Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Диети (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   НАГЛА ИЗМАМА С ХАПЧЕТА ЗА ОТСЛАБВАНЕ (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=12933)

m_jinny 18th December 2012 22:45

Проблем...
 
Проблем - от чисто любопитство въведох данните си за въпросните добавки и натиснах продължи, но затворих следващите прозорци, защото изведнъж започна да ми ги отваря отново и отново... След 5 минути получих имейл с номер на поръчка за 2 опаковки на стойност 120лв. Без да съм потвърждавала нищо! Веднага изпратих имейл на подателя и намерих някакви общи услови, в които имаше имейл адрес за контакт като изрично упоменах, че НЕ съм поръчвала и НЕ ИСКАМ този продукт. Нямам отговор до този момент, но имам някакъв проблем с компютъра, защото изпрати въпросния ми отговор няколко пъти. Но си остава проблемът с "поръчката" и защо така се получи?!?!?!? Сканирах си компютъра за вируси и се оказа, че има. Какво да направя сега?!? НЕ ИСКАМ въпросните хапченца и изрично казах в имейла ми, че НЕ ги искам и НЯМА да платя! Някой имал ли е подобен проблем и с кого да се свържа в случая???

galja77 6th February 2013 14:44

Най-новата измама на Raspberry Ketones Forte
 
Измамниците от Raspberry Ketones Forte отново творят :)
Този път са изкопирали едно към едно сайта на главния им конкурент Raspberry Ketones Active. Вижте сами и открийте 7-те разлики ако можете:
http://raspberryketonesforte.com/bgc/ - сайта на измамниците
http://www.raspberryketonesactive.bg/

Толкова са глупави, че даже ако слезеш най-долу и застанеш с мишката върху бутона ПОРЪЧАЙ СЕГА, се изписва "Цени и поръчка на Raspberry Ketones Active". На всичкото отгоре е толкова нескопосано направено, че чак се чудя кой им се връзва на измамите. Само като видиш, че си крият телефона и никъде не ти казват нито как се казва фирмата им, нито кой произвежда продукта, трябва да ти стане ясно за какво става въпрос.

tigelito 16th February 2013 11:30

Не съм съгласен
 
Ето и моето становище по въпроса. Не съм съгласен че всички продукти за отслабване са вредни и не помагат. Напротив комбинацията на качествени био продукти за отслабване със спортуване е много добра и ефективна в процеса отслабване. Всеки би казал кои продукти са безвредни, има и такива макар че са малко. Първо след като купувате продукт трябва да сте сигурни че са регистрирани в РИОКОЗ. След това може да проверите дадения продукт за отслабване дали има сертификат от лаборатория за анализ. И ако тези две работи са налице бъдете сигурни че продукта е безвреден за вапия организъм. Аз лично имах проблем с наднорменото тегло и го реших с био продукта Акай Бери и разбира се с много тренировки и обиколки на стадиона. Продукта Акай Бери е един много разпространен продукт но аз лично съм доволен от този на Biovea. Винаги пазарувам от едно и също място продукти за отслабване. Доволен съм много от този магазин и от обслужването. Цялата гама от продукти за отслабване е подходяща за всеки който иска да стопи излишните килограми и отново да бъде човек. Не забравяйте че отслабването е тежък процес и се изисква много воля и усилия. Приемането на био добавки ще предразположи организма и ще направи отслабването още по лесно. От личен опит мога да ви кажа следвайте мечтите и те ще следват вас :)

24Carat 23rd February 2013 11:17

Дебеланки, изводът е че трябва да спрете да си купувате продукти от нелицензирани онлайн магазини. В България има достатъчно добри фирми, които имат/внасят качествена продукция.

24Carat 28th February 2013 09:54

Цитирай:

Първоначално написано от danaildd (Публикация 783224)
Няма кво да се лъжем само спорта режим хранителен не зверска диета ще свалите колкото исакте за колкот време е възможно. Аз съм пробвал какви ли не хапчета - Акай бери, Малинови кетони какво ли не. Сега си взимам Малиновите Кетони на Biomedix не знам дали от тях отслабвам ама ми се отразяват добре на фитнеса и имат някъв фат бърнер вътре толкова. от тука ги купувам ама може и по евтино да ги има някъде

Точно пък от тея Кетони отслабваш само в джоба.

Tanita 79 11th March 2013 11:08

Самите малинови кетони са нагла измама (независимо от марките)! А тази тема и няколко подобни напускани във всички форуми са: "Крадеца вика дръжте крадеца" неуморното постване от така наречената galja77 е отвратителна реклама на тази невероятна глупост наречена " малинови кетони" по която, за съжаление и аз се подведох.А на рекламните агенти ще кажа, че обезобразиха всички форуми с техните нагли постове, айде халал да са ви тези пари, то на фона на ЕРЕПЕ-та, топлофикации ВИК вие сте цвете, за вашите глупости поне имаме избор,а на монополите сме обречени за съжаление .

RNN 13th March 2013 22:56

измама с таблетки Отслабавне форте
 
Здравейте,
Аз си закупих таблетки Отслабване форте и ги пих 1 месец отслабнах нито грам. Освен това когато ги закупувах, казаха че имат гаранция, а сега когато искам да ги върна няма такава. Това била само за опаковка на стоиност 99 лв, а не за 67.

plam123 20th March 2013 09:43

Цитирай:

Първоначално написано от RNN (Публикация 783963)
Здравейте,
Аз си закупих таблетки Отслабване форте и ги пих 1 месец отслабнах нито грам. Освен това когато ги закупувах, казаха че имат гаранция, а сега когато искам да ги върна няма такава. Това била само за опаковка на стоиност 99 лв, а не за 67.

За мен тия нищо не струват!
____________
Пощенски Кутии

simonaa 23rd March 2013 12:52

Цитирай:

Първоначално написано от galja77 (Публикация 778673)
Така е за съжаление. Няма достатъчно контрол. А най-жалкото е, че Малиновите кетони наистина са интересен продукт и цял свят говори за тях. Само, как да вярва човек като има подобни компании като Raspberry Ketones Forte, които лъжат най-безочливо. Видях, че има и няколко български компании, които внасят и продават продукти с малинови кетони и смятам да пробвам от тях, при тях поне има някакъв контрол.

Прочетох всичко,което сте написали,и съм съгласна с някои неща,само едно не ми е ясно-как пък всички са измамници само тея с малините и къпините не са(а може би сайта е ваш?) :2055::2055::2055: много сериозно се рекламирате ми се струва!-СРАМОТА!Тук темата Нагли измамници трябва да е за ВАС!

Tanita 79 29th March 2013 10:30

Цитирай:

Първоначално написано от simonaa (Публикация 784481)
Прочетох всичко,което сте написали,и съм съгласна с някои неща,само едно не ми е ясно-как пък всички са измамници само тея с малините и къпините не са(а може би сайта е ваш?) :2055::2055::2055: много сериозно се рекламирате ми се струва!-СРАМОТА!Тук темата Нагли измамници трябва да е за ВАС!

Очевидно е точно така, защото в предишният ми пост публикувах линк към статия, която обосновано разкрива истината за тази съставка с надеждата по-малко хора да станат жертва на тази добре нагласена и определено рекламна тема, но линка ми е премахнат за разлика от рекламните такива с който изобилства темата .

Отново съветвам всеки който би купил м. кетони първо да прочете тази статия (ако пак не бъде премахната връзката)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:13.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.