Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Секс (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=32)
-   -   С колко човека сте спали (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=11575)

жоро66 11th January 2011 08:46

Виж да не е у комшиите!

Абе щом единия е у вас - няма страшно Важно е и двата да не изчезнат :lol:

Babri 11th January 2011 08:47

:girl_haha: Миро,не се коси толкова,ако не си е поживяла преди,сега му е времето.

ЛИСКУ 11th January 2011 08:52

[/quote]

Хаос, ти ме хвърли в тъча! Свирката - не е секс, ебането - не е секс ... баси! А кое е секс :roll:

Ще ви кажа нещо, от висотата на възраста ми. Лично наблюдение. Жените които са си "походили" достатъчно преди брака, по време на него стават моногамни. Имат здрави семейства, познават мъжете и не са им интересни извън брачните връзки.

Жени дето са били с един двама партньори и особено ако се омъжат и по млади, в един момент откриват че извън семейството има толкова интересни обекти, че са с единия крак в изневяра.[/quote]

А я ме светни как е при мъжете? :wink:

sportakus75 11th January 2011 08:55

аз няма как да отговоря защото не съм изневерявал никога :roll:

жоро66 11th January 2011 08:56

Първо темата е за момичетата и второ, айде да се разберем нещо Лъкич. Ти не съществуваш за мен в този форум, нека чувствата ни бъдат взаимни. Не се хаби въобще - да ме цитираш :!:

ЛИСКУ 11th January 2011 08:59

Цитирай:

Първоначално написано от жоро66
Първо темата е за момичетата и второ, айде да се разберем нещо Лъкич. Ти не съществуваш за мен в този форум, нека чувствата ни бъдат взаимни. Не се хаби въобще - да ме цитираш :!:

Този път стана успешно цитирането.
Чакай, че ме стресна :shock: Защо не съществувам...за теб?
Обидих ли те, какво стана? :roll:

ЛИСКУ 11th January 2011 10:06

И за да не спамваме темата, дай да се уговорим кой кога ще пише във форума, че да не се засичаме. :D
Можеш да вземеш телефона ми от Дезиро или ме питай на лични :wink:

Iliana81 11th January 2011 13:34

[quote="i_ani"]
Цитирай:

Първоначално написано от chaoslady
За моите 30 години, с 25 точно.

:girl_haha: Ти какво, записки ли си водиш? :2055:

[quote]
Ами не, просто са запомнящи се, не са някакви случайни
:wink:

Жоро прав си, не знам до колко съм си "походила" но което има от тръпки и от секс с различни партньори съм си взела. Вече и грам не ме влече да залитам по други. Заглеждам се по готини пичове разбира се (коя ли не се заглежда), но не си фантазирам разни неща с тях.
Абе ебането в дискотеката си е секс, ама не е мой тип секс и никога не е било :) А френската любов са само ласки.

Целувчица 11th January 2011 13:59

Цитирай:

Първоначално написано от i_ani
Мисля , че са твърде лични тия неща , за да ги споделям точно тук :lol:

На същото мнение съм. :2003:

Iliana81 11th January 2011 14:46

Аз не се притеснявам от бройките си. Дори с родителите бих споделила, ако някога ме питат но щом досега не са ми задавали такъв въпрос, докато съм била несемейна, значи не ги интересува особено :)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:56.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.