Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Пластична хирургия (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   д-р Иван Трайков Медицински център "Sinumed" (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=5471)

KEIS 2nd December 2007 16:29

д-р Иван Трайков Медицински център "Sinumed"
 
Моля ако някой може да даде информация за работата на д-р Трайков да пише тук ..Благодаря!

Мария Василева 6th December 2007 13:19

Малко повече инфо за него. работил е в Либия

blanco y negro 6th December 2007 17:01

Оле, на снимката толкова благороден изглежда, душичка :lol: . Плюс това, стаж 25години и членство къде ли не, много добре звучи :1246: . Жалко, че няма повече информация :(

diastemma 7th December 2007 18:08

Цитирай:

Първоначално написано от natalia1
Оле, на снимката толкова благороден изглежда, душичка :lol: .

Колкото всички, предполагам...

blanco y negro 7th December 2007 18:31

Не, не всички, определено. Досега, само още един ми е направил подобно приятно впечатление. За мен, лицето е огледало на душата, което пък не е гаранция за професионалните качества :roll: . Изборът определено е труден :(

KEIS 7th December 2007 21:37

5
 
Момичета отворих тази тема ,защото аз искам едновременно ринопластика и уголемяване на устни и тъй като имам колебания относно д-р Тонев при който мислех да правя тези манипулации сега се спирам на д-р Карен Джамбазов който прави ринопластика но не и др пластични интервенции тъй като не е пластичен ,но ми казаха (до колкото това е така)че работи в екип с въпросния д-р Трайков който е пластичен ,но уви аз нямам никакво инфо за работата му освен това което е написано в сайта му и затова се надявам да се намерят хора и да дадат такова въпреки ,че сега си мисля че няма как да има такива след като не е бил в бг до сега :roll: :1246:

adinka 7th December 2007 22:00

KEIS,аз също исках да правя ринопластика и уста в едно.Само че моят доктор ми обясни,че не иска да прави две операции под една упойка,а и каза също че като ми направи носа-чупене,пилене,рязане,ще се подуя веднага и може да изкриви устната след това,защото аз имам нужда само от горната да ми се уголеми. :)

KEIS 8th December 2007 00:50

Re: 4
 
Аз също искам само горната ,долната си е плътна..Ади ти с какво поиска да ти я уголеми твоя д-р,защото Тонев е направил на Ава и ринопластика и устни ..

adinka 8th December 2007 01:37

А вярно че Ава беше така.
Не си спомням с какво,защото тате говори с д-ра,аз бях малка преди 2 години и не разбирах.В крайна сметка до ден днешен не съм си я направила устната,въпреки че искам.Ама вече ще ме изгонят от нас след носа и циците на нашите ще им стане лошо.Не че не знаят че искам и уста де.Притеснявам се да не ми се резорбира бързо или след това да ми се развали....оф,не знам.Ако слагам няма да е скоро,а и в крайна сметка си имам устнички и сега и като се гланцирам -супер.

KEIS 8th December 2007 10:22

5
 
Да бе и аз сам така но сам голяма фенка ма устните на фолк певицата Мария но не чак толкова като нейните по скоро горната искам само така но не знам с какво с липофилинг ли :roll: а ,ако се резорбира бързо :1246: затова си мисля за оперативно уголемяване ама няма пък никакво инфо за него виждала съм една снимка -две и тва е ..Уфф отесох се темата е друга :lol:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:16.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.