Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Пластична хирургия (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Д-р Даниел Янков - клиника "Дивна", Варна - МНЕНИЯ (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9469)

Harriet 24th October 2009 20:05

Здравейте, момичета! :D Преди малко се върнах от Варна и чак сега докладвам накратко: от вчера съм в отбора на фенките на ботокса и ХК. Адски съм доволна от д-р Янков и д-р Янкова, спечелиха ме за дълго време! Никога не съм си виждала долната част на лицето толква гладка, да живее ХК! :lol: За ботокса все още е рано да кажа - чакам си окончателния ефект м/у 3-ти и 7-ми ден. Все пак, още днес усетих блокирането на челото, "гневната" се заглади доста, а "пачият крак" чезне ли, чезне... Нямам търпение да видя какво ще стане. Нооо, чувството, че мускулите ми са изтръпнали ми е доста неприятно. Плюс болезните места на инжектирането и една мъъъничка сининка на средата на челото - имам нужда от мааалко оздравяване.
Равносметка - д-р Янкови са супер и всеки платен лев си заслужаваше. :2013:
Снимки "преди-след" - утре-вдругиден.

STIVA 25th October 2009 13:11

Harriet радвам се, че си адски доволна . Би ли споделила колко лева ти излезе, може и на лични :2015:

Harriet 3rd November 2009 18:39

Снимки 10 дни след инжектирането на БТ и ХК. при д-р Янкови, клиника "Дивна".
100 единици БТ ("пачи крак", "гневна бръчка" и чело, както и 8 единици във върха на горната устна заради стари "пушачески" бръчки).
0.8 мл Surgiderm 30 в двете назолабиални бръчки.
:girl_dance:

http://harriet.snimka.bg/experiment/pgreyid.439248
Не разбрах успях ли да "заключа" албума, затова - ако съм успяла, ще давам паролката на ЛС.

sibi 3rd November 2009 19:08

Цитирай:

Първоначално написано от Harriet
Не разбрах успях ли да "заключа" албума, затова - ако съм успяла, ще давам паролката на ЛС.

Аз бих искала паролка, моля :)

gwendoline 3rd November 2009 19:49

Цитирай:

Първоначално написано от sibi
Цитирай:

Първоначално написано от Harriet
Не разбрах успях ли да "заключа" албума, затова - ако съм успяла, ще давам паролката на ЛС.

Аз бих искала паролка, моля :)

И аз - тоже :cool:

sweety_L 3rd November 2009 19:53

Може ли и на мен паролка?
Мерси! :wink:

gwendoline 3rd November 2009 19:55

Цитирай:

Първоначално написано от Harriet
Казваш, че си на 30 и вече си решила за скалпела... А след 10 години? На 40 ще правиш втори ли?
?

10 години трудно ще издържи, освен ако не е доста запазена откъм еластичност кожата..иначе максимум 5-7 години.

sibi 3rd November 2009 19:59

Аз съм очарована от резултата :D Браво!

Harriet 3rd November 2009 21:31

Sibi, благодаря ти! :D
Аз също съм доволна до степен такава, че виждам смисъл да повторя и с БТ, и с ХК, и напълно вярвам на д-р Янков, че всеки следващ път ще е все по-добре. :2018:

i_ani 4th November 2009 08:40

И аз искам паролка... Интересно ми е как се е справил моят любим доктор :girl_in_love:

i_ani 4th November 2009 09:10

:bravo: Страхотен резултат ! Изглеждаш съвсем различно ...красавица :cool_new: ! :2020:

sweety_L 4th November 2009 09:28

Harriet, очарователен резултат! :cool:
Лицетото ти изглежда свежо и подмладено! :2035:
Като трайност , какво ти бе гарантирано от клиниката? :roll:

Harriet 4th November 2009 09:38

Благодаря, миличка! :D
Наистина изглеждам "отпочинала" и "спокойна", защото мимиката ми иначе е твърде динамична още от малка и затова имах толкова много бръчки на сравнително ранна възраст.

За твърди гаранции не може да се говори, но д-р Янков смята, че БТ ще издържи първия път 4 месеца, а ХК - 6 месеца.
Има жени, при които и БТ, и ХК имат по-дълга трайност (особено ХК, индивидуално е), но той в моя случай каза минималния срок. Вторият път БТ ще издържи 6-8 месеца, а третия път - 12 месеца. ХК - Surgiderm 30 втория път би трябвало да се задържи 8-12 месеца, а третия път - 18-24 месеца (като всеки следващ път ще се слага все по-малко количество).
Понеже темата за трайността на ХК вълнува всички ни, ще споделя по-нататък колко е издържала при мен. Още повече, че съм слаба и с бърз метаболизъм. :wink:

sweety_L 4th November 2009 09:46

Цитирай:

Първоначално написано от Harriet
Понеже темата за трайността на ХК вълнува всички ни, ще споделя по-нататък колко е издържала при мен. Още повече, че съм слаба и с бърз метаболизъм. :wink:

