Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Секс (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=32)
-   -   С колко човека сте спали (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=11575)

riki_k33 11th February 2015 22:51

Цитирай:

Първоначално написано от Selen (Публикация 802371)
Изчетох мненията. Стигнах до извода, че жените са по-осъдително настроени от мъжете. Няколко момичета си казаха истината и заваля морал. Сигурно има форум със секция четене на морал. Няма нужда от злоба, където се говори открито за секс, защото този тип отношение е непредразполагащ и кара хората да се притеснява силно, да лъжат, да не си казват каквто имат, а им се иска.
На мен отдавна ми се искаше да си призная с колко хора съм правила секс. Ето статистиката:
37 мъже, 3 жени, 3 тройки и мноооого знайни и незнайни свирки, оргазми без интимните ни органи да пасват един в друг. Тази категория не съм я броила. Сякаш не е секс, ами необходимост, която удовлетворявам. Моя или чужда - все едно да има значение от коя продавачка ще си купя киселото мляко ако ми се яде. Ми няма значение. Това не е секс, а задоволяване на потребностите.
Не че в онези 37 всичките са били качествени. Имаше дълъг период на съзряване, когато не разбирах каква е стойността на секса. За мен просто нямаше значение. Беше ми забавно, беше ми интересно. Не получавах оргазъм и търсех кой как ще ме дари с експлозия. Отне ми десетина години докато успея да попадна на човек, докато успея да освободя съзнанието си, за да се отдам на страстта. Никога не е възниквала първо привързаност. Винаги съм се пристрастявала към самия секс, към това, което обменям с човека. Винаги се е случвало през секса.
Единствения път, когато първо опознах човека, започнах да го уважавам и да общувам с него и чак тогава правихме секс - е с този, с който живея и досега.
Важното е,ч е нямаше да съм способна да остана във връзката си и да създам семейство, ако не бях изживяла откровението на оргазма, ако не се бях научила да свършвам, да умирам в секса, за да се събуждам отново в битието си.
Това, което научих е, че пътя не се определя от моралните норми, рамки и табута. Пътят е отражението на човека, който върви по него и той сам си слага знаците, сам си ги тълкува, докато излезе на магистралата. Иначе кара по магизтралата и пропуска всички малки селца с техните чудеса.

Според мен няма никакво значение, кой с кого и колко, понеже не се познаваме и всеки може да пише каквото си пожелае. Каквото и да драснем не мисля че има полза от това за който и да е.

Bibolimba 25th April 2015 09:51

Хора важно е не бройката, а качеството на хората. Защо повечето гледат на секса сам като забавление, а не като част от общуването с любимия човек?

SCare 11th June 2015 14:23

Съгласна но не всеки мисли като теб!
________________
създай безплатен онлайн магазин всички оферти обувки дрехи електроника екскурзии хотел

m.radoslavova 16th June 2015 08:18

Цитирай:

Първоначално написано от Iliana81 (Публикация 699902)
За моите 30 години, с 25 точно. Отделно имаше 2 с които не съм правила секс, а само френска любов. Но тях не ги смятам защото всъшност секс не е имало. Ако е с тях значи 27.
Абе щом успях да ги преброя, значи не са много. Според мъжа ми обаче са много. Понеже преди мен той е бил само с 4 жени, аз съм му 5-тата :lol:

Това не е добре да се споделя с мъжете знаеш! Особено като ти имаш повече бройки от него. Колкото и да са разкрепостени и да се правят, че не им пука, ги удря здраво по самочувствието.

Orogona 22nd June 2015 11:31

Определено тези неща влияят на мъжкото самочувствие. Колкото всеки да се прави, че не му пука :)
________________
блиндирани врати врати метални врати


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:50.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.