Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Здраве (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Здраве ---> Красота (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=3659)

uspeh 18th March 2007 16:08

Здраве ---> Красота
 
Всичко теми, които не можете да откриете тук, търсете в Красота

ReNiDD_86 7th March 2012 22:59

интересни теми за здравето и здравословния начин на живот можете да откриете на : http://zdrave-i-liubov.blogspot.com/

kristina iv iv 21st May 2012 07:56

Ето една интересна статийка :)
http://www.ecomedia.bg/be-eco/ecolog...y/article/8396

Mina_1112 28th May 2012 19:45

Здраве и красота
 
Наскоро открих перфектното място в центъра на София за отдих , релакс и разкрасяване. Спа-център "Thai Spa", който предлага тайландски масажи, ритуали със скрабове и маски... Уникално място. Още щом влязох се потопих в невериятна обстановка. Масажите се правят от истински тайландки!! Невероятни са уменията им. Случвало ми се и по време на работа да отскоча до там, за да презаредя. Традиционния тайландски масаж ме зарежда с нови сили. След това с лекота преминавам през дневните си задължения.. да взема детето от детската, да сготвя..
Горещо Ви го препоръчвам, намира се в Галакси центъра до Плиска :))

Kalina_00 30th May 2012 10:16

Цитирай:

Първоначално написано от Mina_1112 (Публикация 774997)
Наскоро открих перфектното място в центъра на София за отдих , релакс и разкрасяване. Спа-център "Thai Spa", който предлага тайландски масажи, ритуали със скрабове и маски... Уникално място. Още щом влязох се потопих в невериятна обстановка. Масажите се правят от истински тайландки!! Невероятни са уменията им. Случвало ми се и по време на работа да отскоча до там, за да презаредя. Традиционния тайландски масаж ме зарежда с нови сили. След това с лекота преминавам през дневните си задължения.. да взема детето от детската, да сготвя..
Горещо Ви го препоръчвам, намира се в Галакси центъра до Плиска :))

Наскоро ми попадна пред погледа реклама на салона, докато бях в Галакси центъра. Като прочетох положителния ти коментар се запалих по идеята:) Обмислям да опитам традиционния идната седмица, видях, че е 35 лв.

koketka81 24th October 2012 10:45

Като говорим за здраве и красота, мога да препоръчам от личен опит тази гривна Мегасмарт, моята е бяла - ужасно красиво нещо, освен това има доста ползи за здравето. Аз я нося заради проблеми с кръвното налягане - непрекъснато играеше - ту много високо, ту много ниско. Сега вече поддържам нормални граници и се чувствам много добре.

_strawberry 3rd November 2012 12:14

Здравейте, имам спешна нужда от вашата помощ... Наскоро започнах работа, на място което се стои на крак(с токове) по близо 12часа на ден. Какво мога да направя за да предотвратя появата на разширени вени, капиляри и отоци на краката.Евентуално някакви медикаменти, които да започна да приемам превантивно или да се мажа?
Разбрах, че е хубаво да се правят студени компреси и такива душове, трябва да се пазят краката от слънце, да се движа колкото се може повече и т.н. Също така имам ластични чорапи за разширени вени, които от днес слагам сутрин след ставане за няколко часа и си купих обувки с платформа( което надявам се, ще намали до някъде натоварването)...И майка ми страда от това и вероятността да имам същия проблем се увеличава... Моля ви, дайте някакъв съвет!Не мога да напусна работа, а не искам да жертвам нито добрия вид на краката си нито здравето. Благодаря предварително на всички, които ще се включат!

monita191 5th November 2012 14:08

Можете да пиете Детралекс по една таблетка на ден. Въпреки всичко, хубаво е да се консултирате с лекар.

kandi 19th November 2012 21:18

Здравейте, имам спешна нужда от вашата помощ... Наскоро започнах работа, на място което се стои на крак(с токове) по близо 12часа на ден. Какво мога да направя за да предотвратя появата на разширени вени, капиляри и отоци на краката.Евентуално някакви медикаменти, които да започна да приемам превантивно или да се мажа?
Разбрах, че е хубаво да се правят студени компреси и такива душове, трябва да се пазят краката от слънце, да се движа колкото се може повече и т.н. Също така имам ластични чорапи за разширени вени, които от днес слагам сутрин след ставане за няколко часа и си купих обувки с платформа( което надявам се, ще намали до някъде натоварването)...И майка ми страда от това и вероятността да имам същия проблем се увеличава... Моля ви, дайте някакъв съвет!Не мога да напусна работа, а не искам да жертвам нито добрия вид на краката си нито здравето. Благодаря предварително на всички, които ще се включат![/QUOTE]


Ето нещо много ново у нас - тибетска лечебна козметика- Масажен гел с номер 1-2. Ортофит - страшно много помага.
А под номер 16. Фитопластир за тяло - дневни и нощни, можеш да си слагаш допълнително, за да мине по-бързо проблемът.

Дадох на майка си, че много я болят напоследък и изтръпват краката, а тя ми се обади да й изпратя още 2 броя гел, че бил на привършване, а се чувства много добре и иска да довърши нещата до край.
Ами все пак си е Тибетска медицина и в козметиката - много помага. :cool_new:

monita191 4th December 2012 11:34

Аз бих ти препоръчала Детралекс.
Освен това масажите с успокояващи гелове са много ефективни при справяне с този проблем.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:37.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.