Да, определено ще е интересно да споделиш впечатленията си от резултата след време.
И все пак, мисля , че Докторът ти е дал доста реалистични обещания.
Още веднъж, :bravo: !
На мен една определена докторка от Варна, ми гарантираше 12 месеца трайност при 1-во поставяне на ХК в устните. Е, не издържа и месец! Едва ли е само до организъм! :evil:

Harriet 4th November 2009 09:57

Цитирай:

Първоначално написано от i_ani
:bravo: Страхотен резултат ! Изглеждаш съвсем различно ...красавица :cool_new: ! :2020:

:2015: :1219:

Harriet 4th November 2009 10:04

Цитирай:

Първоначално написано от sweety_L


Да, определено ще е интересно да споделиш впечатленията си от резултата след време.
И все пак, мисля , че Докторът ти е дал доста реалистични обещания.
Още веднъж, :bravo: !
На мен една определена докторка от Варна, ми гарантираше 12 месеца трайност при 1-во поставяне на ХК в устните. Е, не издържа и месец! Едва ли е само до организъм! :evil:

Хихи, не е само до организъм. По-скоро показва и някакъв стил на работа и отношение към пациента. :wink:
Хм, доста момичета споделят, че ХК в устните е издържала най-много месец. Това започва да ме притеснява силно, но дано в назолабиалните да не изчезва така бързо... :looking_at_mirror:

i_ani 4th November 2009 10:18

И в други теми съм го писала , но и тук да кажа...ХК при мен се задържа година и шест месеца :lips: :shock: ...Така че споко , може и при теб да е дългосрочен резултатът :wink:

ina79d 4th November 2009 11:08

Цитирай:

Първоначално написано от Harriet
Снимки 10 дни след инжектирането на БТ и ХК. при д-р Янкови, клиника "Дивна".
100 единици БТ ("пачи крак", "гневна бръчка" и чело, както и 8 единици във върха на горната устна заради стари "пушачески" бръчки).
0.8 мл Surgiderm 30 в двете назолабиални бръчки.
:girl_dance:

http://harriet.snimka.bg/experiment/pgreyid.439248
Не разбрах успях ли да "заключа" албума, затова - ако съм успяла, ще давам паролката на ЛС.

Много, хубав резултат. Много си хубава. :2020:
Но, нали не можело да се инжектира ботокс на друго място освен в горната част.. На колко места в горната устна ти инжектира бт.

Harriet 4th November 2009 11:32

Благодаря, ina79d! :girl_kiss2:
Е, оказа се, че може. 8-те единици БТ бяха сложени в 4 точки, по две от всяка страна на средните ръбчета на горната устна. Уффф, как го обясних, дано да си ме разбрала. БТ се инжектира по-дълбоко, чух д-р Янков да казва, че трябва иглата да влезе на 4-5 мм навътре, за да се уцелят точно мускулите.
Действително се блокираха бръчките, които ти се оформят при "всмукване" на цигарения дим от цигарата. Аз от години съм хвърлила цигарите, но заради тях, а и заради твърде динамичния връх на горната ми устна (такъв ми е начина на говорене), там имах вече 2 вертикални чертички.
Чувството не е много приятно в началото - леко заваляш съгласните при бързо говорене, но докторът казва, че до месец се свиква. :D
Освен това, всички у дома казват, че сега горната ми устна изглежда малко по-голяма, защото го няма характерното свиване от преди, особено когато говоря и се усмихвам. Т.е. опъването на бръчиците доведе до оптическа измама за по-голяма устна, което си е супер.
Не зная обаче, ако имаш повече от 2 пушачески бръчици, дали ще ти сложат БТ на повече от 2 места... Трябва да питаш лекар за това.
Но при мен подейства добре! Е, както каза д-р Янков :"Може би няма да можете да свирите с уста!", но голяма работа!

gwendoline 4th November 2009 12:53

Хариет, какво а ти кажа... те момичетата по-нагоре на страницата са изчерпали темата за резултата ти. :cool: Поздравления! :1223: Надмина очакванията ми! Особено много ме впечатли разликата в очите ти; по-точно около тях! :idea: :!: Определено са смъкнати поне 6-7 години от възрастта ти... около назолаб. - резултатът не е чак така видим, освен ако човек предварително не знае, че е слагана там ХК, но като цяло лицето ти е придобило съвсем друг облик - загладена и опъната е кожата навсякъде!! Тоест - мисията е изпълнена! За ботокса около горвана устна - много смело решение и определено си е заслужавало при теб - аз лично не бих рискувала в тази област, но пък и нямам чак такава нужда, де, но при теб се е получило страхотно като ефект...
Браво на Янков - продължава да се катери нагоре в топ-листата ми :wink: :cool:

Harriet 4th November 2009 13:42

Цитирай:

