искам и аз перфектно дупе и по-големи .... :1242: А може ли паролка да го видя, че само чета.
Наистина права е Еми, по-добре първо с временен филър!

Yansi 26th March 2007 13:12

Цитирай:

Първоначално написано от emisof
Ама с кво ще ти ги напълнят, Янси?

за силикон става въпрос :D само факта ,че съм отвратителен карък ме спира засега :lol: иначе вече да съм се боцнала и да съм забравила :lol:
пп.да ви кажа мен от временните филъри ме е повече страх отколкото от силикона :? :roll:

emisof 26th March 2007 14:39

И аз съм от каръците :lol: Какво обаче си мисля - след като съм правила КК два пъти, значи организмът ми има по-голяма склонност към изолиране на "чуждия" материал. Всъщност тия уплътнения, от които се оплакват момичетата, не са ли точно мини КК около топчетата силикон, или бъркам :?:
:girl_hysteric: абе както казах в друга тема - лоботомия за нас :lol:

Chujdata 26th March 2007 14:42

Цитирай:

Първоначално написано от junglegirl
Видях ги 8) Егати,аз вече няма да влизам в тоя форум...сега се зарибих и за липосукция,и за устни...мъж ми Ше ме изгони от нас :?

:lol: и аз!

sladkatony 26th March 2007 14:43

Цитирай:

Първоначално написано от emisof
:girl_hysteric: абе както казах в друга тема - лоботомия за нас :lol:

Аха :1242: :1242:

Mena 26th March 2007 14:44

Yansi, защо толкова те е страх от временните филъри? Шефката ми пред мен си слага Хиалуронова киселина за попълване на устните, и поне досега нито е имала проблеми, нито я е боляло. Вярно че ефектът е наистина временен, около 5, 6 месеца.
Естествено, всичко зависи от уменията на лекаря, който слага филърите!!!
Две мнения няма!

Yansi 26th March 2007 14:46

Цитирай:

Първоначално написано от emisof
Какво обаче си мисля - след като съм правила КК два пъти, значи организмът ми има по-голяма склонност към изолиране на "чуждия" материал.

е, точно същите са и моите мисли :girl_haha:
Цитирай:

Първоначално написано от emisof
:girl_hysteric: абе както казах в друга тема - лоботомия за нас :lol:

:2003: :lol:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:02.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.