Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мода (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=22)
-   -   Как да се барна за абитурентски бал? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=10737)

Seltakis 17th May 2010 13:09

Как да се барна за абитурентски бал?
 
Здравейте,
Не, аз категорично не съм абитурентче - лекинко съм попрехвърлил тази крехка възраст. Тази година ме номинираха за шофьор на няква малка кифла (кво толкоз и харесват на мойта кола, не ми е ясно)...та се чудя дали да се барна и аз официално със скъп бизнес костюм (т.е тематично да се връзвам с дечурлигите) или демонстративно да контрастирам с тях, съзнателно задълбочавайки разликата в поколенията и манталитета с обиайните дънки и прилепнала тениска? :roll:
Предварително благодаря за съвети относно дрескода!

Мария Василева 17th May 2010 15:36

Абе според мен трябва да го направиш така, както сам си решиш. И двете решения може да са правилни, зависи от хората и ситуацията. Макар че хубавия костюм радва окото. :wink:

Babri 18th May 2010 10:17

Ти само шофьор ли ще бъдеш на мацката или неин кавалер за вечерта?

Ако е първия вариант,слагай марковите дънки и прилепналата тениска и дерзай :wink:

Ако е втория,по би ти прилягал костюм.

emiko 18th May 2010 10:49

Дънки, тениска и слънчеви очила :biggrin:

Seltakis 18th May 2010 12:31

Цитирай:

Първоначално написано от Babri
Ти само шофьор ли ще бъдеш на мацката или неин кавалер за вечерта?

Че то не е ли забранено?...Най-малкото не е честно към подрастващите пъпчиви гимназисти, да ги конкурират здрави, корави и печени мъжаги на трийсе и кусур години с готини коли. Поне на моя бал правилото беше "кавалер - само от нашето училище!"....а сега сериозно - нима бих нарекъл "кифла" дамата на която кавалерствам?...Тъй де - ще бъда само шофьор. :cool:

леля мичИ 18th May 2010 14:11

Ако наистина си ти на аватарЯ, слагай тЕсната блузка :2043:

Renkata 18th May 2010 18:30

:lol: аз ако бях на твоя място щях да пратя някой друг да заведе кифличката с колата ми... така де - папараци ще има, автографи ще ти искат, тая ще те задърпа, оная ще се намуси, че не се е снимала с теб... само драми :?

Babri 18th May 2010 19:15

Цитирай:

Първоначално написано от Seltakis
Цитирай:

Първоначално написано от Babri
Ти само шофьор ли ще бъдеш на мацката или неин кавалер за вечерта?

Че то не е ли забранено?...Най-малкото не е честно към подрастващите пъпчиви гимназисти, да ги конкурират здрави, корави и печени мъжаги на трийсе и кусур години с готини коли. Поне на моя бал правилото беше "кавалер - само от нашето училище!"....а сега сериозно - нима бих нарекъл "кифла" дамата на която кавалерствам?...Тъй де - ще бъда само шофьор. :cool:

Ха,на моя бал не беше задължително кавалера да е от същото училище.Аз се възползвах от свободата и си поканих мускулест красавец...но в костюм :P

А ти щом ще си шофьор,слагай прилепнала тениска и дънки.Все пак хубавите форми трябва да се показват,нали :D

i_ani 18th May 2010 20:05

Цитирай:

Първоначално написано от милена 077
Ако наистина си ти на аватарЯ, слагай тЕсната блузка :2043:

:lol: :lol:

Armand 18th May 2010 23:10

аз сека година воза некви пръдли по балове, няма кво да им се стягаш, сложи си квото те кефи и тва е =)))


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:13.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.