Първоначално написано от gwendoline
Особено много ме впечатли разликата в очите ти; по-точно около тях! :idea: :!: Определено са смъкнати поне 6-7 години от възрастта ти... около назолаб. - резултатът не е чак така видим, освен ако човек предварително не знае, че е слагана там ХК, но като цяло лицето ти е придобило съвсем друг облик - загладена и опъната е кожата навсякъде!! Тоест - мисията е изпълнена! За ботокса около горвана устна - много смело решение и определено си е заслужавало при теб - аз лично не бих рискувала в тази област, но пък и нямам чак такава нужда, де, но при теб се е получило страхотно като ефект...
Браво на Янков - продължава да се катери нагоре в топ-листата ми :wink: :cool:

Хихи, тя разликата в очите си ми е по рождение, но около тях - БТ свърши чудеса!!! :wink: Много се радвам, че "часовникът се е върнал назад" с няколко години - това беше основната цел и затова преди няколко дни писах, че парите си заслужаваха да бъдат платени!
Относно назолабиалните - има какво да се заглажда още, но вече съм доста уверена, че вторият път ще се получи по-добре (само да видим трайността). Т.е. резултатът е добър дотолкова, че да реша, че си струва да се повтори. Все пак, преди ХК, до самите трапчинки на бузите от двете страни на устата ми стояха вкопани постоянни линийки (сякаш резнати с макетен нож) от около 7-8 мм., които сега ги няма
За ботокса в горната устна - много хазартно подходих и взех решение за 2-3 секунди.
Т.е. доверих се "на сляпо" на Янков, но си струваше. :lol:
Пак искам да ти благодаря за подкрепата, защото ти и i_ani ми дадохте кураж да отида в "Дивна"! :girl_kiss2: :2020:

STIVA 5th November 2009 12:02

Harriet, може ли и на мен паролка, аз във вторник ще съм при него :girl_in_love:

STIVA 5th November 2009 19:08

Harriet мила, ти ме уби бе мацко! Невероятен резултат :roll: Просто нямам думи, честито и само хубави емоции :bravo:

Harriet 5th November 2009 20:28

Цитирай:

Първоначално написано от STIVA
Harriet мила, ти ме уби бе мацко! Невероятен резултат :roll: Просто нямам думи, честито и само хубави емоции :bravo:

Мерсииии! :girl_kiss2:
Сигурна съм, че и ти ще бъдеш адски доволна след съвсем кратко време! Както ти писах, надявам се и ти да направиш снимчици "преди-след" и да се похвалиш 10-тина дни след боцкането. :good_luck:

Kristee 6th November 2009 00:59

Harriet, след толкова хвалби, може ли и на мен паролка. Наистина живо се заинтересувах. :)

si 6th November 2009 01:11

Harriet, ако не те затруднява...Може ли и на мен паролка? :)

diadora 6th November 2009 01:23

А на мен :D

si 6th November 2009 15:03

Harriet, резултата е отличен ! :bravo:
Този доктор наистина се е справил...много си хубава :girl_dance::1203:
Поздравления!

Harriet 6th November 2009 15:16

Благодаря, si, миличка! :1219:
Хихи, вече започвам да си мисля, че следващия път, когато отида при д-р Янков, трябва да нося със себе си изпринтена тази тема и да се надявам на отстъпка заради нагледната реклама! :photo: :lol_crazy:

diadora 6th November 2009 15:55

Harriet , много си хубава :D Наистина - добра работа , браво на док . И на теб за избора на лекар .

Kristee 6th November 2009 22:30

Harriet, приеми моите поздравления! Наистина отличен резултат! Още веднъж, прекрасна си. Поздравления и за отличния избор на хирург!

miayyy 8th November 2009 16:32

Harriet след толкова положителни отзиви може ли и на мен паролка ....благодаря предварителлно...

miayyy 9th November 2009 12:34

:2015:
Harriet промяната е невероятна... визията ти преди и след е коренно различна ... Поздравления ... Страхотна си...

joliy 11th November 2009 16:14

И аз се заинтригувах - ако може паролка :)

mimika 11th November 2009 16:17

И на мене :)

mimika 11th November 2009 17:19

Цитирай:

Първоначално написано от sibi
Аз съм очарована от резултата :D Браво!

:2043:

sunnyta 11th November 2009 17:28

Ако може и на мен :oops:

sunnyta 11th November 2009 23:03

Harriet, страхотен резултат! :bravo:

joliy 11th November 2009 23:11

Bravo! Prekrasen rezultat! Nadqvam se da e traen, za6toto tova si zaslujava :)

Harriet 11th November 2009 23:49

Благодаря, момичета! :D
Радвам се, че резултатът ви е харесал.
За трайността - ето това всъщност е големият въпрос! :1242: :1246:
Ноо, ще поживеем - ще видим. Засега има всички шансове прогнозите на д-р Янков да се оправдаят. Както вече казах - ще споделя тук колко ще изтрае първия път БТ и ХК.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:54.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.